Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 11, 19:51)
Prula, o ant saukstuko tilpo tiek daug duomenu? ax.gif  blush2.gif

Dičkės šaukštuko galo viršus toks poplokščias, tai vardas pavardė antroj pusėj, o priekinėj pusėj toks laikrodukas, kur tereikėjo rodykles išgraviruot, kad laikas būtų, ir data, ūgis, svoris... maži tie skaičiukai, bet tilpo. Tokį šaukštuką dovanų gavom. Net nežinau kur pirko blush2.gif Tik graviravomės patys wub.gif
Atsakyti
Kunigui davem 100lt. Balandzio 25 siais metais, buvom vieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 05 11, 19:37)
Šiaip tai tų prietarų visokių galima išgirsti/prisigalvoti.  Lygiai taip pat galima jais tikėti arba ne. Kiek aš žinau (tai, aišku, toli gražu ne rodiklis biggrin.gif ) ir kiek teko dalyvauti krikštynose, tai visada krikštukas gaudavo grandinėlę su kryželiu. Ir pati ketinau savo kruopai nupirkti, bet medalionas man netgi geriau pasirodė  thumbup.gif Gražiau ir įdomiau. Gaila, kad nespės ateiti, per tarpininkes netgi būtų galima užsakyti Camejas, yra toks puslapiukas. Jeigu kam įdomu pabandysiu atrasti. Gal kieno krikštynos vėliau, tas pasinaudos.
Vat ir man įdomu kiek duoti, kai krikštijamas vienas vaikutis. Tikrai turėtų būti daugiau, nei už "masines" apeigas.


musu mociute dovanoja anukeliams grandineles su kriksto pakabuku. as pati isrinkau thumbup.gif apie kryzeli esu girdejus, todel pati nenorejau... yra kitu galimybiu...musu pakabukas -medaliono "tipo".. pavaizduota kunigo ranka, pilanti vaikuciui ant galvos vandeneli. kitoj pusej isgraviravom vaikucio varda, nuo ko ir data... nu man tai labai grazu wub.gif kazi...gal iseitu nufotkint g.gif nu bt mano fotikas tai nelabai graziai is arti paveiksluoja. siaip [pirkom Siauliuose "Praboj" mirksiukas.gif
Papildyta:
emy siunciu tau diiideli bucki oro_buckis.gif tikrai daug man pagelbejai thumbup.gif

o man kazko gerkle kutena...tikiuosi nesusurgsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 11, 21:43)
emy siunciu tau diiideli bucki oro_buckis.gif tikrai daug man pagelbejai  thumbup.gif

o man kazko gerkle kutena...tikiuosi nesusurgsiu  g.gif

priimu mirksiukas.gif


niu žiūrėk, tau sirgt tiesiog negalima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 11, 19:43)
musu mociute dovanoja anukeliams grandineles su kriksto pakabuku. as pati isrinkau  thumbup.gif apie kryzeli esu girdejus, todel pati nenorejau... yra kitu galimybiu...musu pakabukas -medaliono "tipo".. pavaizduota kunigo ranka, pilanti vaikuciui ant galvos vandeneli. kitoj pusej isgraviravom vaikucio varda, nuo ko ir data... nu man tai labai grazu  wub.gif kazi...gal iseitu nufotkint  g.gif nu bt mano fotikas tai nelabai graziai is arti paveiksluoja. siaip [pirkom Siauliuose "Praboj"  mirksiukas.gif

Tai čia ne foto kokybėje esmė, svarbu, kad bendras vaizdas matytųsi biggrin.gif Būtų įdomu pamatyti.

Emmy, galima ir man raktus nuo skrynelės į až? blush2.gif
Atsakyti
Kreipiuosi i Kauno SM 4u.gif gal kuri matet bazej kur galima rasti popieriniu girliandu ir soskiu? siand. visa baze isvaiksciojau nieko gero neradau, dar bandysiu rytoj vaziuoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 11, 19:48)
Tai gal per viduri- 200?  g.gif

hihihi.gif tongue.gif flirt.gif

mes irgi krikstysim dukryte pas ta kuniga, kuris mus sutuoke ir pasiprasem vieni buti blush-anim-cl.gif , bet nuo to "kaina" nekyla cool.gif

Gal kuri siuveja auksaranke pasakytu, kiek gali reiketi medziagytes suknutei ir skraistei 1,5m mergytei? dar laukiam eiles pas siuveja, bet man jau rupi medziagyte pirkti ax.gif nekantrauju, nes radau patinkanti modeliuka yahoo.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos...kaip cia smagu pas jus 4u.gif tiek ideju galima rasti,šaunuolės.. 4u.gif
Mano sūnelio krikštynos irgi jau greitai 05.23...Vaikinuka rengsiu baltu lininiu kostiumu..Šiandien pasiuvau peteliške ir kepure.. user posted image kaip šioje foto..bet man kažkaip nelabai jin patinka...gal jus pasidalinsit idejom ?o gal jos visai nereikia??kokias jus dėsit??

