Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 11, 18:50)
Girdejau prietara, kad negalima vaikui dovanoti kryzelio schmoll.gif Tipo, uzkariat jam savo primesta kryziu... Rozancius-kitas dalykas, bet ir jis tinka tik pirmai komunijai. Gal geriau dovanoti kitus dalykus? g.gif

matai kaip .... g.gif aš maniau jei jį pašventins tai jis kaip ir saugos vaiką. Man rožančius ir maldaknygė tai gera dovana nes gi jų reiks iki komunijos (mokymuisi) per komuniją jau nebereiks nes bus nupirktas, o per gimtadienį jo nedovanosi tai va krikštynos gal gera proga... tada kryželį geriau pakeist Mergelės Marijos su vaikeliu medaljoną g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 11 gegužės 2009 - 17:15
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 18:13)
tada kryželį geriau pakeist Mergelės Marijos su vaikeliu medaljoną  g.gif

drinks_cheers.gif Su Marijos medaljonu, manau, geriausia bus drinks_cheers.gif
Kiek prisimenu, tai per pirma komunija man dovanojo rozanciu ir skaplieriu, nereikejo rozancio iki komunijos schmoll.gif Ir sunus pries pora metu priejo pirmos komunijos, irgi rozancio nereikejo iki to laiko. Maldaknyges-taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 11, 12:16)
4u.gif  ir ko gero toje pačioje bažnyčioje kaip ir mes sunglasses2.gif

blink.gif tikiuos neprireiks, o jei ką mesimės lėktuvo nuomai  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Turbut kad ne ax.gif ,mes rajono ribose ax.gif -mums tenykstis kunigas arciau dusios,tsakant wub.gif

QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 14:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif


As galvoju 200lt(nes 2 dukrytes),ne daugiau rolleyes.gif .Ir turbut kad mes patys duosim-tevai,o ne krikstateviai,nes as ir taip jau 9-am danguj,kad jie apsieme abi jas pakrikstyt blush2.gif
Atsakyti
Temos paspalvinimui įkeliu dar šiltutėlę krikštynų dėžutę vienos čia besilankančios mamytės dukrytei rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
QUOTE(estetė @ 2009 05 10, 23:52)
Man toks klausimas iškilo...užsakiau sunui krikšto rūbelius, bet nežinau ką su skraiste daryt, užsakyt ar ne, ar ji būtina?  g.gif


mes tai skraiste pas ta pacia siuveja uzsisakem is balto lino (kaip ir rubelius), o asja namuciuose papuosiau mazyciais gintariukais... labai graziai gaunasi thumbup.gif bent jau man. man tai be skraistes kazkaip ... g.gif ... net nekilo ne karta mintis, kad jops nereikia. didziajam Kriksto rubeliu neissaugojom, bet va skraiste ir zvake tai turim thumbup.gif

QUOTE(estetė @ 2009 05 11, 12:37)
Oho,kiek tą pačią dieną švenčiančių bus  bigsmile.gif  4u.gif
Užsakiau skraistę, tebūnie pagal tradicijas viskas  rolleyes.gif


gal jau zinai, kiek tau tie rubiukai kainuos pas vietini siuveja? mes uzsisakem mergytei: suknyte, berniukui: kostiumuka, abiems siutus lininius batukus, abiems kepurytes, abiems skraistes, abiems papuosima is lino ant zvakes.... jei domina kaina, rasyk az, isduosiu mirksiukas.gif net neabejoju, kad pigiau nei Kaune mirksiukas.gif
QUOTE(darijete @ 2009 05 11, 12:53)
O kartais ne krikstotevai skraiste rupinasi? g.gif


mano dickiui kriksto mama rupinosi zvake ir skraiste... dar rubiukais blush2.gif kriskto tevas sumokejimu kunigeliui
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 14:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif


siaip tai beveik visur duodama apie 100 lt uz vaikuti... musu kriksto tevams kainuos truputuka daugiau, nes vaikuciai du smile.gif
Atsakyti
Mus turetu krikstyti vienus - tai gal sakau 300 Lt.reikes duoti, nes kiek domejausi, tai 100 Lt duoda kai su kitais vaikais kartu yra krikstijami.
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 05 11, 19:00)
Mus turetu krikstyti vienus - tai gal sakau 300 Lt.reikes duoti, nes kiek domejausi, tai 100 Lt duoda kai su kitais vaikais kartu yra krikstijami.


