Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 12, 23:12)
kur?  blush2.gif
aš nerandu  blush2.gif


Geriausia butu iskart prisiregistruoti vivamake.lt puslapyje. Tada spaudziate "marskineliai on-line", tada is karto "parodyti", jus ismes i kita langa, kuriame matysite baltas maikutes su rodiklytemis sonuose, jas spaudziant galesite pasirinkti maikuciu modeliukus bei prijuoste ar net medziagini maiseli. Issirinkusios preke, pasirinksite dydi, spalva, uzrasa. Aisku darbelio nemazai, bet... galutinis darbas yra efektingas. Jei kas neaisku, klauskite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 13, 12:52)
Gal kas turit šampano etikečių šablonus?  ax.gif


Jei tau reikia baltu trafaretu, atitinkanciu sampano butelio etiketes, tai tuomet galiu atsiusti rolleyes.gif. O siaip as dariau corel draw programoje.
Papildyta:
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 13, 10:29)
musu Krikstynos ateinanti sestadieni...uj kaip baisu daros  doh.gif  lotuliukas.gif kad tik buciau ko nors nepamirsus...dar viska reik supakuot, surusiuot... daug dar darbiuko


Oi koks pazistamas jausmas. As paskutinem dienom sukausi lyg vovere rate, teko net du vakarus prasedeti iki 3 val. ryto. Net nezinau kur mano klaida buvo, taciau juk nei stalo nepaserviruosi, nei balionu pripusi, nei misrainiu pridarysi pries kelias dienas. Visas didysis kruvis tenka paskutiniam vakarui doh.gif
Patikek, viskas pavyks puikiausiai ir jusu svente liks isimintina 4u.gif. SEKMES thumbup.gif
Atsakyti



QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 13, 12:49)

Jei tau reikia baltu trafaretu, atitinkanciu sampano butelio etiketes, tai tuomet galiu atsiusti  rolleyes.gif. O siaip as dariau corel draw programoje.


gal galima butu ir man atsiusti... ax.gif donata.aliochna@inbox.lt dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 13, 12:49)
Geriausia butu iskart prisiregistruoti vivamake.lt puslapyje. Tada spaudziate "marskineliai on-line", tada is karto "parodyti", jus ismes i kita langa, kuriame matysite baltas maikutes su rodiklytemis sonuose, jas spaudziant galesite pasirinkti maikuciu modeliukus bei prijuoste ar net medziagini maiseli. Issirinkusios preke, pasirinksite dydi, spalva, uzrasa. Aisku darbelio nemazai, bet... galutinis darbas yra efektingas. Jei kas neaisku, klauskite  4u.gif
Papildyta:
Jei tau reikia baltu trafaretu, atitinkanciu sampano butelio etiketes, tai tuomet galiu atsiusti  rolleyes.gif. O siaip as dariau corel draw programoje.
Papildyta:
Oi koks pazistamas jausmas. As paskutinem dienom sukausi lyg vovere rate, teko net du vakarus prasedeti iki 3 val. ryto. Net nezinau kur mano klaida buvo, taciau juk nei stalo nepaserviruosi, nei balionu pripusi, nei misrainiu pridarysi pries kelias dienas. Visas didysis kruvis tenka paskutiniam vakarui  doh.gif
Patikek, viskas pavyks puikiausiai ir jusu svente liks isimintina  4u.gif. SEKMES  thumbup.gif


ačiū 4u.gif
vadinas, registruosimės

gal galit atsiųst ir man? nota.sonata@gmail.com Ačiū

Man rodos, Jūs jokių klaidų nedarėt, tiesiog išties neįmanoma visko suruošt iš anksto. Va dar ir dėl to mes nuomosimės salę ir užsakysim maitinimą, tai nors ruošimas maisto (ir indų plovimas po to) atkris...
Atsakyti
bet tie marųkinėliai su užrašu, kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 05 13, 13:29)
bet tie marųkinėliai su užrašu, kiek kainavo?

jeu neklystu tai jeigu paveiksliukas is tavo kompiuterio ir uzrasas tai kaina 15lt, o jei paveiksliukas is ju duotu pasirinkti tai tada 35lt...
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 13, 12:49)
Jei tau reikia baltu trafaretu, atitinkanciu sampano butelio etiketes, tai tuomet galiu atsiusti  rolleyes.gif. O siaip as dariau corel draw programoje.

gal galima būtų ir man ax.gif 4u.gif lmb@ml.lt
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 13, 13:35)
jeu neklystu tai jeigu paveiksliukas is tavo kompiuterio ir uzrasas tai kaina 15lt, o jei paveiksliukas is ju duotu pasirinkti tai  tada 35lt...



kad ir su užrašu man duoda 30 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 05 12, 22:33)
Tam puslapy nerandu prijuosčių doh.gif  Gal ieškot nemoku, bet radau tik marškinėlius , puodelius ir plakatus g.gif

Jau radau blush2.gif




Gal gali padeti mums, tos kurios neranda kur yra tos graziosios prijuostes mirksiukas.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 13, 14:35)
jeu neklystu tai jeigu paveiksliukas is tavo kompiuterio ir uzrasas tai kaina 15lt, o jei paveiksliukas is ju duotu pasirinkti tai  tada 35lt...



o kur cia taip? ax.gif kur cia tokios kainos?
Atsakyti
Gal kuri turit kalba paruosus, kai suses sveciai prie stalo?Ka nors grazaus pasneketi, bet ne eilerasti koki mirksiukas.gif cia krikstamotes pareiga, arne? (kazkur buvo apie tai kalbeta, bet neberandu verysad.gif )
Atsakyti
Cukrus, muilas, pinigai, kruopos... Gal žinot šių dalykų prasmę krikštynoms? Kas tai yra, ką su jais daryti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(mardže @ 2009 05 12, 23:03)

Tyra Situacija tavo visi darbeliai superiniai, negaliu atsistebėt  smile.gif


Ačiū už pagyras ax.gif blush2.gif

QUOTE(Ups... @ 2009 05 13, 14:36)
Cukrus, muilas, pinigai, kruopos... Gal žinot šių dalykų prasmę krikštynoms? Kas tai yra, ką su jais daryti ir pan.


Čia tai juk paprasta. Vaikis gauna maišelį su pinigėliais, kad jų gyvenime nepritrūktų, maišelį su cukrumi, kad gyvenimas saldus būtų, su druska, kad ir gyvenimo druskos paragautų, o duona - kad valgyti visada turėtų, muiliukas - kad švarus būtų.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 14:42)
Ačiū už pagyras  ax.gif  blush2.gif
Čia tai juk paprasta. Vaikis gauna maišelį su pinigėliais, kad jų gyvenime nepritrūktų, maišelį su cukrumi, kad gyvenimas saldus būtų, su druska, kad ir gyvenimo druskos paragautų, o duona - kad valgyti visada turėtų, muiliukas - kad švarus būtų.

O gauna nuo ko? Nuo tėvų ar krikštatėvių? Ar čia nėra skirtumo... g.gif
Atsakyti