Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Milagra @ 2009 05 07, 13:22)
Sveikos,
Mes irgi planuojame savo mažylės krikštynas. Tik priešingai, nei dauguma čia norime mažos, jaukios šventės, kur dalyvautumėm tik mažylė, mes su vyru, mūsų tėvai ir mažosios krikšto tėvai. Tačiau paskaitinėjau praeitą temą ir tikrai pasirinkau šaunių idėjų apie dovanėles, dekoracijas, kvietimus ir taip malonias smulkmenėles. Dėkui Emmy už tokią susistemintą informaciją  4u.gif 
Mes norime krikštyti Bernardinuose. Gal kas iš vilniečių ten krikštija ir jau tarėsi dėl datos? Įdomu kada yra šansų gauti laiką..  g.gif Taip pat nesugalvojame vietos, kur atšvęsti. Norime tiesiog iškilmingai paminėti tą įvykį kokiam gražiam jaukiam restorane, bet kažkaip nelenda man niekas į galvą padoraus, kur būtų ir aplinka graži ir maistas skanus ir šiaip nenuvalkiota. Būčiau dėkinga, jei kas nors iš patirties galėtų patarti kokią vietelę.


Sveika,
nu praktiškai mūsų planuojamas krikštynas aprašei smile.gif Krikštysim Bernardinuose , šį pirmadienį susitarėm - liepos 11 d. Norėjom birželį, bet jau nėra vietos.
Mes irgi ieškom jaukios vietelės atšvęsti...Kol kas nėra variantų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 08, 10:27)
Laaaabai panasus jau gaminami mirksiukas.gif  thumbup.gif ,idesiu saldainiu -soskiu,saldainiu su pupu atvaizdais,dar kelis skanumynus ir bus ale lauktuves sveciams rolleyes.gif .Nemazai ateis pasveikinti prie baznycios g.gif ,tai kazin,ar geriau ir atejusiems pasveikint tokius maiselius iteikt,ar kaip per vestuves-turet krepselyje sampano,palaidu saldainiu....Kaip patarsit? g.gif


ziurint kiek ateis sveikinti, jei koks 100 blink.gif tai gal tada tureti saldainiu, sampano ir visiem pasivaisinti, o jei turit laiko dovaneles ruosti tai tada puiku, bus kiekvienam asmenine 4u.gif
Pas mus zada daug susirinkti sveikintoju, tai as nusprendziau kad nusipirksiu soskiu saldainiu ir prie kiekvienos prikabinsiu lapeli su dukrytes vardu ir kriksto data, isspausdinto ant grazaus popieriaus ir iteiksiu kiekvienam atejusiam. Brangiai nesigaus, o ir bus tokia mazute asmenine dovanele 4u.gif
Atsakyti
Na va... Alfa, kaip visada įlieja žibalo ir pakūrena mūsų forumėlį. Sakyčiau sveikintina, nes be tokių sielų forumai užgęsta. Sutinku drinks_cheers.gif su daugeliu tavo minčių. Mano krikštynos pinigais kainuos nedaug, tačiau laiko ir jėgų suėda begales. Manau per šitus 3 pasiruošimo mėnesius būsiu (jau su planuojamu maistu) suinvestavus maximum 400 lt. Nes viską darau savo rankomis, remdamasi savo fantazija ir aišku ieškodama kažkokių ekonomiškesnių variantų. (sunkumų kaip ir su pinigėliai nėra, tačiau kam išlaidauti, jeigu galima viską padaryti originaliau nei auksinės žvakės thumbup.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 08, 12:01)
nusprendziau kad nusipirksiu soskiu saldainiu ir prie kiekvienos prikabinsiu lapeli su dukrytes vardu ir kriksto data, isspausdinto ant grazaus popieriaus ir iteiksiu kiekvienam atejusiam. Brangiai nesigaus, o ir bus tokia mazute asmenine dovanele  4u.gif

fainai 4u.gif

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 08, 12:17)
Na va... Alfa, kaip visada įlieja žibalo ir pakūrena mūsų forumėlį. Sakyčiau sveikintina, nes be tokių sielų forumai užgęsta. Sutinku  drinks_cheers.gif  su daugeliu tavo minčių. Mano krikštynos pinigais kainuos nedaug, tačiau laiko ir jėgų suėda begales. Manau per šitus 3 pasiruošimo mėnesius būsiu (jau su planuojamu maistu) suinvestavus maximum 400 lt. Nes viską darau savo rankomis, remdamasi savo fantazija ir aišku ieškodama kažkokių ekonomiškesnių variantų. (sunkumų kaip ir su pinigėliai nėra, tačiau kam išlaidauti, jeigu galima viską padaryti originaliau nei auksinės žvakės  thumbup.gif ).

