Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 11, 00:36)
Čia mano papuošalai krikštynoms. smile.gif

wub.gif pavydžiu auksarankėms ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 21:44)
aš pati, turim wordinį variantą, platinam. aš turiu corelio





gal man galim butu atsiusti... ax.gif donata.aliochna@inbox.lt aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, ištrinsiu datas ir vardus iš savo corelinio varianto ir tada paplatinsiu vismom, Jis tikrai gražus (bent man) tada insert picture į wordą ir text boxu užsidėsit savo tekstą. surašykit e-mailus visos kam reikėtų tokio dalyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 11 gegužės 2009 - 10:31
QUOTE(estetė @ 2009 05 10, 23:52)
Man toks klausimas iškilo...užsakiau sunui krikšto rūbelius, bet nežinau ką su skraiste daryt, užsakyt ar ne, ar ji būtina?  g.gif


Nemanau, kad yra kazkokios taisykles. Ne drabuziuose esme. Mes labiau del tradicijos turim skraiste.

Musu zolyte sventei nuplauke, nes kaimynai salia sumaste grauti nama ir statyti is naujo. Nors tas zolyte ir didziule, bet vis vien- kazkaip "neskanu"... Galvojam is naujo....Tai jungiuosi prie Milagros klausimo- kur kokia grazi- miela vieta pietums? Geriausia butu miesto centre. Gaila, kad Torres bankrutavo, ten toks vaizdas buvo geras (nors maistas tai sh).

Estete, del "ujimo"- tai manes tikrai netrikdo, nes nepaliecia. smile.gif O internetas tuo ir geras, kad galima pasakyti-suzinoti tikra nuomone, o ne mandagius aplodismentus ir nutylejimus (nors mintyse zmogus pakraupes). Plius, man patinka, kai internetiniai nickai pasirodo "visame grazume", tai paprovokuoju tiesesnem kalbom blush2.gif , tada zinai, su kuo bendrauji, kieno nuomone man is tiesu svarbi, o kieno ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 11, 09:53)
Mes irgi liepos 11 d. drinks_cheers.gif



QUOTE(Alexi @ 2009 05 11, 09:58)



QUOTE(linuse @ 2009 05 11, 10:12)
mes irgi  ax.gif  thumbup.gif  4u.gif



Ir mes ir mes ta diena drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif biggrin.gif


Tai ramu del tos skraistes-zodziu,jei kunigas pats sake,kad nereikia-tai ir nereikia rolleyes.gif .Krikstamote pupoms jau nupirko suknytes- bigsmile.gif bigsmile.gif ,niu jau fainos.Svente man butu super,jei oras tadien butu geras ax.gif .Kad nereiktu lektuvu nusamdyt,kaip Maskvoj per parada,kad issklaidytu debesis lotuliukas.gif

Jetau,ko tik del tu savo vaiku nepadarysi wub.gif -savo vestuvems ne per nago juodyma tiek nesiruosiau,kiek Krikstynoms rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 11, 12:08)
Ir mes ir mes ta diena  drinks_cheers.gif 

Svente man butu super,jei oras tadien butu geras ax.gif .Kad nereiktu lektuvu nusamdyt,kaip Maskvoj per parada,kad issklaidytu debesis lotuliukas.gif

4u.gif ir ko gero toje pačioje bažnyčioje kaip ir mes sunglasses2.gif

blink.gif tikiuos neprireiks, o jei ką mesimės lėktuvo nuomai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho,kiek tą pačią dieną švenčiančių bus bigsmile.gif 4u.gif
Užsakiau skraistę, tebūnie pagal tradicijas viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Labai super mintis. Jei tik mūsų sklypas dabręs iki tokios stadijos, kad galėsime sodinti medelius, gal reikės pasodint smile.gif Bet įdomu ar galima vidurvasarį sodinti? g.gif Kai pagalvoji, tai sodinti vien dėl sodinimo nesinori. Norisi juk, kad ir augtų tas medelis gražiai.
[/quote]

taigi pasiskaicius manau teks atsisakyti sios idejos, et dar pasikonsultuosiu su pazistama otanike, nes noretume sodinti obelaite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROSE: 11 gegužės 2009 - 11:49
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 11, 12:03)
Mes labiau del tradicijos turim skraiste.





O kartais ne krikstotevai skraiste rupinasi? g.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuos pas jus biggrin.gif

Dėl skraistės, turbūt nuo kunigo priklauso. Pas mus nėra būtina, svarbu - kunigo žodžiais: "kuo šviesesnis rūbas". Tačiau jei atsinešama skraistė, tai apeigų metu ji uždedama vaikui (su tais žodžiais, kur viena minėjo... biggrin.gif O kadangi noriu pagal tradicijas, tai ir suknia bus balta kaip iš pieno plaukus, ir skraistę turėsim wub.gif
Papildyta:
QUOTE(darijete @ 2009 05 11, 12:53)
O kartais ne krikstotevai skraiste rupinasi? g.gif

gi viskas priklauso nuo susitarimo. Kaip su krikštamote sutarsi. Pvz. aš savo merginų krikštynom pati viskuo viskuo rūpinuosi, nuo scenarijaus, rūbų, žvakės, papuošimų, dovanų, šventės vietos, maistu ir t.t. Negaliu primesti pareigos krikšto tėvam, jie pas mus labiau simboliniai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prula: 11 gegužės 2009 - 12:05
QUOTE(darijete @ 2009 05 11, 12:53)
O kartais ne krikstotevai skraiste rupinasi? g.gif


TRadiciskai- taip, bet mes turim skraiste nuo vyresniu vaiku. Mano sese krikstija savo vaikus su savo vyro gimines relikvine skraiste smile.gif - dar vyro tevo. tai gerai atrodo- tokie senobiniai neriniai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 11 gegužės 2009 - 12:54
Alfa, gyvenkime draugiškai biggrin.gif Aš jūsų labai prašiau tolerancijos ši temelė yra idėjų, bet kai jūs perdėtai kritikuojate bijau kad kai kurios vengs jomis dalintis taip nukentės temelė. Mes nei čia priešiškai nusiteikusios - anaiptol viena kitai stengiamės padėti, o ne sumenkinti ir suniekinti. Būkit gera, išreikškit nuomonę, bet nebūkit tokia kategoriška kitų užmojams ir skoniams.


Kam dar ko neatsiunčiau, pasikartokit prašau ax.gif

Atsakyti