Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Emmy, kat tavo žodžiai tiesiai Dievui į ausį topsecret.gif

O kokie jūsų norai dėl dovanų vaikui g.gif Pas mane yra tokių žmonių, kuriems nedrįsiu pasakyt kad neštų pinigais cool.gif
Atsakyti
Man tai nepatinka nesimais pinigais, o tuolab- isprasytas. Smagiausia, kai neklausia apie reikalingas dovanas, nes patys sugalvoja. O klausianciu tai neverciu mastyt patiems, nes jei ner polekio, tai gali nieko gero nesigauti. smile.gif Bet jau vieni klause, gal ko vaikui reiketu, tai pasakiau, kad stalo irankiu ar induku. Jei dar kas klaus, tai sakysiu, kad merginai niekad perdaug nebuna drabuziu ir papuosalu smile.gif . Zaislu, tebunie. Nors jau namai uzversti zaislais, bet juk dovanos- vaikui. O vaikams zaislu niekad nebuna perdaug.

O vat pinigu prasyt tai man nilabai. Jei jau truktu pinigu, tai geriau kukliau svestume, nei prasytume sveciu "susimoketi".
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 11, 16:06)
Man tai nepatinka nesimais pinigais, o tuolab- isprasytas. Smagiausia, kai neklausia apie reikalingas dovanas, nes patys sugalvoja. O klausianciu tai neverciu mastyt patiems, nes jei ner polekio, tai gali nieko gero nesigauti.  smile.gif Bet jau vieni klause, gal ko vaikui reiketu, tai pasakiau, kad stalo irankiu ar induku. Jei dar kas klaus, tai sakysiu, kad merginai niekad perdaug nebuna drabuziu ir papuosalu  smile.gif . Zaislu, tebunie. Nors jau namai uzversti zaislais, bet juk dovanos- vaikui. O vaikams zaislu niekad nebuna perdaug.

O vat pinigu prasyt tai man nilabai. Jei jau truktu pinigu, tai geriau kukliau svestume, nei prasytume sveciu "susimoketi".


bet kai gauni pinigėliais turi pasirinkimo laisvę blush2.gif Kai pradės nešti visi savo nuožiūra tai manau atsiras namie brangių bet nereikalingų daiktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 11, 16:52)
Emmy, kat tavo žodžiai tiesiai Dievui į ausį  topsecret.gif

O kokie jūsų norai dėl dovanų vaikui  g.gif Pas mane yra tokių žmonių, kuriems nedrįsiu pasakyt kad neštų pinigais  cool.gif

nežinau net, va su krikštamote sutarėm kad krikštotėvai dovanos grandinėlę su kryželiu, rožančių, maldaknygę ....seneliams sakiau nepirkt nieko, neaišku ką gausim, tada ir pageidausim, nebent simboliškai pasakų knygą. Kiti neklausia tai ir nesakau, kaip kas sugalvos. Tik nesinori kad dovanos kartotųsi bet to neišvengsim nes nesudarinėjam jokių sąrašų dovanoms.
Papildyta:
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 11, 17:09)
bet kai gauni pinigėliais turi pasirinkimo laisvę  blush2.gif Kai pradės nešti visi savo nuožiūra tai manau atsiras namie brangių bet nereikalingų daiktų  doh.gif

jo mano pažįstama truputį buvo pyktelėjus kai gavo kelias grandinėles su pakabukais...pinigai nemaži, o naudos ... aš kažkaip nei naudos nei atsipirkimo neieškau, tik jei paklausia pasakau kad noriu kažko kas turi išliekamąją vertę, nesusilaužo, neišsimeta...
Atsakyti
rožančių mano panelė jau irgi turi, parvežė draugai jai dovanų iš italijos. Sakiau įdėsiu per krikštynas į jos rankinuką ir kunigas galės pašventinti rolleyes.gif pasidėsim ateičiai, kai ruošimės komunijai ...

alfa, tavo mintis dėl drabužėlių ir žaislų visai man patiko rolleyes.gif Tik kad rūbelių kainos parduotuvėse doh.gif kas nesusidūrę dar su tuo tai išsigąs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tauridė": 11 gegužės 2009 - 15:15
QUOTE(Onelė @ 2009 05 11, 00:21)
g.gif Skraistė ir yra pagrindinis krikšto rūbas. Būtent ji krikšto metu uždedama krikštijamam. doh.gif

o mum bernardinuose Brolis Pranciskonas pasake, kad jos nereikia smile.gif nes vaikam kai kuriem nepatinka, kad jie nervuuojas ir pan. Tai sako kam vaikus nervuoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 13:57)
Alfa, gyvenkime draugiškai  biggrin.gif  Aš jūsų labai prašiau tolerancijos ši temelė yra idėjų, bet kai jūs perdėtai kritikuojate bijau kad kai kurios vengs jomis dalintis taip nukentės temelė. Mes nei čia priešiškai nusiteikusios - anaiptol viena kitai stengiamės padėti, o ne sumenkinti ir suniekinti. Būkit gera, išreikškit nuomonę, bet nebūkit tokia kategoriška kitų užmojams ir skoniams.
Kam dar ko neatsiunčiau, pasikartokit prašau ax.gif

Man rutyte11@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 14:14)
žinok net nežinau, prieš porą metų kaune krikštatėviai buvom davėm  100 lt, šiemet kunigą pasirinkom savo kur tuokė mus tai net nežinau .... 300 gal ... kaip krikštetėvis pasakys  ax.gif

Na ir kas, kad tuokė? Tai negi dabar visą gyvenimč būsit jam skolingi ar kažkuo įsipareigoję?
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 11, 17:36)
Na ir kas, kad tuokė? Tai negi dabar visą gyvenimč būsit jam skolingi ar kažkuo įsipareigoję?

nepyk taip biggrin.gif tiesiog mas specialiai jo prašėm ir tarėmės rolleyes.gif jis šiaip lyg tokių apeigų nebeatlieka.... na šiaip nežinau kiek vyras su krikštatėviu nutars duot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 11, 17:33)
o mum bernardinuose Brolis Pranciskonas pasake, kad jos nereikia smile.gif nes vaikam kai kuriem nepatinka, kad jie nervuuojas ir pan. Tai sako kam vaikus nervuoti  mirksiukas.gif
Papildyta:

Man rutyte11@gmail.com mirksiukas.gif

jau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 11 gegužės 2009 - 15:40
Užsakiau iš vienos mamytės batukus baltus saviškiam rankų darbo, po savaitės turėsiu, tai parodysiu, gal dar kas norės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 16:41)
nepyk taip  biggrin.gif  tiesiog mas specialiai jo prašėm ir tarėmės  rolleyes.gif  jis šiaip lyg tokių apeigų nebeatlieka.... na šiaip nežinau kiek vyras su krikštatėviu nutars duot  4u.gif

Nepykstu 4u.gif Gal tik žiauriai nuskambėjo blush2.gif
Atsakyti
emmy, man jei galima ax.gif ernesta_pusinskiene@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 16:13)
nežinau net, va su krikštamote sutarėm kad krikštotėvai dovanos grandinėlę su kryželiu, rožančių, maldaknygę ....

Girdejau prietara, kad negalima vaikui dovanoti kryzelio schmoll.gif Tipo, uzkariat jam savo primesta kryziu... Rozancius-kitas dalykas, bet ir jis tinka tik pirmai komunijai. Gal geriau dovanoti kitus dalykus? g.gif
Atsakyti