Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 14:13)
pas mane bus 1 žaidimas ir kiekvienam svečiui kaip krikštynų atributą prisegsiu
tik dar neinau ar su kaspinėliu ar kaip...ar su prierašu...


O KOKI ZAIDIMA DARYSITE?
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 12, 16:12)
Nu ir as sakau, negi taip sunku atsakyti i musu klausima  doh.gif  TAI KAM NAUDOSIT TAS SOSKES?????????????????????????????????????????????????????????????????

nepykit taip, šiaip ta tema tiesiog jau buvo aprarta tongue.gif aš tik greit pribėgu prie kompo, tikėjaus kad kitas parašys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 12, 16:16)
O KOKI ZAIDIMA DARYSITE?

užsimaut pamperį, įsikąst čiulptuką atsinešt buteliukus ir išgert...
Atsakyti
Niu va, jau iškart aiškiau mirksiukas.gif 4u.gif
o svečiai su soskėm ant kaklo visai linksmai turėtų atrodyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 12, 16:20)
Niu va, jau iškart aiškiau mirksiukas.gif  4u.gif
o svečiai su soskėm ant kaklo visai linksmai turėtų atrodyti  bigsmile.gif

arba su rožiniu kaspiniuku ir soske prie atlapo, bet reik pažiūrėt dar... iki to nepriėjau, nežiūrėjau ar išpakavus nelimpančios bus
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 14:17)
nepykit taip, šiaip ta tema tiesiog jau buvo aprarta  tongue.gif   aš tik greit pribėgu prie kompo, tikėjaus kad kitas parašys  biggrin.gif


AS NEPYKSTU, NEPATINKA, KAI MANE IGNORUOJA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinetaBlue: 12 gegužės 2009 - 14:26
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 15:18)
nepykit taip, šiaip ta tema tiesiog jau buvo aprarta  tongue.gif  aš tik greit pribėgu prie kompo, tikėjaus kad kitas parašys  biggrin.gif
Papildyta:

užsimaut pamperį, įsikąst čiulptuką atsinešt buteliukus ir išgert...


Emmy, noreciau placiau apie zaidima.....taip sakant su smulkmenom mirksiukas.gif kas buteliukuose ir pan
Atsakyti
sveikos,
as irgi planuoju jau savo mazylio krikstynas. musu krikstynos rugpjucio 8 d. katedroje.
tai buvo mano pirmas darbelis ka padariau.
uzsisakiau pas zavinga krikstynu atributikos truputi, uzsakeme fotografa.
ideju mano galveleje tikriausiai milijonas.niekaip nesusidelioju minciu. paprasiau vyro kad padovanotu dekupazo kursus, kad vaikui dovanele "is meiles padaryta"padovanotume. taip pat labai graziu dalykeliu - dovaneliu yra www.irri.lt man ten foto albumai faini ir krikstateviam dovanele angeliuka medaliona uzsakinejam.
ar galite atsiusti laikrastuko ir saldainiu sablonuka i juskai@zebra.lt
labai aciu visoms uz idejas. prizadu ir savom su jumis pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 12, 16:29)
Emmy, noreciau placiau apie zaidima.....taip sakant su smulkmenom mirksiukas.gif kas buteliukuose ir pan

išrenkam 3 vyrus jie pasirenka jiems pagelbėjamčias moteris tada kas greičiau užsimaus pampersą, įsidės čiulptuką, nubėgs atsinešt buteliuką su soske ir alumi, ir išgers per soskė...
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 15:18)
užsimaut pamperį, įsikąst čiulptuką atsinešt buteliukus ir išgert...

