Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 17:34)
Galima, dar pakritikuosiu.  ax.gif Emmy, nepyk, bet gal kas blaskosi del dovaneliu sveciams, o paskaitys mano argumentus ir nuspres- nepirkti sveciams... ciulptuku. doh.gif

man jau jūs atsibodot, MANO TEMOJE PRAŠAU NEBERAŠYT susikurkit kritikos temą ir keikit į šuns dienas braškes, saldainius,prabangias šventes ir aukštinkit savo kelius centus kainuojančius vazonus.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 18:47)
prisiprašei, dabar paštininke dirbsi  biggrin.gif

Na teks vardan geroves
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 08, 18:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif visu pirma, tai pagal paprocius lietuviu liaudies tai yra pasakyta, kad sventes metu nieko neturi trukti ir vaisiu stalas turi buti gausiai nukrautas valgiais... tada ir krikstyjamo vaikiuko gyvenimas bus gausiai viskuo apdovanotas ir jam nieko netruks...
tai cia sita temute ir skirta toms, kurios nori padaryti svente ispudinga, o pritruksta ideju... ateinam cia su savo mintim, pasidalijam su kitomis... paskaitom kitu surengtu svenciu aprasymu, pakoreguojam savo scenariju...
dar kazkur skaiciau...kad Krikstynos - tai pati pirmoji ir bene pati svarbiausia svente vaikucio gyvenime...
o kas liecia politikavima apie krize...tegaliu tiek pridurti: ne sioj temutej apie ja prakalbote... ir taip ji tera ispustas politinis reikalas, o ko gi tada krizes prislegtam zmogui nealaukus pora meteliu, kol ji pasibaigs ir tada organizuot sita svente?????
nu tai gal ir man ten leisite nosi ikist? juolab, kad musu krikstynos jau uz savaiteles, tai juk reiks ir savu dalykeliu jauciu jums parodyt??? nors beveik viskas nukopijuota  blush2.gif
kai kurie zmones svencia kiekviena sestadieni  lotuliukas.gif mes svenciam viena - du kartus metuose... tai kodel nesudejus islaidu, kuriu nepatiriame svesdami kas sestad i kruva ir nepadarius vienos dideles sventes??? o ta pievute tai mane jau vemt vercia... turiu net 3,5 ha aplink namus  doh.gif norisi juk ir man papramogaut...o ne tik apie lekstes ir bliudus suktis. o ypac kai  trys tokie mazi leliukai namuciuos... jei samdau aukle, kad vaikus priziuretu, o pati lakstau apie palapine...tai man dar brangiau iseitu...tuscios kalbos..manau...
siaip tai mes cia dalinames idejomis... o ne kazka kritikuojame... kaip kas nori, taip tas ir organizuoja ta svente...

o as pvz aparaturos geros neturiu, tai kazkaip tie mano prirasyti kompaktai nelabai jau giordesis kitam stalo gale leidziant koki magiuka ... o be to...vel lakstyk, kompakus keitaliok, geresnes dainos ieskok... noriu ir as svente pajust  mirksiukas.gif


Vienas ipodas, 16 gigu, vienas gigas- 250 dainu, tai viso....4000. biggrin.gif Tai ilgai svest reiketu, kad bent viena karta reiketu kazka pakeisti. biggrin.gif

O del sventimo savo kieme, tai jau rasiau- samdysim zmones, kurie suktusi su gerimais-uzkandziais ir keistu indus. Gal uzteks vieno zmogaus, paklausiu to ismanancio zmogaus.

O jei mano mintys neatbaide jusu nuo muzikontu ir soskiu, tai ir nekreipkit demesio. Man tai atrodo kvaila. Garantuoju, kad musu kompanijai tai atrodytu nei sis, nei tas. Bet jei jums tinka- pirmyn. Muzikontams irgi krize jauciasi. Tai padesit zmonems. smile.gif

Kritika ir kitokios nuomones padeda matyti idejas kitu kampu ir jas ivertinti. O kad puolat su pykciais, tai gal pacios savo sprendimais abejojat? rolleyes.gif Nes uztikrinti ir savim pasitikintys zmones pikti nebuna. mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 18:55)
man jau jūs atsibodot, MANO TEMOJE PRAŠAU NEBERAŠYT susikurkit kritikos temą ir keikit į šuns dienas braškes, saldainius,prabangias šventes ir aukštinkit savo kelius centus kainuojančius vazonus.


