Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 12, 10:40)
Emmy, aš pirkau Maximoje gražų albumą (kadangi pas mane vaikinas tai mėlyną su soske), kainavo 19.99. Ten pradžioje yra vietos kad užrašytum kieno ir kokia proga tas albumas. Tada yra man atrodo 5 lapai tušti, kuriuos aš panaudosiu linkėjimams surašyti, o toliau jau normalūs lapai nuotraukoms su eilutėmis šalia, kad užrašytum kas kur ir kaip. Aš ruošiuosi darytis visas krikštynų nuotraukas ir tą albumą paskirti vien tik krikštynoms. Tai ir tie palinkėjimai bus visai į temą pradžioje.

mano krikstamote lygiai taip pat sugalvojo mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 11:12)
Mes tam dalykui panaudojom kazkada lankynom gauta knyga 'Mano pirmieji gyvenimo metai".


aga turiu, reik pažiūrėt ar yra vietos.
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 12, 11:24)
kokius zaidimus zaisit? g.gif

1. iš vardo raidžių spėt daiktus
2. gert alų per soskę....
3. palinkėjimus/pažadus sakyt bet nesugalvojau kaip, arba pagal ištrauktus žodžius arba šiaip...

QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 12, 11:57)
Labas mamytes,

as jau daug maz viska susiruosiau krikstynoms, bet niekaip negaliu rasti savo princesei pedkelniu permatomu baltu ir bodzio balto ilgom rankovytem  doh.gif  Gal kuri kur nors uzmatet? Nes siaip visos vaikiskos pardes ir maximos tuscios. Maniske 11 menesiuku dar tik. Gal Kauno bazej kas matet? Aciu  4u.gif


aš pirkau vienas maximoj skinijos, kitas vaikų mieste lenkiškas... hm.... rowent (nepamenu tiksliai). bazėje jei būsi tai paklausk ten kur raudonas pasažas prie kavinės vaikų pardėj arba 4 sandėly atrodo - taikos pr.pusėj toks stiklinis iškišulys, pati pirma vieta.

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 12, 12:40)
Emmy, aš pirkau Maximoje gražų albumą (kadangi pas mane vaikinas tai mėlyną su soske), kainavo 19.99. Ten pradžioje yra vietos kad užrašytum kieno ir kokia proga tas albumas. Tada yra man atrodo 5 lapai tušti, kuriuos aš panaudosiu linkėjimams surašyti, o toliau jau normalūs lapai nuotraukoms su eilutėmis šalia, kad užrašytum kas kur ir kaip. Aš ruošiuosi darytis visas krikštynų nuotraukas ir tą albumą paskirti vien tik krikštynoms. Tai ir tie palinkėjimai bus visai į temą pradžioje.


variantas, tik aš dar nežinau ar noriu atskiro g.gif
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 12, 12:49)
bet pasakykit kur gauti visai be rankovyčių? g.gif  nes suknelė mūsų be rankovių ir bet kokios trumpos rankovytės kyšo.

aš radau tik Babycenter, apie 14 lt maikė-bodis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 12:05)

aš radau tik Babycenter, apie 14 lt maikė-bodis.  ax.gif


blogiausiu atveju, gal galima tas rankovytes gražiai nuardyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 12, 12:08)
blogiausiu atveju, gal galima tas rankovytes gražiai nuardyt...  g.gif

mastau.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 12, 12:12)


ką, nusišnekėjau? rolleyes.gif
na, jeigu po suknele nesimato...gražiai nuardžius po to atsiūt...
man tai neaktualu, nes vaikinukas, tai su marškinukais bus ir švarku, jei vėsu. tik šiaip pasiūliau...
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 12, 13:12)

o į babycenter tau nepatogu nuvažiuot?
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 12, 12:21)
ką, nusišnekėjau?  rolleyes.gif


ne, ne jokiu būdu biggrin.gif galvoju, kad visai čia gudriai išmąstei mirksiukas.gif
Emmy, kad neveš jau mūsų tėtis į Klaipėdą schmoll.gif Iki jos mums nedaug, tik 23 km. bet jau vakar vežė mažylei basutes nupirkti doh.gif galėjau šitą klausimą užduoti vakar tongue.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 12, 12:29)
ne, ne jokiu būdu  biggrin.gif galvoju, kad visai čia gudriai išmąstei  mirksiukas.gif
Emmy, kad neveš jau mūsų tėtis į Klaipėdą schmoll.gif Iki jos mums nedaug, tik 23 km. bet jau vakar vežė mažylei basutes nupirkti doh.gif galėjau šitą klausimą užduoti vakar tongue.gif


o kada jūs krikštysit savo mergytę? kad su trumpom rankovėm. kaip dabar, tai gal per šalta būtų? o jei vėliau, tai galima gi spėt nuvažiuot iki tos klaipėdos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 10:49)
As tai siulau dar i ta knyga iklijuoti echoskopo nuotrauka, jei tokia turit, prie iraso:mano pirmoji nuotrauka  mirksiukas.gif
Ten taip pat yra vienas punktas-apyranke is gimdymo namu. Tai pagaliau apyranke ceratine rado savo vieta, iklijavau ja ten.  thumbup.gif


Nuotrauku tai yra, bet jos tokios- Menulio nuotraukos is palydovo... Nieko ten nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 12, 13:10)
o kada jūs krikštysit savo mergytę? kad su trumpom rankovėm. kaip dabar, tai gal per šalta būtų? o jei vėliau, tai galima gi spėt nuvažiuot iki tos klaipėdos. smile.gif

mūsų jau kaip anksčiau minėjau gegužės 23d. blush2.gif
dar prieš mėnesį siuvant suknytę negalvojau kad tokie orai bus schmoll.gif prieš du metus gegužės 26 d. tuokėmės zakse tai buvo 31 šilumos, vyras vos išbuvo su kostiumu. Pačios gimtadienis tokiu laiku, tai nepamenu kad šalta taip būtų buvę, nes švesdavom gamtoj su nakvyne palapinėse. Kas galėjo pagalvoti kad taip ilgai neatšils doh.gif Ir pati būsiu su tokia pat berankove suknele. Bet man tai nieko biggrin.gif Mergytei vakar nupirkau kepurytę skrybėliuką ekstrą atvejui, o dabar jau ieškau ir ant viršaus megztuko kokio doh.gif
Bodiką pavilkti noriu kad vaikui būtų maloniau, ne dėl šilumos jis. Va kokie liuksiški čia, tik kad dydžių nėra verysad.gif
http://paprasta.com/...?products_id=79
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 04 28, 20:29)
Aga,maciau ir as-man patiko thumbup.gif ,tik dar nepirkau,yra laiko iki liepos men rolleyes.gif


Mamytes, o kurioje vietoje tos saldaines soskes rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2009 05 12, 13:31)
Mamytes, o kurioje vietoje tos saldaines soskes rasti  g.gif

ką jūs visos darysit su tom soskėm? g.gif žiūriu taip masiškai perkate bigsmile.gif
Atsakyti