Linuse..gal geriausiai su pačia siuveja aptart modeli.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 11, 18:42)
Turbut kad ne ax.gif ,mes rajono ribose  ax.gif -mums tenykstis kunigas arciau dusios,tsakant wub.gif
As galvoju 200lt(nes 2 dukrytes),ne daugiau rolleyes.gif .Ir turbut kad mes patys duosim-tevai,o ne krikstateviai,nes as ir taip jau 9-am danguj,kad jie apsieme abi jas pakrikstyt blush2.gif

preita vasara kainos buvo 50-200lt kunigeliui smile.gif
Atsakyti
4u.gif Labukas. As jau atsvenciau savo sunelio krikstynas si sestadieni. Rytas buvo lietingas, tad labai bijojau, jog nelytu po ceremonijos gamtoje. thumbup.gif taciau islindo saulute, aprimo vejas, lengviau atsiputem. Ceremonija buvo ypac silta, kunigelis toks fainas, kad nesinorejo su juo atsisveikinti. Kriksto tevelis aukojo 100 Lt, pritariu tu mamu nuomonei, kad moki ne uz atlikta paslauga, bet paaukoji auka. Sventeme namie, buvo 14 mums artimiausiu zmoniu + 4 vaikai. Vaises ruosiau pati, namus puosiau pati.
user posted image
Dariau "Krykstinuka", saldainiu maiselius,
user posted image
kriksto teveliams po maikute su uzrasiuku, mociutems prijuostes su uzrasais,
user posted image
seneliams pasaku knygas dovanojom. Aisku zaidem keleta zaidimuku prie stalo + priziukai saldainiai iv. ant pagaliuko, saldzios soskes. Kriksto mama mazajam padovanojo sidabrine tiute pirmajam dantukui, knygute rasyti sunaus pirmuosius zodelius ir siaip visas isdaigas pasizymeti, buteli viskio, kuri teks laikyti iki 18-ojo gimtadienio. Raseme suneliui palinkejimus ir busimas profesijas, ko pasizadam ismokyti rasem ant A4 formato storo popieriaus lapo, viska sudejome i buteli ir uzkimsome, velgi atkimsime per 18-aji gimtadieni.
Vakare leidome dangaus zibintus,
user posted image
tad buvo ypac svarbus ramus, tylus vakaras. Vejas nusciuvo, tad buvo grazus reginys smile.gif. Tarp sveciu buvo zmoniu, kurie niekada to nebuvo dare ir netgi mate, tikrai paliko jiems ispudi, nusprende, kad tai daug smagiau nei fejerverkai. Veliau sokiai kieme. Buvo labai smagu, vel pamaciau laukuose kylanti ruka, lakstingalu suokima, kaip tada, kai su vyru tik draugavome. Krikstynos inese kazka neapciuopiamo, neapsakomo, stebuklingo i musu gyvenima, pasidare gera ir ramu. Tad visoms linkiu pajusti ta jausma bigsmile.gif.

Atsakyti
Kaip gražiai... Sveikinu su jau įvykusia švente.
Atsakyti
Beje labai noreciau pagirti musu sventeje buvusius tortus, viena uzsakeme kaip teveliai, oi skanus buvo biggrin.gif ,
user posted image
kita uzsake kriksto mamyte
user posted image
juos kepe Kursenuose ponia Daina. Fantastisko skonio ir grozio tortai. Musu sventes be jos torto, ne sventes.
Kriksto teveliai suneliui padovanojo fantastisko grozio sidabrine tiute pirmajam dantukui su pakabuku ant kurio isgraviruota data ir kas dovanojo
user posted image
Taip pat grazu angeleli. Manau bet kuris svecias ar kriksto teveliai gali nupirkti ji kaip suvenyra ar prieda prie gelyciu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti