Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Marigan @ 2009 05 12, 10:14)
man atrodo tik prisiregistruotis reikia! g.gif  bet ej norite galiu paeskoti ir atsiusti adresa kur galima fotoshopa su rusisku meniu atsiusti!

jau nebeleidzia registruotis, praso pakvietimo is kito nario... verysad.gif buciau labai dekinga jeigu rastumet ir su rusisku meniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 12, 11:18)
jau nebeleidzia registruotis, praso pakvietimo is kito nario... verysad.gif buciau labai dekinga jeigu rastumet ir su rusisku meniu 4u.gif

http://www.skan.ru/s..._photoshop.html
apacioje paspauskite knopke parsiusti photoshop cs2!
bandykite gal pavyks,ej ne tai galiu per torenta pakviesti jus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marigan: 12 gegužės 2009 - 09:23
kokius zaidimus zaisit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 11, 23:41)
4u.gif Labukas. As jau atsvenciau savo sunelio krikstynas si sestadieni.

mociutems prijuostes su uzrasais,
seneliams pasaku knygas dovanojom.

Krikstynos inese kazka neapciuopiamo, neapsakomo, stebuklingo i musu gyvenima, pasidare gera ir ramu. Tad visoms linkiu pajusti ta jausma  bigsmile.gif.

thumbup.gif fainučkos Jūsų krikštynos good.gif mamytė puikiai pasiruošus, o ir krikštatėviai clap_1.gif

apie tokias dovaneles mes irgi galvojam ax.gif tik dar svarstau ar dovanoti pasakų knyga ar "Senelio knyga"? g.gif yra ir "Mociutės knyga", bet man prijuostės ko gero mielesnės cool.gif

wub.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 10:12)
Mes tam dalykui panaudojom kazkada lankynom gauta knyga 'Mano pirmieji gyvenimo metai". Knyga labai idomi, reikia ja uzpildyti, pvz mano vardas... as gimiau...tokio svorio,...tokio ugio. Mano pirmoji nuotrauka. Mano tevai, mano gimines medis wub.gif , mano seneliai(visur nuotraukos klijuojamos, man asmeniskai tai labiau patinka, nei milijonas albumu blush2.gif ). Mano pirmas dantukas, mano rankyte, mano kojyte, mano plauku sruoga wub.gif Mano krikstynos... (data, kas dalyvavo, kas krikstijo, kur krikstijo, nuotrauka). Ir palikta du lapai sveciu palinkejimams thumbup.gif
Sia knyga kruopsciai uzpildziau, sveciai per krikstynas irgi pavarte, pasijuoke is pagautu foto kadru, tuo paciu palinkejo manajam krikscioniui. Sia knyga dedu i skrynia kartu su kriksto rubais bei kriksto zvake 4u.gif


O, gera mintis. Man kur kas artimesne, nei laikrastukai. Rimtai- nupirksiu tokia grazia knyga, uzpildysiu, o gale tegul sveciai palinkejimus suraso. Super. Dekui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 12, 10:40)
O, gera mintis. Man kur kas artimesne, nei laikrastukai. Rimtai- nupirksiu tokia grazia knyga, uzpildysiu, o gale tegul sveciai palinkejimus suraso. Super. Dekui.  thumbup.gif

As tai siulau dar i ta knyga iklijuoti echoskopo nuotrauka, jei tokia turit, prie iraso:mano pirmoji nuotrauka mirksiukas.gif
Ten taip pat yra vienas punktas-apyranke is gimdymo namu. Tai pagaliau apyranke ceratine rado savo vieta, iklijavau ja ten. thumbup.gif
Atsakyti
Labas mamytes,

as jau daug maz viska susiruosiau krikstynoms, bet niekaip negaliu rasti savo princesei pedkelniu permatomu baltu ir bodzio balto ilgom rankovytem doh.gif Gal kuri kur nors uzmatet? Nes siaip visos vaikiskos pardes ir maximos tuscios. Maniske 11 menesiuku dar tik. Gal Kauno bazej kas matet? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 12, 10:49)
As tai siulau dar i ta knyga iklijuoti echoskopo nuotrauka, jei tokia turit, prie iraso:mano pirmoji nuotrauka  mirksiukas.gif
Ten taip pat yra vienas punktas-apyranke is gimdymo namu. Tai pagaliau apyranke ceratine rado savo vieta, iklijavau ja ten.  thumbup.gif

thumbup.gif manau, kad daugelis turi tas knygas, nes labai populiaru ją nešti palankynoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 12, 10:57)
Labas mamytes,

as jau daug maz viska susiruosiau krikstynoms, bet niekaip negaliu rasti savo princesei pedkelniu permatomu baltu ir bodzio balto ilgom rankovytem  doh.gif  Gal kuri kur nors uzmatet? Nes siaip visos vaikiskos pardes ir maximos tuscios. Maniske 11 menesiuku dar tik. Gal Kauno bazej kas matet? Aciu  4u.gif


Lindexe visada yra baltu bodziuku.
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 12, 10:57)
Labas mamytes,

as jau daug maz viska susiruosiau krikstynoms, bet niekaip negaliu rasti savo princesei pedkelniu permatomu baltu ir bodzio balto ilgom rankovytem  doh.gif  Gal kuri kur nors uzmatet? Nes siaip visos vaikiskos pardes ir maximos tuscios. Maniske 11 menesiuku dar tik. Gal Kauno bazej kas matet? Aciu  4u.gif



aš parsisiųsiu iš čia
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 10:04)
Gal kas matėt palinkėjimų knygą? Pageidautina Vilniuje? arba kažką panašaus iš ko ją galima būtų padaryt. dėkui  4u.gif


Emmy, aš pirkau Maximoje gražų albumą (kadangi pas mane vaikinas tai mėlyną su soske), kainavo 19.99. Ten pradžioje yra vietos kad užrašytum kieno ir kokia proga tas albumas. Tada yra man atrodo 5 lapai tušti, kuriuos aš panaudosiu linkėjimams surašyti, o toliau jau normalūs lapai nuotraukoms su eilutėmis šalia, kad užrašytum kas kur ir kaip. Aš ruošiuosi darytis visas krikštynų nuotraukas ir tą albumą paskirti vien tik krikštynoms. Tai ir tie palinkėjimai bus visai į temą pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(Kingoliukas @ 2009 05 12, 11:12)
Lindexe visada yra baltu bodziuku.

bet pasakykit kur gauti visai be rankovyčių? g.gif nes suknelė mūsų be rankovių ir bet kokios trumpos rankovytės kyšo.
Atsakyti