Labas rytas, naujos taisykles SM, ar pataikiau i superemmy.lt foruma netyciom? lotuliukas.gif Beje, matau, kad zodi "prabanga" mes irgi suvokiam skirtingai.
Papildyta:
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 08, 18:47)
Man taip pat to reikia... Žinoma, džiaugiuosi, kad vienas geriausiai dirbančių fotografų apsiėmė mus tą gražų (tikėkimės) šeštadienio rytą fotografuoti. Praėjusioje temelėje jau mečiau jo darytą mūsų fotosesiją. Kol kas viskas daroma draugiškomis paskatomis vedant (jis buriuoja, todėl kaip atsilyginimą mes jam įteiksim mūsų parduotuvės nuolaidų kortelę).
user posted image


Graziai. smile.gif

Mums pades reklamos fotografas, irgi vienas geriausiu. Dabar galvoju- gali buti ir tas pats. Bet siais laikais gi daug ju buriuoja.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 08 gegužės 2009 - 18:11
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 20:09)
Vienas ipodas, 16 gigu, vienas gigas- 250 dainu, tai viso....4000.  biggrin.gif Tai ilgai svest reiketu, kad bent viena karta reiketu kazka pakeisti.  biggrin.gif

prašiau gražiai neteršt šitos temos, jei jums puota maro metu susisukit į paklodę ir tyliai slinkit į kapines. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 19:13)
prašiau gražiai neteršt šitos temos, jei jums puota maro metu susisukit į paklodę ir tyliai slinkit į kapines.  biggrin.gif


Vargu, ar toks "prasymas" daro Jums garbes. blink.gif O krize- kas turi savo verslus, tas supras. Ir kas proto makaulej turi- irgi.
Atsakyti
Ligituk, jei ko reikia rašyk į až. Dabar išvažiuoju būsiu vėliau 4u.gif
Atsakyti
pagaliau radau nebrangu muzikanta bigsmile.gif kuris labai pakels nuotaika per krikstynas.
gal cia tas blondinas nika pakeite? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas user posted image
Užsuku, paskaitau, bet taip ir neparašau...user posted image
Alfa - tu tą patį galėtum parašyti švelniau, juk žinai, ne pirmas kartas, kaip reaguojama. Ne dėl kitų, o dėl savęs, kad nebūtum ujama, ar tau tai patinka? rolleyes.gif
Mūsų šeimai sūnaus krikštynos - didelė šventė, bus ir pompastikos, prabangos šiek tiek, bet mes taip norim, džiaugiamės organizuodami, laukiam be proto wub.gif Juk svarbu, kad šeima, giminės būtų laimingi savame rate, o jie tokie ir yra laukdami mūsų šventės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 18:55)
man jau jūs atsibodot, MANO TEMOJE PRAŠAU NEBERAŠYT susikurkit kritikos temą ir keikit į šuns dienas braškes, saldainius,prabangias šventes ir aukštinkit savo kelius centus kainuojančius vazonus.


drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 19:13)
prašiau gražiai neteršt šitos temos, jei jums puota maro metu susisukit į paklodę ir tyliai slinkit į kapines.  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uj...nigaliu ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=deimi,2009 05 08, 15:13]
Mamytes,man toks jausmas,kad pirmoje fotkeje saldainukai sudeti i pampersiukus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Negi man vaideni blink.gif bigsmile.gif
Man irgi taip atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 08, 19:47)
pagaliau radau nebrangu muzikanta  bigsmile.gif  kuris labai pakels nuotaika per krikstynas.
gal cia tas blondinas nika pakeite? g.gif  biggrin.gif


bigsmile.gif Va ir mane sudominai. Matau, kad esi nuo Kauno - reiškia, muzikantas iš kažkur netoli. Kokia orientacinė kaina? g.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif rytas už vakarą protingesnis ax.gif

turiu kelis klausimukus:

1. ar kas puošit žvakę gyvom gėlėm? Kokias siūlo? Norėčiau frezijų pagalvojau...

2. Gal kas žino kaip iš corelio failo padaryti jpg formatą pvz, kad siųst nebūtų problematiška?

Va mūsų saldainių popierėliai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 09 gegužės 2009 - 07:37