Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 21:41)
gal parodyk po ceremonijos  mirksiukas.gif  matai kad čia yra peikiančių, kad nesusigadintum nuotaikos  ax.gif

o man dzin lotuliukas.gif kam nepatinka tas tegul ir nesimezga tokios, juk skoniai visų skirtingi

QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 11:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas.

jooo, tą idėją ir aš senai jau buvau skaičius. Vis galvoju kur galėtume pasodinti. Ir dar galvoju kokia kvailė buvau kai krikštijom vyresnėlę, niekur niekuo nesidomėjau, tai kažkaip net gaila atrodo vaiko, mažylės krikštynos bus gražios ir įdomios o jos buvo tik paprastas eilinis baliukas su giminėmis.
O kaip jūs manot jei medelius tą dieną pasodintume 2, abiem mergaitėm po vieną, ar neatrodytų beryšio per krikštynas sodinti ir vyresnėlės meduką g.gif
P.S. gal galėčiau ir aš gauti prisijungimo duomenis į "aukso skrynelę" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 05 10, 19:23)

P.S. gal galėčiau ir aš gauti prisijungimo duomenis į "aukso skrynelę" blush2.gif

nusiunčiau į až
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 11:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias  bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks  lotuliukas.gif


labai grazi senovine tradicija... deja mums jos jau nebepavyks igyvendinti... medelius reikia sodinti, kol dar jie neturi lapu... tai dabar jau per velu...gali neprigyti. o jei neprigis vaikeliui skirtas medelis ir nudzius...tai kaip manot, kokie jausmai užplus???
jei sodinti, tai galima tik toki, kurie auginami vazonuose. bet cia vel atsiranda vienas bet...
norejom pasodinti berniukui azuoliuka, o mergaitei liepaite... taciau tik vienoj pardej siauliuos radau azuoliuka vazonelyje ir jis kainavo 135 lt doh.gif o liepaite 21lt... tai nusprendeme su MB, kad tai bus musu asmeniskas priedas vaikams prie dovanos ir pasodinsime medelius rudeni, kai jau bus galima sodinti ir ne tik is vazoneliu (tada nebus tokia nezmoniska kaina)
nors didziajam sodinome kedra pirmojo gimtadienio proga is vazonelio, lapkricio men... ir jis neprigijo verysad.gif sakem pasodinsim ir jam kartu su kitais azuoliuka
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 10, 17:29)
Aga-labai grazi ideja,ir krikstateviai uzsimine apie tai-bet koki pasodint klausimas  g.gif .

Ligitukai-angeliukai  thumbup.gif  ir kokie nebrangus blink.gif


galima paieskot internete, kazkur yra pagal zodiaka medziai...siaip mergaiciu medeliai yra liepaites mirksiukas.gif bet jau nesodinkit kai bus jusu Krikstynos... as tai geriau nerizikuociau schmoll.gif

tikrai labai faini angeliukai...aciu emmy uz reklama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 10, 19:49)
tikrai labai faini angeliukai...aciu emmy uz reklama  thumbup.gif



nėr už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 18:08)
siaubas  blink.gif  blink.gif  blink.gif  čia krikšto dieną būtent?


na, tais laikais nebūtinai krikšto dieną sodindavo, o gimus vaikui kažkada pirmomis dienomis turbūt. nors krikštydavo tai irgi vos gimusį kelių dienų leliuką (juk seniau daugiau kūdikių mirdavo, tai skubėdavo pakrikštyt, kad greičiau angelą sargą turėtų). Kaip ten bebūtų, aš eglės nesodinčiau, tai apskritai nėra geras augalas. schmoll.gif

QUOTE(enenes @ 2009 05 10, 18:23)
O kaip jūs manot jei medelius tą dieną pasodintume 2, abiem mergaitėm po vieną, ar neatrodytų beryšio per krikštynas sodinti ir vyresnėlės meduką g.gif
P.S. gal galėčiau ir aš gauti prisijungimo duomenis į "aukso skrynelę" blush2.gif


man atrodo, kad galima ir du, kodėl gi ne? juk medelius apskritai sodina pačiom įvairiausiom progom ir kiekiais.
Va tik dėl to prigijimo neaišku, turbūt mes pavėlavom jau, jei tikrai reikia sodint tik nesulapojusius medelius verysad.gif

o man galima? blush2.gif ačiū

Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 10:26)
įtariu tokie kaip mano  blush2.gif

user posted image


o kur jų galima įsigyti? ,0
Atsakyti
siandien susitariau su kunigeliu, velniukus varysim 13d.ir 13val. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Mes irgi ruošiamės krikštynoms gegužės gale. Tai dabar rimtai pradėjau sukti galvą dėl smulkmenyčių visų smile.gif Tai lankysiuos čia dažniau blush2.gif
Man toks klausimukas iškilo ar pačios darot (-ėt) saldainiu popieriukus ar užsisakėt?
Kiek supratau turit "aukso skrynute" biggrin.gif ar galėčiau ir aš ten patekti pažiūrėt, gal kada ir savo ką pridėsiu blush2.gif
Atsakyti
Mes per krikštynas planavome sodinti liepaitę, bet gerai kad MB pasikonsultavo su vienu girininku, kuris patarė geriau nerizikuoti, kadangi vasara netinkamas tam metas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tauridė": 10 gegužės 2009 - 20:27
QUOTE(Meirlyn @ 2009 05 10, 21:52)

Man toks klausimukas iškilo ar pačios darot (-ėt) saldainiu popieriukus ar užsisakėt?

aš pati, turim wordinį variantą, platinam. aš turiu corelio
Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 10, 20:30)

o kur jų galima įsigyti? ,0

keramikė iš Panevėžio ax.gif reiks kontaktų - kreipkis.Kitoj temoj į titulinį įdėsiu, ir fotki.com yra mano albume prie angeliuko foto.
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo...užsakiau sunui krikšto rūbelius, bet nežinau ką su skraiste daryt, užsakyt ar ne, ar ji būtina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 21:44)
aš pati, turim wordinį variantą, platinam. aš turiu corelio



o kaži ar aš galėčiau gauti tą wordinį variantą blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 10, 23:52)
Man toks klausimas iškilo...užsakiau sunui krikšto rūbelius, bet nežinau ką su skraiste daryt, užsakyt ar ne, ar ji būtina?  g.gif

g.gif Skraistė ir yra pagrindinis krikšto rūbas. Būtent ji krikšto metu uždedama krikštijamam. doh.gif
Atsakyti