Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Sveikos,

daug visokių gražių dalykų apkalbėjote. O aš va parodysiu ką per savaitgalį sunarpulinau:

Čia mano papuošalai krikštynoms. smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ačiū emmy mirksiukas.gif
tyra_situacija, laaabai gražūs papuošaliukai. Pavydžiu toms kurios sugeba rankdarbius visokiausius regzti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 11, 00:21)
g.gif Skraistė ir yra pagrindinis krikšto rūbas. Būtent ji krikšto metu uždedama krikštijamam. doh.gif


O musu busima krikstamote nuejo pas kuniga uzklaust del tos skraistes,sake-nebutina ji g.gif

Tyra Situacija-papuosaliukai bigsmile.gif wub.gif

Del medeliu viskas aisku ax.gif .Liepaites mums laaaabai tiktu smile.gif ,bet bus vidurvasaris,tai teks arba atidet rudeniui sodinima arba visai atsisakyt tos minties unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 10, 23:36)
Sveikos,

daug visokių gražių dalykų apkalbėjote. O aš va parodysiu ką per savaitgalį sunarpulinau:

Čia mano papuošalai krikštynoms. smile.gif

user posted image

user posted image

labai grazu bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(indrius78 @ 2009 05 11, 07:34)
O musu busima krikstamote nuejo pas kuniga uzklaust del tos skraistes,sake-nebutina ji g.gif



as vakar kai buvau pas kuniga nelabai supratau bet lyg sake kad jei vaikas baltai aprengtas nereik ir skraistes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 11, 01:36)
Sveikos,

daug visokių gražių dalykų apkalbėjote. O aš va parodysiu ką per savaitgalį sunarpulinau:

Čia mano papuošalai krikštynoms. smile.gif


nunarpliojai??? čia gi toks grožis bigsmile.gif
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 11, 09:34)
O musu busima krikstamote nuejo pas kuniga uzklaust del tos skraistes,sake-nebutina ji g.gif

hmmmm g.gif o gal turėjo omeny jei nebus patys duos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 11 gegužės 2009 - 07:43
Na va, tai taip ir neaišku dėl tos skraistės rolleyes.gif
Maniškis bus baltu lino kostiumėliu ir kepuryte smile.gif
Tyra situacija - menininkė tu! Superiniai papuošaliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 11 gegužės 2009 - 08:17
QUOTE(Milagra @ 2009 05 10, 12:47)
Bet įdomu ar galima vidurvasarį sodinti?  g.gif Kai pagalvoji, tai sodinti vien dėl sodinimo nesinori. Norisi juk, kad ir augtų tas medelis gražiai.


QUOTE(ligita33 @ 2009 05 10, 17:49)
labai grazi senovine tradicija... deja mums jos jau nebepavyks igyvendinti... medelius reikia sodinti, kol dar jie neturi lapu... tai dabar jau per velu...gali neprigyti. o jei neprigis vaikeliui skirtas medelis ir nudzius...tai kaip manot, kokie jausmai užplus???


Mes krikštysim sūnelį liepos 11 d., bet medelį jau pasodinom, būtent dėl tos priežasties, kad vėliau negalima bus sodint, manau, blogiau nebus, kad medelis jau žaliuoja rolleyes.gif Tuo pačiu pasodinom ir vyresnėlei medelį, nes kažkaip per jos šventę tokia mintis nekilo.
Beje, medelius rinkom pagal medžių horoskopą, na pagal gimimo dieną koks medelis yra. Iš pradžių norėjau ąžuoliuko sūnui, bet pasižiūrėjom, kad pagal gimimo datas vaikų medžiai augantys Lietuvoj, tai ir pasodinom sūnui didžialapę liepą, o dukrai - uosiuką. thumbup.gif Sodinom pas tėvus sode , pirkom medelyne (po 12 Lt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi: 11 gegužės 2009 - 08:29
nei vienam bažnytiniame dokumente nėra nurodyta jog vaikas krikšto sakramento suteikimo metu turi būti su balta skraiste mirksiukas.gif
ir išvis toks dalykas dedamas tik tam tikruose regionuose. Pvz; senesni žmonės žemaitijoje sakė anksčiau tokių dalykų nenaudodavo schmoll.gif O mūsų kunigas sakė kad niekam nereik, ne rūbeliuose krikšto esmė.
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 05 11, 10:29)
Mes krikštysim sūnelį liepos 11 d.

Mes irgi liepos 11 d. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 11, 08:53)
Mes irgi liepos 11 d. drinks_cheers.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 11, 09:53)
Mes irgi liepos 11 d. drinks_cheers.gif

mes irgi ax.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 11, 09:17)
Na va, tai taip ir neaišku dėl tos skraistės  rolleyes.gif
Maniškis bus baltu lino kostiumėliu ir kepuryte smile.gif
Tyra situacija - menininkė tu! Superiniai papuošaliukai  wub.gif

mirksiukas.gif Tai jums būtų geriausia išeitis paklausti paties kunigo. Pas mus, pavyzdžiui, krikšto skraistė būtina. Ir šiaip - kiek teko matyti nuotraukose ar dalyvauti krikštynose, visi vaikučiai su tomis skraistelėmis, nors visus juk irgi baltai puošia. O jeigu eina be skraistės, tai ką tuomet kunigas vaikui per krikštą uždeda, sakydamas žodžius: "Imk šitą krikšto rūbą..."? Girdėjau, kad tokiu atveju kažką savo turi. g.gif
Tyra Situacija, nuostabūs darbeliai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 11 gegužės 2009 - 09:14