Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(ROSE @ 2009 05 08, 17:51)
Pertrauksiu pasisakymus apie geras ir blogas krikstynas....ir paklausiu praktisko dalyko, tam cia si tema ir skirta.
Gal kas matete ir kur matete, geriau butu Kaune yra dovanoms viniojamo popieriaus skirto vaikiskoms progoms ar tame tarpe ir krikstynom. Gal mamytes, kurios lankesi toje popieriaus krautuveleje Dauksos gatveje gal ka panasaus matete???

daugšos g. nemačiau, jis turėtų būt pakankamai plonas....o ten daugiau storesni, aišku ir kainytės ten tai ne PC ....o daug tau reikia? nes šiaip gi PC yra kur vynioja dovanas ten aišku irgi ima 6-8 lt/m .... bet gal jei nedaug tai pasirinkimas neblogas.

vilniuj nemažai popieriaus yra http://www.schetelig....php?page_id=18 gal kaune irgi yra, ten jei daugiau reikia tai po 10 m parduoda rulonus. yra ir išvynioto metrais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 08 gegužės 2009 - 16:24
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 16:53)
Nusiunciau

gal galima ir man? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 08, 17:24)
gal galima ir man? ax.gif

o emailas tongue.gif
Atsakyti
FOTKI.COM yra PUBLIC albumai - jie daugiau skirti internetiniams dalykams tai ką radom internete, o PRIVATE albumai norėjau kad pagal nickus sudėtumėm ką darėm sau, tada vėlesnės planuotojos galės pasiklaust kur ką pirkom per až. ax.gif jei galit kas dar nekėlėt savo foto, įkelkit ir į PRIVATE pagal nickus. Ačiū visoms!!!!
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 17:30)
o emailas  tongue.gif

lmb@ml.lt
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 16:34)
Dovanos i pampersus?  blink.gif O jei dar valgomos.  censored2.gif

Galima, dar pakritikuosiu.  ax.gif Emmy, nepyk, bet gal kas blaskosi del dovaneliu sveciams, o paskaitys mano argumentus ir nuspres- nepirkti sveciams... ciulptuku. doh.gif

Negera dovanele, nepykit, merginos. Bet be rysio. Kur tie sveciai ta "soske" des po sventes? Saugos, kaip atminima? Na, gautumet jus koki gariunska ciulptuka su raisteliu ar kad ir brangiausia avent ciulptuka su silko kaspinu. Na ka su juo daryti??? Ir kaip ji suprast seneliams? Zmonems, kurie neturi vaiku? Kazkoks niekam tikes daiktas, kuris is tiesu tai nieko bendro su krikstuku neturi. Gauciau tokia, tai ismesciau. Nors leliuka turiu, tai gal dociau pazaist, pavolioti po grindis, o paskui ismesciau...

Maciau, kad kita mama nunere mazus grazius angeliukus. Angeliukai- ok. Kita daro mazus paveiksliukus, dezutes. Dar kazkas darys grazu maiseli su laukneseliu. Ok. Mieli daikciukai, kurie ir ant lentynos kokiam kampe gali pabut iraki dziugint, ir stalciuje paguleti-bus visai smagu toki surasti po keleriu metu. Bet surasti gariunska soske.... g.gif Kaip stalo papuosimai gal ir gali buti, ok (nors gali buti geriau). Bet kaip dovanos, gal kas dar nepirkot- tai dar pagalvokit.  4u.gif  Nes jei tarp sveciu pasitaikys tokia alfa, tai po svetes zagsesit kokia savaite.  biggrin.gif

Neduok Dieve, tokia alfa tarp sveciu sutikti doh.gif doh.gif doh.gif
Toks jausmas,kad pakeitet cia uzsukancio Blondino pareigas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 10:26)
O cia idomus kampas- krize... ar jums neatrodo, kad brangi svente tokiu metu pati savaime yra neskoningas dalykas. Puota maro metu?  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif visu pirma, tai pagal paprocius lietuviu liaudies tai yra pasakyta, kad sventes metu nieko neturi trukti ir vaisiu stalas turi buti gausiai nukrautas valgiais... tada ir krikstyjamo vaikiuko gyvenimas bus gausiai viskuo apdovanotas ir jam nieko netruks...
tai cia sita temute ir skirta toms, kurios nori padaryti svente ispudinga, o pritruksta ideju... ateinam cia su savo mintim, pasidalijam su kitomis... paskaitom kitu surengtu svenciu aprasymu, pakoreguojam savo scenariju...
dar kazkur skaiciau...kad Krikstynos - tai pati pirmoji ir bene pati svarbiausia svente vaikucio gyvenime...
o kas liecia politikavima apie krize...tegaliu tiek pridurti: ne sioj temutej apie ja prakalbote... ir taip ji tera ispustas politinis reikalas, o ko gi tada krizes prislegtam zmogui nealaukus pora meteliu, kol ji pasibaigs ir tada organizuot sita svente?????
QUOTE(Onelė @ 2009 05 08, 11:27)
g.gif  Emmy, gal galima prisijungimo duomenis prie mūsų "lobių skrynelės"?


