Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Sveikos! Pernai labai aktyviai dalyvauvau siame forumuke planuojant savo kleckes krikstynas 4u.gif Siemet busiu kriksto mama,tai vel kibsiu i darbelius 4u.gif Tikiuosi priimsit i buri blush2.gif
Atsakyti
Pilnai sutinku,kad kuo anksciau pradedi ruostis tuo labiau viska apgalvoji ir sugalvoji,kur galima sutaupyti mirksiukas.gif .Be abejo,norisi ispudingos sventes,ir manau tai realu kiekvienai pasiekti,nes Emmy sukurta temute fantastiskai gerule thumbup.gif -tiek ideju,uzuominu,kad tereikia tik atsirinkti kas kam palei skoni ir kisene.

Mes darysim seimos rate,draugai,gimines,kurie zino-ateis prie baznycios pasveikinti-jiems jau ruosiamos lauktuves ax.gif .Pries krikstynas turesim fotosesija,seneliams iteiksim po grazia pupu foto+dar dovanos atskirai mociutems ir seneliams .Vakariene valgysim pas senelius namie-vietos sociai,pasipuosiu is vakaro kambari,stala...Kadangi atkrinta sales nuomos,dukryciu apranga(krikstamote pareiske nora pati aprengti pupas rolleyes.gif ) ir t.t.-galiu paislaidauti kitur-perkant dovaneles,stalo puosybai(noriu,kad butu ant stalo daug geliu mazom puokstelem).Kadangi abi musu mergytes tures vienus krikstatevius,tai manau jie verti didesnes,geresnes dovanos uz tokia prisiimta atsakomybe(viskas jau uzsakyta-daroma)...
Taip kad kiekviena rengiam svente taip,kaip ismanom mirksiukas.gif ,kaip norim,kad ji ilgai isliktu atminty ir t.t...

Be sios temutes vargu,ar buciau taip patobulejus blush2.gif .Aciu Emmy ir kitoms mamytem uz saunias idejas ir laukiam ispudziu is praejusiu krikstynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 07, 23:38)
bigsmile.gif good.gif  4u.gif

del dovaneliu - pas mus bus tik patys artimiausi, todel itariu, kad kazkokiu labai dideliu lauktuviu neruosim, nes seneliai, gaus kaip diplomuoti seneliai, krikstateviai kaip krikstateviai, o siaip manau, kad pakaks krikstukes saldainuku  cool.gif 

prancuzai turi labai grazia tradicija, sveciams (dazniausiai vaikams) kaip padeka, paruosia saldainuku maiselius ir to pakanka, kad pasakytu aciu sveciams  mirksiukas.gif kaip pvz tokie
user posted image
Papildyta:
dar taip  4u.gif
user posted image

Mamytes,man toks jausmas,kad pirmoje fotkeje saldainukai sudeti i pampersiukus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Negi man vaideni blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 05 08, 14:02)
man į ineta@post.skynet.lt


zalieskyte@gmail.com

ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 08, 12:54)
as uzsisakinejau internete  www.dangaus-zibintai.lt  ar www.jonvabalis.com  biggrin.gif  atsiunte greitai ir zibintai tvarkingi  thumbup.gif  tikekimes graziai ir kils  biggrin.gif
Papildyta:
labai smalsu paziureti ir ideju pasiskolinti, tad permesk ir man viktorijakalvelis@gmail. com    is anksto dekui  smile.gif

Issiunciau
Papildyta:
QUOTE(saldainia @ 2009 05 08, 14:02)
man į ineta@post.skynet.lt

issiunciau

Papildyta:
QUOTE(darijete @ 2009 05 08, 15:23)
zalieskyte@gmail.com

ačiū  aciuks.gif

Issiunciau
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 16:10)
Sveikos! Pernai labai aktyviai dalyvauvau siame forumuke planuojant savo kleckes krikstynas  4u.gif  Siemet busiu kriksto mama,tai vel kibsiu i darbelius  4u.gif Tikiuosi priimsit i buri  blush2.gif


būtinai, sveika prisijungus ax.gif
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 08, 16:11)
Pilnai sutinku,kad kuo anksciau pradedi ruostis tuo labiau viska apgalvoji ir sugalvoji,kur galima sutaupyti mirksiukas.gif .Be abejo,norisi ispudingos sventes,ir manau tai realu kiekvienai pasiekti,nes Emmy sukurta temute fantastiskai gerule thumbup.gif -tiek ideju,uzuominu,kad tereikia tik atsirinkti kas kam palei skoni ir kisene.

