Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Vaidux @ 2009 05 12, 19:06)
Siandien ieskojau bazej soskiu ir... NERA sad.gif

as nupirkau 5 sandeli paskutines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 12, 19:26)
o jus ateje i temut, skirta vien tik krikstynom  nors kiek psl atgal ja paskaitotte//??? o gal amnote, akd cia kai kas sedi ir tik tuo gyvena, kad atsakineja visiems i klausimus, ypac i tuos, kurie kartojasi kas kelis psl...
patarciau praversti keleta puslapiuku atgal...rasite ne tik info, kur mes desime tas soskes bet dar ir daug kitokiu ideju bei naudingos info  mirksiukas.gif
mes jau taip gerai zinome, kad atsibodo ta pati per ta pati rasyt  lotuliukas.gif
jei bus labai nuobodu kaip kai kurie cia mums numate, tuomet sedesime prie atristo maisiuko ir ciulpsime viena po kitos  mirksiukas.gif
o tai norite pasakyti, kad zmones apie 40  jau nebemoka linksmintis???? va ir Emmy patvirtino, akd amzius cia nesvarbu... kitas ir 20-ties nelabai suprastu humoro, o kai kuriam dar ir 50-ties butu linksma pabandyt uzsidet pampi... juk gali buti, kad tas 50-metis kaip tik ir nera gyvenime bandes pampersa kam nors uzdeti...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif iš peties, neturiu ką bepridurt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai pakėlei nuotaiką lotuliukas.gif

QUOTE(Vaidux @ 2009 05 12, 20:06)
Siandien ieskojau bazej soskiu ir... NERA sad.gif

ten kur rašiau abiejose vietose nėra????????? ar klausei? gal nematei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 19:58)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  iš peties, neturiu ką bepridurt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikrai pakėlei nuotaiką  lotuliukas.gif
ten kur rašiau abiejose vietose nėra????????? ar klausei? gal nematei  g.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Kriisti tavo az perpildyta mirksiukas.gif
as nepardavineju tokiu graviruotu tauriu, jas pasiuliau kaip ideja pasidaryti patiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 19:58)
ten kur rašiau abiejose vietose nėra????????? ar klausei? gal nematei  g.gif

visuose skyriuose klausiau, kur tik prekiauja saldainiais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 12, 17:00)
Ja ne pirkau, o uzsakiau is www.vivamake.lt Ten prijuostes gali iv. spalvu uzsakyti ir uzrasa koki tik nori susigalvoti. Pati susimaketuoji ir uzsakai. Gavau tokia prijuoste, kokia buvau sumaketavusi. Is ten pat ir kriksto teveliams maikutes uzsakinejom su savo sugalvotais uzrasiukais. Is viso 4 vnt uzsakem, tad pristate tiesiai i namus kurjeris tik uz 14Lt.


Tam puslapy nerandu prijuosčių doh.gif Gal ieškot nemoku, bet radau tik marškinėlius , puodelius ir plakatus g.gif

Jau radau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi: 12 gegužės 2009 - 20:41
Sveikos mamytes. Esu naujoke. Gal galite suteikti informacijos, kur Vilniuje galima pasiuti vaikui lininius kriksto rubelius?
Atsakyti
Sveikos,
labai patiko tas Vivamake.lt puslapis. Padariau krikštatėviams puodelius. Panašu, kad jau būsiu su visomis dovanomis apsiforminusi smile.gif Rytoj pasiimsiu jau įrėmintus metrikus, kur siuvinėjau savo berniukui, būtinai parodysiu. Šiandien įsakymus krikštatėviams padariau ir jau įpusėjau kelnytes megzti. Laiko dar šiek tiek yra - tikiuosi kad viską suspėsiu, ką esu suplanavusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamule Neli @ 2009 05 12, 22:43)
Sveikos mamytes. Esu naujoke. Gal galite suteikti informacijos, kur Vilniuje galima pasiuti vaikui lininius kriksto rubelius?

gal pacios mamytes siuna? jei galit, pagelbekit
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 05 12, 21:33)
Tam puslapy nerandu prijuosčių doh.gif  Gal ieškot nemoku, bet radau tik marškinėlius , puodelius ir plakatus g.gif

Jau radau blush2.gif


kur? blush2.gif
aš nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 05 12, 21:33)
Tam puslapy nerandu prijuosčių doh.gif  Gal ieškot nemoku, bet radau tik marškinėlius , puodelius ir plakatus g.gif

Jau radau blush2.gif


velnias as nematau, doh.gif
kur cia jos gyvena blush2.gif
Atsakyti

ten kur rašiau abiejose vietose nėra????????? ar klausei? gal nematei g.gif
[/quote
As siand. buvau bazej ir 5 sandeli radau 31 soske ir visas paemiau, 14 jau nebuvo, kazkas prasisuko anksciau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexi @ 2009 05 12, 21:33)
Tam puslapy nerandu prijuosčių doh.gif  Gal ieškot nemoku, bet radau tik marškinėlius , puodelius ir plakatus g.gif

Jau radau blush2.gif

o as taip ir neradau doh.gif gal galit padeti man? ax.gif
Atsakyti