Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 13:57)
Alfa, gyvenkime draugiškai  biggrin.gif  Aš jūsų labai prašiau tolerancijos ši temelė yra idėjų, bet kai jūs perdėtai kritikuojate bijau kad kai kurios vengs jomis dalintis taip nukentės temelė. Mes nei čia priešiškai nusiteikusios - anaiptol viena kitai stengiamės padėti, o ne sumenkinti ir suniekinti. Būkit gera, išreikškit nuomonę, bet nebūkit tokia kategoriška kitų užmojams ir skoniams.
Kam dar ko neatsiunčiau, pasikartokit prašau ax.gif


Emmy, jus savo postus man paskaitykit kada, kai aistros baigsis. Gal suzinosit idomiu dalyku. Man, tiesa sakant, nelabai idomu, ko Jus is manes tikites. Greiciau jau savo vyra pakeisit, nei mane. lotuliukas.gif Tai vat, primeskit tikimybe.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 11, 15:02)
Emmy, jus savo postus man paskaitykit kada, kai aistros baigsis. Gal suzinosit idomiu dalyku. Man, tiesa sakant, nelabai idomu, ko Jus is manes tikites. Greiciau jau savo vyra pakeisit, nei mane.  lotuliukas.gif Tai vat, primeskit tikimybe.... lotuliukas.gif

jo... supratimas visgi jums svetimas ....
Atsakyti
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 11, 14:06)
jo... supratimas visgi jums svetimas ....


Supratimas ko- kaip zmones valdyt, uz virveliu tampyt, kaip bandos instinktu vadovautis? Tai tikrai. drinks_cheers.gif

Gal paliekam sia tema.
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 15:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif

žinok net nežinau, prieš porą metų kaune krikštatėviai buvom davėm 100 lt, šiemet kunigą pasirinkom savo kur tuokė mus tai net nežinau .... 300 gal ... kaip krikštetėvis pasakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 14:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif

galvoju, kad nedaugiau nei 100 lt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 11, 14:06)
Mamytes ir busimos kriksto mamytes, o kiek jus aukosite baznyciai per krikstynas?  blush2.gif

Šiaip jau kai mes šio klausimo paklausėme pas kunigą, kuris krikštys, tai jis paakė kad Kauno kunigijos tribunolas priėmė taip jau vadinkime tiesiai šviesiai "stafkę" - minimum 50 lt. Bet kadangi tuo rūpinasi krikštatėvis - neimu į galvą ir nesirūpinu. Kiek duos tiek gerai (nes šiaip jie nieko nesiruošia krikštynoms, nes turi savaitės lėliuką), nuo to mano vaikas mažiau ar daugiau pakrikštytas nebus biggrin.gif
Atsakyti
ką tik susigadinau nuotaiką verysad.gif pasižiūrėjau orus gegužės 23 dienai cray.gif http://www2.gismeteo...towns/26629.htm
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 11, 15:09)
ką tik susigadinau nuotaiką  verysad.gif pasižiūrėjau orus gegužės 23 dienai  cray.gif http://www2.gismeteo...towns/26629.htm



Oi tikiuos dar pasikeis oras. Nes ir mūsų šventė šią diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestukas @ 2009 05 11, 15:16)
Oi tikiuos dar pasikeis oras. Nes ir mūsų šventė šią diena  smile.gif


šiaip iki šiol šitas puslapiukas pataikydavo orus tiksliai unsure.gif Bet tikiuosi ir aš naivuoliškai kad dabar bus pirmas kartas kai suklys doh.gif nors...visko gali būti, nes visoj Lietuvoj tas pats prognozuojama
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 11, 16:22)
šiaip iki šiol šitas puslapiukas pataikydavo orus tiksliai unsure.gif Bet tikiuosi ir aš naivuoliškai kad dabar bus pirmas kartas kai suklys doh.gif nors...visko gali būti, nes visoj Lietuvoj tas pats prognozuojama

dar tikrai neskubėkit vertint, per mūsų vestuves irgi turėjo lyt iki 4dienio taip rašė, bet nelijo ax.gif o gal trumpalaikį žada tai irgi neblogai.

Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 11, 14:09)
ką tik susigadinau nuotaiką  verysad.gif pasižiūrėjau orus gegužės 23 dienai  cray.gif http://www2.gismeteo...towns/26629.htm

Oi, manau, kad dar nesinervinkit tikrai irnesakyk.gif Toli dar ir n kartų gali pasikeisti prognozė 4u.gif
Atsakyti