Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 11, 22:52)
Kreipiuosi i Kauno SM  4u.gif gal kuri matet bazej kur galima rasti popieriniu girliandu ir soskiu? siand. visa baze isvaiksciojau nieko gero neradau, dar bandysiu rytoj vaziuoti... doh.gif

soskės yra 5 sandėly 0,20 lt ir 0,35 lt / vnt, ir 14 sandėly įeinnt nuo taikos pr po dešine kur prekiauja maisto produktais beveik šalia dešinės kasos 30 lt/100 vnt tokia kaip piramidė.

QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 12, 01:11)
Kriksto teveliai suneliui padovanojo fantastisko grozio sidabrine tiute pirmajam dantukui su pakabuku ant kurio isgraviruota data ir kas dovanojo
user posted image

o kur tokį gėrį gauti??????????? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 11, 22:41)
kriksto teveliams po maikute su uzrasiuku, mociutems prijuostes su uzrasais,
user posted image


Labai gražu smile.gif Smagu, kad šventė pavyko thumbup.gif

Gal išduotum kur pirkai prijuostes močiutėms? Labai patiko idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oppa Aciu @ 2009 05 11, 23:26)
..Šiandien pasiuvau peteliške ir kepure.. [img]

hm g.gif , o kam vaikui kepurė? Į bažnyčią eina be kepurės... o ir kaip fotografuotis su kepure.. vaiko veido nesimatys, šešėlis kris.
Aš nedėčiau vaikui ant galvos jokios kepurės per šventę. Nebent būtų baisiai karšta diena, betgi ant saulės vaiko nelaikysi...
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 05 11, 22:41)
4u.gif Labukas. As jau atsvenciau savo sunelio krikstynas si sestadieni.

Kaip gražu wub.gif

Naitai, čia ne į temą, bet parašas prajuokino biggrin.gif
Nieko, atsigriebs dar Žalgiriukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 07, 19:18)
Niekaip nesugalvoju ką dėti į lauknešėlius prie saldainių  ax.gif

aš pasiūlyčiau dėti keptus iš tešlos grybukus ar voverytes, gražiai nuliukruotus... na man tai kažkaip gražu būtų blush2.gif ( o ir netirpsta taip greitai, kaip saldainiai, ne kiekvienas gi ir išsikepa).

Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2009 05 12, 10:05)
Naitai, čia ne į temą, bet parašas prajuokino biggrin.gif
Nieko, atsigriebs dar Žalgiriukas wink.gif

prajuokino? man tai visai nejuokinga, kad Kurtis susidėjo su Statyba mad.gif
Atsakyti
[quote=Emmy,2009 05 12, 08:00]
soskės yra 5 sandėly 0,20 lt ir 0,35 lt / vnt, ir 14 sandėly įeinnt nuo taikos pr po dešine kur prekiauja maisto produktais beveik šalia dešinės kasos 30 lt/100 vnt tokia kaip piramidė.
Dekui, bandysiu ieskoti smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif gal as ne i tema bet gal galetumet padeti kaip man atsisiuti fotoshopa? blush2.gif man niekaip neiseina be jo padaryti laikrastuka.. doh.gif
Atsakyti
Gal kas matėt palinkėjimų knygą? Pageidautina Vilniuje? arba kažką panašaus iš ko ją galima būtų padaryt. dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 12, 10:57)
sveikos smile.gif gal as ne i tema bet gal galetumet padeti kaip man atsisiuti fotoshopa? blush2.gif man niekaip neiseina be jo padaryti laikrastuka..  doh.gif

fotoshopa galima parsiusti is torrent.lt, tik reikes registruotis, ir geriau siuskites fotoshop cs2:)
Atsakyti
QUOTE(Marigan @ 2009 05 12, 10:06)
fotoshopa galima parsiusti is torrent.lt, tik reikes registruotis, ir geriau siuskites fotoshop cs2:)

torrente kazkokio pakvietimo reikia jeigu neklystu? g.gif ar ten tik taip uzsiregistruoji ir parsisiunti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 12, 10:04)
Gal kas matėt palinkėjimų knygą? Pageidautina Vilniuje? arba kažką panašaus iš ko ją galima būtų padaryt. dėkui  4u.gif

Mes tam dalykui panaudojom kazkada lankynom gauta knyga 'Mano pirmieji gyvenimo metai". Knyga labai idomi, reikia ja uzpildyti, pvz mano vardas... as gimiau...tokio svorio,...tokio ugio. Mano pirmoji nuotrauka. Mano tevai, mano gimines medis wub.gif , mano seneliai(visur nuotraukos klijuojamos, man asmeniskai tai labiau patinka, nei milijonas albumu blush2.gif ). Mano pirmas dantukas, mano rankyte, mano kojyte, mano plauku sruoga wub.gif Mano krikstynos... (data, kas dalyvavo, kas krikstijo, kur krikstijo, nuotrauka). Ir palikta du lapai sveciu palinkejimams thumbup.gif
Sia knyga kruopsciai uzpildziau, sveciai per krikstynas irgi pavarte, pasijuoke is pagautu foto kadru, tuo paciu palinkejo manajam krikscioniui. Sia knyga dedu i skrynia kartu su kriksto rubais bei kriksto zvake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 12, 11:09)
torrente kazkokio pakvietimo reikia jeigu neklystu? g.gif ar ten tik taip uzsiregistruoji ir parsisiunti? g.gif

man atrodo tik prisiregistruotis reikia! g.gif bet ej norite galiu paeskoti ir atsiusti adresa kur galima fotoshopa su rusisku meniu atsiusti!
Atsakyti