Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 10:26)
įtariu tokie kaip mano  blush2.gif

O galit gal kaina išduoti? smile.gif Labai fainas jūsų angeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 10:26)
įtariu tokie kaip mano  blush2.gif

user posted image


gerai itari smile.gif
tik mes rasem krikstynu data, nes kai kuruioms seimoms neisejo rasyt pavardes (nes nesusituoke)
QUOTE(Ups... @ 2009 05 10, 10:39)
O galit gal kaina išduoti? smile.gif Labai fainas jūsų angeliukas wub.gif

vnt kaina 3 lt + siuntimas (as pasiemiau pati is panevezio) jie varpeliai tokie (apacioj yra skambaliukas)
Atsakyti
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 11:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias  bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks  lotuliukas.gif

ideja thumbup.gif tik mum nera kur, tai mes simboliskai inkileli ikelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 10:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias  bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks  lotuliukas.gif


sia minty ir as audziau, bet nelabai randu kieme vietos g.gif sugalvojau kad prie baznycios paleisim balandy, bus teveliu dovana kad vaika saugotu sventoji dvasia ar kazka panasiai pasakysiu bigsmile.gif o gamtoje leisim helio balionus.
QUOTE(Migeil @ 2009 05 10, 10:53)
ideja  thumbup.gif  tik mum nera kur, tai mes simboliskai inkileli ikelem smile.gif

tai jusu jau buvo krikstynos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 12:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias  bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks  lotuliukas.gif


aga, mąsčiau ir aš ale neturiu kur jo sodint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 10, 12:20)
tai jusu jau buvo krikstynos? blush2.gif

dar ne ax.gif galvojom per krikstynas (krisktynos kt savaitgali) iskelt inkila, bet labai daug darbo butu gavesi. Iskelem anksciau, o per krikstynas, jei taip galima sakyti, "aplaistysim" biggrin.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 09:06)
Man tai atrodo, kad nereikia milijono seimyninems sventems.  Isimintinai sventei uzteks to, kad visi busit sventines nuotaikos, pasipuose (na man tai labai grazu, kai susirenka mamos pasipuose, seses-broliai sventiniais kostiumais ir skrybelem  biggrin.gif ), kad visi pasidziaugs vaiku, visi susiburs ta diena. Tereikia pasirupinti, kad visokie akcentukai ir butini atributai nebutu sulievinti.  O tam papildomi pinigai kartais gali tik pamaisyti. Minimalistiniai kvietimai su mintim gali atrodyt kur kas stilingiau, nei pernelyg nufotoshopinti ir isgrazinti. O paprasta balta zvake su kukliu silkiniu kaspineliu ir prideta gyva gelyte- nepalyginamai stilingiau, nei ta uz 40 litu su auksiukais israitytais vardais ir datom (atsiprasau, kam patinka, man tai siaubakas).

drinks_cheers.gif

QUOTE(Alexi @ 2009 05 08, 10:56)
Sveika,
nu praktiškai mūsų planuojamas krikštynas aprašei smile.gif  Krikštysim Bernardinuose , šį pirmadienį susitarėm - liepos 11 d. Norėjom birželį, bet jau nėra vietos.
Mes irgi ieškom  jaukios vietelės atšvęsti...Kol kas nėra variantų verysad.gif

thumbup.gif
Mes vakar susitarėm birželio 20 d. g.gif Dėl šventimo vietos tai dar minčių vis neturiu. Reiks gerai pasukt galvą. Pasidalinkime mintimis prie progos drinks_cheers.gif

QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 12:05)
Zmones skirtingai supranta "geras vestuves" ir "geras krikstynas". Kazkieno geros vestuves kitam gali atrodyti cirku, o kitu geros krikstynos kazkam atrodys skurduma. Bet svarbiausia, kad svente atitiktu kompanija.