nu tai gal ir man ten leisite nosi ikist? juolab, kad musu krikstynos jau uz savaiteles, tai juk reiks ir savu dalykeliu jauciu jums parodyt??? nors beveik viskas nukopijuota blush2.gif

QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 11:45)

O del svaistymosi pinigais- gi nerasiau, kad pasitaupytumet. Ne mano pinigai, ne mano reikalas. Tik is sono tai truputi juokinga, kai zmones uzdirba vos po kelis tukstantelius, o kelia festivalius su baliu muzikantais.  blush2.gif Bet ka as zinu, gal cia mano problema. Mes kitaip pinigus skaiciuojam gal. Mes patys sitos sventes islaidu nepajusim, ir labai nepajustume, net jei jos butu desimt kartu didesnes. Ka bandau pasakyti  doh.gif , kad ne pinigu kiekis svarbiausia tokias sventes organizuojant. O baliuku muzikontus tikrai geriau pakeisti kokybiskais irasais. 4u.gif  (man tie muzikontai tai is paauksuotu zvakiu serijos... unsure.gif )...


kai kurie zmones svencia kiekviena sestadieni lotuliukas.gif mes svenciam viena - du kartus metuose... tai kodel nesudejus islaidu, kuriu nepatiriame svesdami kas sestad i kruva ir nepadarius vienos dideles sventes??? o ta pievute tai mane jau vemt vercia... turiu net 3,5 ha aplink namus doh.gif norisi juk ir man papramogaut...o ne tik apie lekstes ir bliudus suktis. o ypac kai trys tokie mazi leliukai namuciuos... jei samdau aukle, kad vaikus priziuretu, o pati lakstau apie palapine...tai man dar brangiau iseitu...tuscios kalbos..manau...
siaip tai mes cia dalinames idejomis... o ne kazka kritikuojame... kaip kas nori, taip tas ir organizuoja ta svente...

o as pvz aparaturos geros neturiu, tai kazkaip tie mano prirasyti kompaktai nelabai jau giordesis kitam stalo gale leidziant koki magiuka ... o be to...vel lakstyk, kompakus keitaliok, geresnes dainos ieskok... noriu ir as svente pajust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 18:55)
Neduok Dieve, tokia alfa tarp sveciu sutikti  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Toks jausmas,kad pakeitet cia uzsukancio Blondino pareigas  biggrin.gif


kažkaip šitą jos postą buvau praleidus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šiaip aš dovanosiu Ekstra saldainius ir angeliukus maišeliuose, nu bet nieko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasijuokim smagiai iš moteriškės postų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 08, 17:46)

Situo meilu neleidzia issiusti
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 08, 12:47)
man reik kad krisktynos butu graziai iamzintos, noriu ir video ir foto, galetume ir patys ta padaryti bet kur profesionalo darbas  wub.gif o prisiminimas liks visam gyvenimui.man krikstynos yra svarbi svente kaip ir vestuves. wub.gif


Man taip pat to reikia... Žinoma, džiaugiuosi, kad vienas geriausiai dirbančių fotografų apsiėmė mus tą gražų (tikėkimės) šeštadienio rytą fotografuoti. Praėjusioje temelėje jau mečiau jo darytą mūsų fotosesiją. Kol kas viskas daroma draugiškomis paskatomis vedant (jis buriuoja, todėl kaip atsilyginimą mes jam įteiksim mūsų parduotuvės nuolaidų kortelę).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 19:43)
Situo meilu neleidzia issiusti

prisiprašei, dabar paštininke dirbsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 17:55)
Neduok Dieve, tokia alfa tarp sveciu sutikti  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Toks jausmas,kad pakeitet cia uzsukancio Blondino pareigas  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o fotografo kodel nereikia??? jau tu buitisku foto ir taip pilni albumai prideti... mamos uzsisakineja fotosesijas, vaziuoja daro foto menines... o cia tokia proga juk viska padarys... mums kita sestad tai isivaizduoju jau kiek obelu zydes wub.gif ir pienes jau zydi wub.gif nu bet negi mes patys save graziai nufotkinsim??? as tai jau vestuviu foto graziu nelabai turiu (pagailejom pinigu fotografui, padarem tik kelias foto atelje... tai dabar gailiuosi)...
pirmo vaiko krikstynos buvo be "jokiu pribumbasu",... bet nelabai kas nors ka nors ir prisimena verysad.gif

GAL NEMAISYKIM KRIKSTYNU SVENTES SU GIMINES SUSITIKIMU??? TAM ORGANIZUOJAMI SPECIALUS BALIAI, O NE NAUDOJAMASI PROGA SUSITIKTI SU GIMINEM PER VAIKUCIO KRIKSTYNAS...

nepykit kad su klaidom rasau, bet sedziu su dviem ant keliu, o vienas dar aplink laksto ir ant sprando lipa doh.gif lotuliukas.gif

na, uzteks siai dienai cia lotuliukas.gif
Atsakyti