Nesamone 300lt doh.gif pernai musu mergaites buvo krikstynos ir vieni buvom, tai kriksto tevas 100lt dave, siemet mes einame i krikstatevius, tai taip pat 100lt duosime ir busime vieni.....
P.S neislepinkite kunigu doh.gif
Atsakyti
Darau krikštynų laikraštukus, įsakymus krikšto tėveliams ar pasižadėjimus krikšto vaikui, saldainiai su vaikučio atvaizdu, diplomai tėveliams, etiketes ant šampano su vaikučio atvaizdu, mini korteles svečiams su pasižadėjimu vaikučiui. užsisakant viską komplektą dovana 15 - 20 nuotraukų su gražiais rėmeliais (nuotraukos cd laikmenoje)
kaina sutartine.
Galimybė pristatyti į betkurį miestą (renkantis viska jau atspausdinus), arba kompiuterinio varianto persiuntimas internetu. 862500975
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileoga: 11 gegužės 2009 - 18:18
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 11, 16:50)
Girdejau prietara, kad negalima vaikui dovanoti kryzelio schmoll.gif Tipo, uzkariat jam savo primesta kryziu... Rozancius-kitas dalykas, bet ir jis tinka tik pirmai komunijai. Gal geriau dovanoti kitus dalykus? g.gif

Šiaip tai tų prietarų visokių galima išgirsti/prisigalvoti. Lygiai taip pat galima jais tikėti arba ne. Kiek aš žinau (tai, aišku, toli gražu ne rodiklis biggrin.gif ) ir kiek teko dalyvauti krikštynose, tai visada krikštukas gaudavo grandinėlę su kryželiu. Ir pati ketinau savo kruopai nupirkti, bet medalionas man netgi geriau pasirodė thumbup.gif Gražiau ir įdomiau. Gaila, kad nespės ateiti, per tarpininkes netgi būtų galima užsakyti Camejas, yra toks puslapiukas. Jeigu kam įdomu pabandysiu atrasti. Gal kieno krikštynos vėliau, tas pasinaudos.

QUOTE(Vaidux @ 2009 05 11, 18:00)
Mus turetu krikstyti vienus - tai gal sakau 300 Lt.reikes duoti, nes kiek domejausi, tai 100 Lt duoda kai su kitais vaikais kartu yra krikstijami.

Vat ir man įdomu kiek duoti, kai krikštijamas vienas vaikutis. Tikrai turėtų būti daugiau, nei už "masines" apeigas.
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 14:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif

100 lt nusprendžiau duot. O krikštys tik vieną mūsų mažylę. 4u.gif

Dėl dovanų, jei kas klaus, sakysiu lai patys nusprendžia, jei primigtynai reikalaus tiksliaus įvardijimo (visgi artimieji drąsūs), sakysiu pinigais, nes iš surintų pirksim sidabrinį šaukštelį, kuriame galima išgraviruoti gimimo datą, tikslų laiką, svorį ir ūgį, bei vardą pavardę wub.gif Mano didžioji tokį turi wub.gif
Atsakyti
Tai gal per viduri- 200? g.gif
Atsakyti
galvojau musu kaimo baznynelei uzteks ir 50 g.gif
krikstamote taip pat dovanos ir grandinele su kryziuku ir saukstuku.
Prula, o ant saukstuko tilpo tiek daug duomenu? ax.gif blush2.gif
Atsakyti