Būtent, todėl nelabai yra prasmės ginčytis wink.gif Na vkus i cvet druzei net biggrin.gif

QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 14:09)
Vorele, "ziurekit viens i kita", "ziurekit i virsu", "ziurekit i desine"  ....Na, nezinau, man ta butaforija...

Ir paskui pas visus vienodos nuotraukos albumuose doh.gif Galėtų šablonus pasidaryt ir tik galvas keist hihihi.gif

QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 14:13)
Mamytes,man toks jausmas,kad pirmoje fotkeje saldainukai sudeti i pampersiukus    Negi man vaideni 

Tiksliai! Aš tai kažkaip nepastebėjau biggrin.gif
Paveikslėlyje tai visai simpatiškai atrodo, bet realybėje tai kažin kaip ten būtų g.gif

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 19:31)
negrazios man ten zvakes 
Papildyta:
norejau zvakes su vardu ir data, bet dabar mastau su gyvom gelem  g.gif

Na va, pasirodo ir alfa kažkam įtaką daro smile.gif

Aš tai neįžvelgiau jokių įžeidinėjamų jos postuose. Tiesiog žmogus išsakė savo nuomonę ir tiek. Nepatinka, nekreipkit dėmesio ir tiek. Idėjų galima ir iš jos pasirinkti lygiai tiek pat kiek ir iš kitų.

Šioje temoje idėjų daug, atsirinkti galima pagal savo skonį. O vat tolerancijos pasigedau...

4u.gif


Papildyta:
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 10:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas. Cia senovine lietuviu tradicija, net apie vaiku skaiciu toje kartoje spresdavo, o zmogui mirus tas medis budavo prminimas ateinanciom kartom. Manau kad paseksim jos pavyzdziu, nes svesim savoje sodyboje kur vietos tokiai veiklai i valias  bigsmile.gif
Dukryte augs ir jos medelis augs, gales pati ji priziureti ir panasiai. Ir per pacias krikstynas sveteliams truputi fizinio darbo nuo stalo pakilus nepakenks  lotuliukas.gif

Labai super mintis. Jei tik mūsų sklypas dabręs iki tokios stadijos, kad galėsime sodinti medelius, gal reikės pasodint smile.gif Bet įdomu ar galima vidurvasarį sodinti? g.gif Kai pagalvoji, tai sodinti vien dėl sodinimo nesinori. Norisi juk, kad ir augtų tas medelis gražiai.
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 11:47)
Dar forume paskaiciau ir tokia grazia minti viena mama pasiule - pasodinti medeli per krikstynas.


Aga-labai grazi ideja,ir krikstateviai uzsimine apie tai-bet koki pasodint klausimas g.gif .

Ligitukai-angeliukai thumbup.gif ir kokie nebrangus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 10, 18:29)
Aga-labai grazi ideja,ir krikstateviai uzsimine apie tai-bet koki pasodint klausimas  g.gif .

Ligitukai-angeliukai  thumbup.gif  ir kokie nebrangus blink.gif

kažkur užmačiau kad mergaitei eglutę sodino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 05 10, 13:47)
bet įdomu ar galima vidurvasarį sodinti?  g.gif Kai pagalvoji, tai sodinti vien dėl sodinimo nesinori. Norisi juk, kad ir augtų tas medelis gražiai.


man atrodo, kad galima. tiesiog, gali reikėti daug ir dažnai laistyti.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 10, 17:41)
kažkur užmačiau kad mergaitei eglutę sodino  g.gif


ojej, o aš šiandien perskaičiau, kad eglutes sodindavo tik mergaitėms, kurių mamos mirdavo gimdydamos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 10, 19:01)
man atrodo, kad galima. tiesiog, gali reikėti daug ir dažnai laistyti.
ojej, o aš šiandien perskaičiau, kad eglutes sodindavo tik mergaitėms, kurių mamos mirdavo gimdydamos  unsure.gif

siaubas blink.gif blink.gif blink.gif čia krikšto dieną būtent?
Atsakyti