Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Emmy - nuostabūs saldainiai, aš irgi užsinorėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 08:20)

Va mūsų saldainių popierėliai:




Man sitas ypac thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 08, 21:28)
bigsmile.gif Va ir mane sudominai. Matau, kad esi nuo Kauno - reiškia, muzikantas iš kažkur netoli. Kokia orientacinė kaina? g.gif

kadangi musu krikstynos birzelio 13d.daug uziimta muzikantu, ieskojau kad butu vienas tai kainos nuo 450 iki 800.ieskojau is kauno. radau 5val.500lt. jei ieskosi ir uzimti tai prasyk kad rekomenduotu savo pazystamus muzikantus.tai taip radau ir as ta muzikanta.
Atsakyti
Labuka smile.gif

QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 08:20)
Labas rytas,  4u.gif  rytas už vakarą protingesnis  ax.gif 

turiu kelis klausimukus:

1. ar kas puošit žvakę gyvom gėlėm? Kokias siūlo? Norėčiau frezijų pagalvojau...

2. Gal kas žino kaip iš corelio failo padaryti jpg formatą pvz, kad siųst nebūtų problematiška?

1. na mes nepuosim
2. Yra virsuj prie REDO( rodykle grazinanti neseniai daryta veiksma i prieki) import ir export. Spaudi Export ir padarys jpg formata. Nustatymus manau pasirinkt mokesi. Tikiuosi aiskiai paaiskinau smile.gif

Na o musu jau greit laukia krisktynos, beveik viskas padaryta.. Liko keletas smulkmenu. Jau taip laukiu bigsmile.gif Siuo atveju itikciau alfai su biudzetu, nes tik apie 250lt isleidau. Dauguma pati dariau, kaip ir daugelis cia planuojanciu. Pasisemiau minciu apsciai cia, aciu Emmy uz temele. Tik liko viena mintis kaip papuost stala: nors manau grazios geliu puokstes ir dvieju mazu ankgeliuku is sonu turetu pakakt smile.gif

Visiem sveikintojam atejusiem prie baznycios segsiu i atlapa priminimui tokia gelyte su mergyte. Galiu idet i fotki.com, tik reiktu prisijungimo smile.gif Ideciau ir kt darbelius, gal kam pravers smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migeil: 09 gegužės 2009 - 09:44
QUOTE(Migeil @ 2009 05 09, 11:25)
Labuka smile.gif
1. na mes nepuosim
2. Yra virsuj prie  REDO( rodykle grazinanti neseniai daryta veiksma i prieki) import ir export. Spaudi Export ir padarys jpg formata. Nustatymus manau pasirinkt mokesi. Tikiuosi aiskiai paaiskinau smile.gif

ačiū, bandysiu eksportuot jei kam reiks galėsiu persiųst thumbup.gif rašykit
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 16:21)
daugšos g. nemačiau, jis turėtų būt pakankamai plonas....o ten daugiau storesni, aišku ir kainytės ten tai ne PC ....o daug tau reikia? nes šiaip gi PC yra kur vynioja dovanas ten aišku irgi ima 6-8 lt/m .... bet gal jei nedaug tai pasirinkimas neblogas.

vilniuj nemažai popieriaus yra http://www.schetelig....php?page_id=18 gal kaune irgi yra, ten jei daugiau reikia tai po 10 m parduoda rulonus. yra ir išvynioto metrais.



labai aciu, nedaug mums to popieriaus reikia, maciau ir as PC ir kur dovanas vinioja, bet galvoju, gal kas is planuojanciu ka originalaus mate, nes as niekaip per menesi laiko neradau laiko nueiti i ta popieriaus parduotuve. Zmones is Vilniaus atvaziuoja, o as... doh.gif apsileidimas lotuliukas.gif

Dar zurnale maciau Vilniuje yra tokia parde Egoistas ten yra angeliuku muiliuku po 12 litu, jei kam labiau prie sirdies praktiskesnes dovanos, kurios laikui begant susivartoja lotuliukas.gif Man visai grazus tie aniuoleliai lotuliukas.gif