tikiuosi bus įspūdinga ir nepamirštama šventė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 15:09)
Su tais "nuomotais" fotografais, tai yra nejaukumo momentas.  drinks_cheers.gif Musu fotografas- vyro geras draugas ir kolega.

baltai pavydžiu 4u.gif , nes man fotkintis doh.gif iš labai didelio reikalo tą darau... cool.gif

QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 15:10)
Tikiuosi priimsit i buri  blush2.gif

friends.gif 4u.gif

QUOTE(indrius78 @ 2009 05 08, 15:11)
Be sios temutes vargu,ar buciau taip patobulejus blush2.gif .Aciu Emmy ir kitoms mamytem uz saunias idejas ir laukiam ispudziu is praejusiu krikstynu smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai gera tema ir aciuks.gif Emmy už info sisteminimą 4u.gif

QUOTE(deimi @ 2009 05 08, 15:13)
Mamytes,man toks jausmas,kad pirmoje fotkeje saldainukai sudeti i pampersiukus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Negi man vaideni  blink.gif  bigsmile.gif

hihihi.gif pagaliu pastebėjot tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dovanos i pampersus? blink.gif O jei dar valgomos. censored2.gif

Galima, dar pakritikuosiu. ax.gif Emmy, nepyk, bet gal kas blaskosi del dovaneliu sveciams, o paskaitys mano argumentus ir nuspres- nepirkti sveciams... ciulptuku. doh.gif

Negera dovanele, nepykit, merginos. Bet be rysio. Kur tie sveciai ta "soske" des po sventes? Saugos, kaip atminima? Na, gautumet jus koki gariunska ciulptuka su raisteliu ar kad ir brangiausia avent ciulptuka su silko kaspinu. Na ka su juo daryti??? Ir kaip ji suprast seneliams? Zmonems, kurie neturi vaiku? Kazkoks niekam tikes daiktas, kuris is tiesu tai nieko bendro su krikstuku neturi. Gauciau tokia, tai ismesciau. Nors leliuka turiu, tai gal dociau pazaist, pavolioti po grindis, o paskui ismesciau...

Maciau, kad kita mama nunere mazus grazius angeliukus. Angeliukai- ok. Kita daro mazus paveiksliukus, dezutes. Dar kazkas darys grazu maiseli su laukneseliu. Ok. Mieli daikciukai, kurie ir ant lentynos kokiam kampe gali pabut iraki dziugint, ir stalciuje paguleti-bus visai smagu toki surasti po keleriu metu. Bet surasti gariunska soske.... g.gif Kaip stalo papuosimai gal ir gali buti, ok (nors gali buti geriau). Bet kaip dovanos, gal kas dar nepirkot- tai dar pagalvokit. 4u.gif Nes jei tarp sveciu pasitaikys tokia alfa, tai po svetes zagsesit kokia savaite. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 08 gegužės 2009 - 15:54
QUOTE(darijete @ 2009 05 08, 15:23)
zalieskyte@gmail.com

ačiū  aciuks.gif


Labai buciau dekinga ir man jei atsiustumet evelinadrag@yahoo.com, nors jau mano laikrastukas beveik baigtas, bet gal dar kokia ideja uzmatysiu, nes man kazkaip skelbimu skiltyje kazkaip tustoka, lyg ko truktu smile.gif
Atsakyti
Pertrauksiu pasisakymus apie geras ir blogas krikstynas....ir paklausiu praktisko dalyko, tam cia si tema ir skirta.
Gal kas matete ir kur matete, geriau butu Kaune yra dovanoms viniojamo popieriaus skirto vaikiskoms progoms ar tame tarpe ir krikstynom. Gal mamytes, kurios lankesi toje popieriaus krautuveleje Dauksos gatveje gal ka panasaus matete???
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 08, 16:48)
Labai buciau dekinga ir man jei atsiustumet evelinadrag@yahoo.com, nors jau mano laikrastukas beveik baigtas, bet gal dar kokia ideja uzmatysiu, nes man kazkaip skelbimu skiltyje kazkaip tustoka, lyg ko truktu smile.gif

Nusiunciau
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 16:53)
Nusiunciau


Labai aciu, labai saunus laikrastukas, ir keleta nauju ideju prigriebsiu blush2.gif ax.gif
Atsakyti