kuo anksciau pradedi ruostis tuo maziau viskas kainuoja, bent jau mano tokia praktika, nes jei palieku paskutinei minutei kazks tai tada uz belenkiek pinigu, kad tik greitai doh.gif

galvoju, kad kolkas investavau 50 lt popieriui grazesniam, dukrytes sukneles pasiuvimas ir medziagyte kainuos apie 100 lt manau, dar reikes spalvoto spausdinimo laikrastukui, dovanele dukrytei (estetei aciuks.gif ), dar keletas nedideliu bet su mintim dovaneliu seneliams ir krisktateviams rolleyes.gif mastau.gif kas dar... na pietus restoranelyje ir kaip ir viskas ko gero bigsmile.gif be pietu i 400lt ko gero telpam ir mes g.gif na ir +10 proc nenumatytiems cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 08 gegužės 2009 - 11:38
man reik kad krisktynos butu graziai iamzintos, noriu ir video ir foto, galetume ir patys ta padaryti bet kur profesionalo darbas wub.gif o prisiminimas liks visam gyvenimui.man krikstynos yra svarbi svente kaip ir vestuves. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 05 07, 21:20)
Dru-geli, o kur pirkot ar planuojat pirkti dangaus zibintus?


as uzsisakinejau internete www.dangaus-zibintai.lt ar www.jonvabalis.com biggrin.gif atsiunte greitai ir zibintai tvarkingi thumbup.gif tikekimes graziai ir kils biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 12:20)
Merginos turiu laikrastuko sablona Worde kam reikia parasykit emailus mirksiukas.gif



labai smalsu paziureti ir ideju pasiskolinti, tad permesk ir man viktorijakalvelis@gmail. com is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 08 gegužės 2009 - 11:49
Tyra Situacija, linuse- vat tokie skaiciai jau man simpatiskesni. tongue.gif Aisku, labai reiketu, tai galima butu juos kad ir perpus trumpint, bet net kai pinigai kisene spaudzia- labai didint tai tikrai nedidinciau tokios sumos...

Tiesa, popieriui isleidau daug maziau, nes man reikia tik 5 kvietimu. Kaune radau tokio grazaus popieriaus su angeliukais. wub.gif Tai is jo darysiu ne visa kvietima, o tik kvietimo "imaute"- tokia kokiu 7-8 cm juosta, tai jo reikia tik triju lapu max. O pati kvietima balta ant storesnio popieriaus. wub.gif Korteliu ant stalu nereikia, nes zmoniu turbut tik 18, o is ju net 8 vaikai. smile.gif Apskritai sedimo baliaus stengsiuos isvengti.

O ant stalu nupirksiu kokiu smulkiu "vaikisku" gelyciu vazonelius (kad nebutu rozes-lelijos), jiems padarysiu sijonelius popierinius (o gal floristu parduotuvej nupirksiu, buna tokie, kelis centus kainuoja, gofruoti). Ir tuos vazonelius perrisiu tokia pacia juostele, kuria perrisinesiu kvietimus ir panaudosiu mergytes kepurytei. Arba padarysiu mazuciu vejo maluneliu ir prismaigstysiu i gelytes. smile.gif

O vat vaises tai dar galvos skausmas. Man atrodo, kad niekas nepadarys geriau, nei as. lotuliukas.gif Bet laiko tam nebus. Bijau, kad jei uzsakysiu uzkandzius, kad nebutu padaryti isvakarese. doh.gif Reikia mastyti dar...
Papildyta:
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 08, 12:47)
man reik kad krisktynos butu graziai iamzintos, noriu ir video ir foto, galetume ir patys ta padaryti bet kur profesionalo darbas  wub.gif o prisiminimas liks visam gyvenimui.man krikstynos yra svarbi svente kaip ir vestuves. wub.gif


Cia mums pasiseke. Mums profas fotografas nekainuos nieko. Po pirmo vaiko krikstynu ejom i atelje Kaune- "strach i uzhas", kai dabar matau tas foto... O antro vaiko krikstynas fotografavo saviskiai- visi po truputi. Tai keli kadrai pagauti taip gerai. thumbup.gif Tai vat tokia ir mano patirtis: arba geras fotografas, arba savas zmogus su gera akim. Neduokdie koki chalturscika nusamdyti- pinigai i bala, atsiminiami sugadinti.

Zmones skirtingai supranta "geras vestuves" ir "geras krikstynas". Kazkieno geros vestuves kitam gali atrodyti cirku, o kitu geros krikstynos kazkam atrodys skurduma. Bet svarbiausia, kad svente atitiktu kompanija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 08 gegužės 2009 - 12:08
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 14:05)
Tyra Situacija, linuse- vat tokie skaiciai jau man simpatiskesni.  tongue.gif Aisku, labai reiketu, tai galima butu juos kad ir perpus trumpint, bet net kai pinigai kisene spaudzia- labai didint tai tikrai nedidinciau tokios sumos...