O zvake mes gelem nepuosim, papuosiu pati nupirktais neriniais, nes labai nepatiko tie gatavi papuosimai pardese, o ir pati zvake grazi, tevai rudeni specialiai anukes krikstynom is Sventosios Zemes parveze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROSE: 09 gegužės 2009 - 11:51
o kaip atrodo papuosta zvakute gyvom gelytem? g.gif niewkada nemaciau ir negirdejau blush2.gif ir kokiom gelytem?
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 16:17)
o kaip atrodo papuosta zvakute gyvom gelytem? g.gif niewkada nemaciau ir negirdejau  blush2.gif  ir kokiom gelytem?

draugų krikštynose puošė tokiom mažom žalsvom gėlytėm, darė tokį lanką aplink žvakę. va čia tos žalios yra:

user posted image

aš eisiu kalbėt apie frezijas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 09, 14:43)
draugų krikštynose puošė tokiom mažom žalsvom gėlytėm, darė tokį lanką aplink žvakę. va čia tos žalios yra:

user posted image

aš eisiu kalbėt apie frezijas  ax.gif

o tai turbut gali padaryti bet kuriam geliu salone? g.gif
Papildyta:
bet gal cia labiau mergytem tinka?kokios jusu nuomones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 09, 16:08)
o tai turbut gali padaryti bet kuriam geliu salone? g.gif
Papildyta:
bet gal cia labiau mergytem tinka?kokios jusu nuomones  ax.gif


as asmeniskai nepuosiu, zvakiu yra tikrai labai graziu pirkti, ypac super atrodo tos rankom dekoruotos zvakes (apie 40 Lt kainuoja) thumbup.gif nera cia ko taip perkrauti, maciau pati per krikstynas draugu kaip zvakes buvo gelem apkrautos, nemaciau jokio grozio schmoll.gif mano supratimu zvake ir turi buti zvake, nereik issidirbinet kur nereik mirksiukas.gif ... nors cia kiekvienam pagal save ax.gif
Papildyta:
QUOTE(darijete @ 2009 05 09, 16:15)
as asmeniskai nepuosiu, zvakiu yra tikrai labai graziu pirkti, ypac super atrodo tos rankom dekoruotos zvakes (apie 40 Lt kainuoja)  thumbup.gif nera cia ko taip perkrauti,  maciau pati per krikstynas draugu kaip zvakes buvo gelem apkrautos, nemaciau jokio grozio  schmoll.gif  mano supratimu zvake ir turi buti zvake, nereik issidirbinet kur nereik  mirksiukas.gif ... nors cia kiekvienam pagal save  ax.gif



kita vertus, viska darant suprotu gal ir nieko atrodytu, cia kazkaip netycia radau tai visai neblogai atrodo http://www.tarpgeliu.../baz014.lt.html
Papildyta:
QUOTE(darijete @ 2009 05 09, 16:19)
as asmeniskai nepuosiu, zvakiu yra tikrai labai graziu pirkti, ypac super atrodo tos rankom dekoruotos zvakes (apie 40 Lt kainuoja)  thumbup.gif nera cia ko taip perkrauti,  maciau pati per krikstynas draugu kaip zvakes buvo gelem apkrautos, nemaciau jokio grozio  schmoll.gif  mano supratimu zvake ir turi buti zvake, nereik issidirbinet kur nereik  mirksiukas.gif ... nors cia kiekvienam pagal save  ax.gif
Papildyta:
kita vertus, viska darant suprotu gal ir nieko atrodytu, cia kazkaip netycia radau tai visai neblogai atrodo http://www.tarpgeliu.../baz014.lt.html


o rankomis dekoruotas zvakes galite paziureti www.muminukas.lt
Atsakyti
QUOTE(darijete @ 2009 05 09, 15:21)

wau kaip graziai papuostos zvakes wub.gif
Atsakyti
sutinku jei tokia kaip www.muminukas.lt tai tikrai papuošimas perkrautų nes ten visa žvakė praktiškai dekoruota ir taip. -zuvedra-, sugundžiau? lotuliukas.gif
Atsakyti