Kokio amziaus sveciai dalyvaus? g.gif Jei jie tokio, kaip as-asmeniskai atsisakyciau dalyvauti tokiame zaidime, mano vyras irgi doh.gif A jei svecias dar Alfa butu-is viso per baliu liezuviu viesai uzmustu bet kokia sventine nuotaika lotuliukas.gif
Tikrai, Emmy, nepyk 4u.gif Labai sauni tavo temele ir informacija visa galima pasidalinti butent cia, bet ir pakritikuoti juk galima, kad krikstynos virstu tikrai ISPUDINGA svente 4u.gif
Paziurejau i jusu, Emmy, parasa, pamaciau metus ir pagalvojau-va, jei dalyvaus tokio amziaus zmones ar dar jaunesni(pageidautina, kad jaunesni)-tai dar nieko, bet kaip priversti kokia moteriske 50 metu mautis sauskelnes???? Arba krikstoteva koki 40 metu isideti ciulptuka? g.gif Nu nebent iki zemes graibymo pasigertu visi, tada dzin butu. Vis tik, mano manymu, tie zaidimai TINKA per vestuves ir tokias, kur tuokiasi 20 meciai 4u.gif Kai jau vyresni zmones-norisi zaidimu subtilesniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 17:04)
Kokio amziaus sveciai dalyvaus? g.gif Jei jie tokio, kaip as-asmeniskai atsisakyciau dalyvauti tokiame zaidime, mano vyras irgi doh.gif A jei svecias dar Alfa butu-is viso per baliu liezuviu viesai uzmustu bet kokia sventine nuotaika lotuliukas.gif
Tikrai, Emmy, nepyk 4u.gif Labai sauni tavo temele ir informacija visa galima pasidalinti butent cia, bet ir pakritikuoti juk galima, kad krikstynos virstu tikrai ISPUDINGA svente 4u.gif
Paziurejau i jusu, Emmy, parasa, pamaciau metus ir pagalvojau-va, jei dalyvaus tokio amziaus zmones ar dar jaunesni(pageidautina, kad jaunesni)-tai dar nieko, bet kaip priversti kokia moteriske 50 metu mautis sauskelnes???? Arba krikstoteva koki 40 metu isideti ciulptuka? g.gif Nu nebent iki zemes graibymo pasigertu visi, tada dzin butu. Vis tik, mano manymu, tie zaidimai TINKA per vestuves ir tokias, kur tuokiasi 20 meciai 4u.gif Kai jau vyresni zmones-norisi zaidimu subtilesniu 4u.gif

man dzin, mūsų giminė nereali wub.gif dar ne tokių cirkų pridaro biggrin.gif ir tikrai apie 40 žmonės, ten giminėlė nereali thumbup.gif kas neturi tokios tikrai nesuprast tongue.gif

ai tiesa vedžiau šį žaidimą draugų krikštynose irgi publika virš 40, tai suuuuper, pavadinau pirmas krikštatėvio išbandymas - kiek juoko buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o manė jų giminė konservatyvi - nė velnio tongue.gif gaila kas negali žaidimų daryt vien dėl niūrios publikos, o gal pabandykit? gal nežinot ko galit sulaukt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 12 gegužės 2009 - 15:16
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 16:12)
man dzin, mūsų giminė nereali  wub.gif  dar ne tokių cirkų pridaro  biggrin.gif  ir tikrai apie 40 žmonės, ten giminėlė nereali  thumbup.gif  kas neturi tokios tikrai nesuprast  tongue.gif

ai tiesa vedžiau šį žaidimą draugų krikštynose irgi publika virš 40, tai suuuuper, pavadinau pirmas krikštatėvio išbandymas - kiek juoko buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o manė jų giminė konservatyvi - nė velnio  tongue.gif  gaila kas negali žaidimų daryt vien dėl niūrios publikos, o gal pabandykit? gal nežinot ko galit sulaukt  mirksiukas.gif

Pavydu ir dziugu kartu, kad tokia gimine turit thumbup.gif thumbup.gif
A musu giminej tai supranta pokstus, bet tik labai subtilius. Pamenu, buvau pasiulius obuoli per kakla padavinet, tai baigesi tuo, kad ta obuoli viena tetule padejo ant stalo ir daaaaar toki komentara skele blink.gif Garsiai. Kad nebesiryzau jokiu "intymiu" zaidimu siulyti lotuliukas.gif Tokius zaidimelius zaidziam TIK zinomoj kompanijoj, ir be visokiu viduramziu tetuliu thumbup.gif

Nu as perspeju visas del tu zaidimeliu, kas gali buti, o jau cia kiekviena, pazinodama savo gimine, spres-zaisti ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 17:24)
Pavydu ir dziugu kartu, kad tokia gimine turit thumbup.gif  thumbup.gif
A musu giminej tai supranta pokstus, bet tik labai subtilius. Pamenu, buvau pasiulius obuoli per kakla padavinet, tai baigesi tuo, kad ta obuoli viena tetule padejo ant stalo ir daaaaar toki komentara skele blink.gif Garsiai. Kad nebesiryzau jokiu "intymiu" zaidimu siulyti lotuliukas.gif Tokius zaidimelius zaidziam TIK zinomoj kompanijoj, ir be visokiu viduramziu tetuliu thumbup.gif

Nu as perspeju visas del tu zaidimeliu, kas gali buti, o jau cia kiekviena, pazinodama savo gimine, spres-zaisti ar ne 4u.gif

tai jau taip, ir jei giminė nepajudinama tai ar žaidimas vestuvėm ar krikštynom ar gimtadieniui neturi prasmės, visur esam buvę ir visko prisižiūrėję, o visi rimti žmonės gyvenime, bet toookio džiazo duoda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jaunimui ankšta lotuliukas.gif
Atsakyti