Tiesa, popieriui isleidau daug maziau, nes man reikia tik 5 kvietimu. Kaune radau tokio grazaus popieriaus su angeliukais.  wub.gif Tai is jo darysiu ne visa kvietima, o tik kvietimo "imaute"- tokia kokiu 7-8 cm juosta, tai jo reikia tik triju lapu max. O pati kvietima balta ant storesnio popieriaus.  wub.gif Korteliu ant stalu nereikia, nes zmoniu turbut tik 18, o is ju net 8 vaikai.  smile.gif Apskritai sedimo baliaus stengsiuos isvengti.

O ant stalu nupirksiu kokiu smulkiu "vaikisku" gelyciu vazonelius (kad nebutu rozes-lelijos), jiems padarysiu sijonelius  popierinius (o gal floristu parduotuvej nupirksiu, buna tokie, kelis centus kainuoja, gofruoti). Ir tuos vazonelius perrisiu tokia pacia juostele, kuria perrisinesiu kvietimus ir panaudosiu mergytes kepurytei. Arba padarysiu mazuciu vejo maluneliu ir prismaigstysiu i gelytes.  smile.gif

O vat vaises tai dar galvos skausmas. Man atrodo, kad niekas nepadarys geriau, nei as.  lotuliukas.gif Bet laiko tam nebus. Bijau, kad jei uzsakysiu uzkandzius, kad nebutu padaryti isvakarese.  doh.gif Reikia mastyti dar...
Papildyta:
Cia mums pasiseke. Mums profas fotografas nekainuos nieko. Po pirmo vaiko krikstynu ejom i atelje Kaune- "strach i uzhas", kai dabar matau tas foto... O antro vaiko krikstynas fotografavo saviskiai- visi po truputi. Tai keli kadrai pagauti taip gerai.  thumbup.gif Tai vat tokia ir mano patirtis: arba geras fotografas, arba savas zmogus su gera akim. Neduokdie koki chalturscika nusamdyti- pinigai i bala, atsiminiami sugadinti.

Zmones skirtingai supranta "geras vestuves" ir "geras krikstynas". Kazkieno geros vestuves kitam gali atrodyti cirku, o kitu geros krikstynos kazkam atrodys skurduma. Bet svarbiausia, kad svente atitiktu kompanija.


Pilnai pritariu siai citatai thumbup.gif 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 11:20)
Merginos turiu laikrastuko sablona Worde kam reikia parasykit emailus mirksiukas.gif


man į ineta@post.skynet.lt
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 14:05)
Zmones skirtingai supranta "geras vestuves" ir "geras krikstynas". Kazkieno geros vestuves kitam gali atrodyti cirku, o kitu geros krikstynos kazkam atrodys skurduma. Bet svarbiausia, kad svente atitiktu kompanija.

būtent, tai kam peikti kito krikštynas, jei skoniai skiriasi? pagalvokit .....
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 08, 12:47)
man reik kad krisktynos butu graziai iamzintos, noriu ir video ir foto, galetume ir patys ta padaryti bet kur profesionalo darbas  wub.gif o prisiminimas liks visam gyvenimui.man krikstynos yra svarbi svente kaip ir vestuves. wub.gif

Paskui bus pirmoji komunija, dar paskui sutvirtinimo sakramentas-ir vis isimintiniausia svente biggrin.gif
Pritariu Alfos mintims drinks_cheers.gif Krikstynos-ta VAIKO svente, nu kam ta maza vaika tuoj istatyti i suaugusio zmogaus remus? Su baliu muzikantais, renginiu vedimais ir puostom masinom doh.gif Dar pridekit prie to uzstales dainas su "karti karti degtine karti" bei "ilgiausiu metu ilgiausiu" rolleyes.gif
A kad renginys butu nusisekes, tai siulau dar Paparcus pasisamdyti, Petruskeviciu arba bent jau Statkeviciu-kad isimintina butu visam gyvenimui biggrin.gif Ir fejerverkus butina uz pora tukstanciu i ora paleisti, nes kitaip atvyke gimines nesupras, kodel nebuvo visko pagal programa.

Ech, dziaugiuosi, kad as esu greitas zmogus:per dvi savaites viska organizavau, susipirkau, atsvenciau jau ir rami sedziu biggrin.gif Vartau dabar nuotraukas krikstynu ir didziuojuosi-giminaiciu foto ir pagauti kadrai kur kas artimesni ir smagesni nei nuomotas fotografas tongue.gif
Atsakyti
Su tais "nuomotais" fotografais, tai yra nejaukumo momentas. drinks_cheers.gif Musu fotografas- vyro geras draugas ir kolega. Vilniuje gyvenu tokioje vietoje, kur vyksta daug vestuviu, tai kiekviena savaitgali vis sudalyvauju filmavimuose lotuliukas.gif - nes musu gatve vis eina poros su filmuotojais. Vorele, "ziurekit viens i kita", "ziurekit i virsu", "ziurekit i desine" doh.gif ....Na, nezinau, man ta butaforija... unsure.gif
Atsakyti