Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 18:42)
sutinku jei tokia kaip www.muminukas.lt tai tikrai papuošimas perkrautų nes ten visa žvakė praktiškai dekoruota ir taip. -zuvedra-, sugundžiau?  lotuliukas.gif


o gyvai dar geriau atrodo drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 10:06)
Tiesiog jusu uzmojai toookie, o kazkas parase- vyrui sumazino atlyginima, tai liudesys, kad svente nukentes, nes toookio baliaus nebus. Reakcijos nebuvo jokios. Tai noriu palaikyti ir pakelti dvasia.  smile.gif

nu čia jau aš rašiau. bet mes ir šiaip nežadėjom didelio baliaus daryti. Tik norėjau fotografą nusisamdyti.O dabar tik nueisim į foto saloną keletai gražesnių nuotraukų o ceremoniją fotografuosim patys. Rubai ir tai nekainuoja nes anyta numezgs.Ir dar vienas suvaržymas kad nekviesim draugų, o bus tik mūsų tėvai, krikštatėviai, sesės ir mes.Viso 10-12 žmonių, o prieš galvojom apie 18-20

jau baigia mažylės suknelę tai vėliau įdėsiu parodyti kaip gavos. kol kas atrodo neblogai
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 17:42)
sutinku jei tokia kaip www.muminukas.lt tai tikrai papuošimas perkrautų nes ten visa žvakė praktiškai dekoruota ir taip. -zuvedra-, sugundžiau?  lotuliukas.gif

negrazios man ten zvakes schmoll.gif tongue.gif
Papildyta:
norejau zvakes su vardu ir data, bet dabar mastau su gyvom gelem g.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 05 09, 20:22)
nu čia jau aš rašiau. bet mes ir šiaip nežadėjom didelio baliaus daryti. Tik norėjau fotografą nusisamdyti.O  dabar tik nueisim į foto saloną keletai gražesnių nuotraukų o ceremoniją fotografuosim patys. Rubai ir tai nekainuoja nes anyta numezgs.Ir dar vienas suvaržymas kad nekviesim draugų, o  bus tik mūsų tėvai, krikštatėviai, sesės ir mes.Viso 10-12 žmonių, o prieš galvojom apie 18-20

jau baigia mažylės suknelę tai vėliau įdėsiu parodyti kaip gavos. kol kas atrodo neblogai


gal parodyk po ceremonijos mirksiukas.gif matai kad čia yra peikiančių, kad nesusigadintum nuotaikos ax.gif
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 21:31)
negrazios man ten zvakes  schmoll.gif  tongue.gif
Papildyta:
norejau zvakes su vardu ir data, bet dabar mastau su gyvom gelem  g.gif

aš turiu su vardu bet puošiu ir gėlėm, o tu pirma užklausk salonuose ar padarys kokią nori, tada ir apsispręsi kokios nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 20:31)
negrazios man ten zvakes  schmoll.gif  tongue.gif
Papildyta:
norejau zvakes su vardu ir data, bet dabar mastau su gyvom gelem  g.gif


kiekvienam pagal skoni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 20:41)


aš turiu su vardu bet puošiu ir gėlėm, o tu pirma užklausk salonuose ar padarys kokią nori, tada ir apsispręsi kokios nori  mirksiukas.gif

galwoju gal pazįstama papuostu panasiai zwake su gelytem,nes ji dirba geliu salone taip pat.
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 10, 00:02)
galwoju gal pazįstama papuostu panasiai zwake su gelytem,nes ji dirba geliu salone taip pat.

tuo labiau .... aišku pasiklausk, tik žinai kaip su pažįstamom būna neduok die padarys netaip, nenorėsi pyktis o jei nepatiks...
Atsakyti
Aš žvakę puošiu lininėm, šilkinėm juostelėm ir nėriniais, beje,ir stalą puošiu lininėm juostelėm suraišiotais pluošteliais džiovintų augalų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 10, 10:22)
Aš žvakę puošiu lininėm, šilkinėm juostelėm ir nėriniais, beje,ir stalą puošiu lininėm juostelėm suraišiotais pluošteliais džiovintų augalų  4u.gif

turėtų būt labai gražu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 08:20)
Labas rytas,  4u.gif  rytas už vakarą protingesnis  ax.gif 

turiu kelis klausimukus:

1. ar kas puošit žvakę gyvom gėlėm? Kokias siūlo? Norėčiau frezijų pagalvojau...

2. Gal kas žino kaip iš corelio failo padaryti jpg formatą pvz, kad siųst nebūtų problematiška?

Va mūsų saldainių popierėliai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


labai grazus saldainiu popieriukai thumbup.gif

zvake as puosiu lininiu sijoneliu, is tokios pat medziagytes kaip rubiukai ir su tokia pat juostele. dar sugalvojau imti baznytine zvake (specialiai tam nusipirkau per atlaidus baznycioj)

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 09:38)
kadangi musu krikstynos birzelio 13d.daug uziimta muzikantu, ieskojau kad butu vienas tai kainos  nuo 450 iki 800.ieskojau is kauno. radau 5val.500lt. jei ieskosi ir uzimti tai prasyk kad rekomenduotu savo pazystamus muzikantus.tai taip radau ir as ta muzikanta.

mes muzikantus uzsisakem uz 1000 lt (su renginio vedimu). pigiau niekas nevaziuoja verysad.gif musu isnuomota sodyba uz 20 km uz Birzu , paciam Latvijos pakrasty.

beje, vakar parsiveziau angeliukus. labai garzuciai. o jau juos gaminanti moteris kokio malonumo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif dar taupykle pirkom...bet neuztekom smulkiu pinigu, tai ji mums ja tsakant...padovanojo (sukrapsciau simboliskai tik 40ct blush2.gif , prasiau saskaitos nr, bet sake nereikia)
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 10, 10:08)
beje, vakar parsiveziau angeliukus. labai garzuciai.

Prašom parodyti angeliukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 10, 11:11)
Prašom parodyti angeliukus biggrin.gif

įtariu tokie kaip mano blush2.gif

user posted image
Atsakyti