Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

[quote=renatakuz1,2009 05 07, 23:58]
mes mašinos tai nepuošim blush2.gif na kad nebūtų kaip vestuvės, nes to užrašo "mano krikštynos" nesimatys važiuojant ax.gif tai kad nebūtumėm kaip jaunieji biggrin.gif
[/quote]
Tai jus masina papuoskit soskem is popieriaus thumbup.gif ir tikrai visi supras kad vezate krikstuka mirksiukas.gif
[/quote]
ai kažkaip nesinori ax.gif
Atsakyti
Oi, kokie mostai. Man tai nelabai kimba tokios labai jau organizuotos sventes... O muzikantai- tai dalykas, kurio paskirtis ir geris seimynineje sventeje man nesuvokiamas.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 10:30)
Oi, kokie mostai.  Man tai nelabai kimba tokios labai jau organizuotos sventes... O muzikantai- tai dalykas, kurio paskirtis ir geris seimynineje sventeje man nesuvokiamas.

o kas kimba? sėdi geri vėl sėdi tada geri geri geri, kas kur nori kada nori ten eina, kas su kuo nori su tuo bendrauja ir jokio bendrumo, jokių atrakcijų g.gif juk tam šventė kad linksmintis o ne gert ir valgyt. o jei dar nereikia vargt tėvam ir krikšto tėvam kodėl nepadarius ir jiem šventės ir nepasamdžius muzikantų?

Kažkaip jūsų nuomonė kartais labai kritiška kai kuriais klausimais, reikėtų būti tolerantiškesnei nes kiek žmonių tiek skonių tiek nuomonių, o dėl jų nesiginčijama mirksiukas.gif nenorit - nedarot, bet nereiškia kad jei jūs nenorit organizuot tai yra blogai. Būkit prašau tolerantiškesnė.
Atsakyti
Emmy, gal kampuotai parasiau, bet nereguliuoju, kai jums sventes svesti. 4u.gif Tiesiog man priimtinesnis Milagros variantas. Sedejimas uz stalu ir valgymas- man irgi butu labai jau liudnas dalykas unsure.gif . Bet tie zaidimai- na ka as zinau, gal tiesiog reikia kitokios publikos. Nesakau, kad prastesnes- kitokios. 4u.gif

Tiesiog jusu uzmojai toookie, o kazkas parase- vyrui sumazino atlyginima, tai liudesys, kad svente nukentes, nes toookio baliaus nebus. Reakcijos nebuvo jokios. Tai noriu palaikyti ir pakelti dvasia. smile.gif

Man tai atrodo, kad nereikia milijono seimyninems sventems. Isimintinai sventei uzteks to, kad visi busit sventines nuotaikos, pasipuose (na man tai labai grazu, kai susirenka mamos pasipuose, seses-broliai sventiniais kostiumais ir skrybelem biggrin.gif ), kad visi pasidziaugs vaiku, visi susiburs ta diena. Tereikia pasirupinti, kad visokie akcentukai ir butini atributai nebutu sulievinti. O tam papildomi pinigai kartais gali tik pamaisyti. Minimalistiniai kvietimai su mintim gali atrodyt kur kas stilingiau, nei pernelyg nufotoshopinti ir isgrazinti. O paprasta balta zvake su kukliu silkiniu kaspineliu ir prideta gyva gelyte- nepalyginamai stilingiau, nei ta uz 40 litu su auksiukais israitytais vardais ir datom (atsiprasau, kam patinka, man tai siaubakas). Skraisterit- pamanyk- vyresnio vaiko krikstynoms nupirkau sunkaus silko gabala, mama surauke viena gala, prisiuvo tamsiai melyna kaspina, as dar pasiuvinejau baltais ir truputi auksiniais silkiniais siuliukais- tai man kainavo gal 20 litu. O vaizdas super.

O svente- jei ne restoranas uz tukstancius, tai yra geru alternatyvu. Gal kas is artimuju gali pakviesti "ant zolytes"? Musu krikstateviai kviecia. Tai mes tik suorganizuojam lauko palapine, jokiu sedimu stalu- mes ir musu tevai dar pakankamai jauni, kad uzstalej pudieni praleistume, pasamdom viena aptarnaujanti zmogu (panesioti uzkandius, gerimus), muzika atrinksim lounge stiliaus, aisku, tuos uzkandziukus uzsakysim. Grili kepsim visi. O kad zaidimu nebus- oi, nereikia. Uztat bus kalbos - ne taip daznai susirenka visi tevai, broliai, seserys su seimom i viena kruva... smile.gif

Zodziu, nors mes lyg ir neturim finansiniu sunkumu (tfu tfu tfu, krizes metu girtis...), bet jungiames prie tu, kurie sves kukliau. 4u.gif
Atsakyti
O cia idomus kampas- krize... ar jums neatrodo, kad brangi svente tokiu metu pati savaime yra neskoningas dalykas. Puota maro metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 10:06)
Tiesiog jusu uzmojai toookie, o kazkas parase- vyrui sumazino atlyginima, tai liudesys, kad svente nukentes, nes toookio baliaus nebus. Reakcijos nebuvo jokios. Tai noriu palaikyti ir pakelti dvasia.  smile.gif

Uztat bus kalbos - ne taip daznai susirenka visi tevai, broliai, seserys su seimom i viena kruva... smile.gif

kiekvienas daro kaip išmano ir pagal savo supratimą 4u.gif

mes iš pradžių galvojom, kad ir draugus su vaikuciais (dukros draugiukais) kviesim, bet paskui pabandem įsisvaizduoti, kas iš to išeis ir persigalvojom flirt.gif likom prie pietų su pačiais artimiausias varianto friends.gif

drinks_cheers.gif mes ir ne taip dažnai visi turim progos susėsti ir tiesiog pabendrauti ax.gif bus keletas dalykų (diplomų, dovanėlių, žibintus žadam leisti) cool.gif kaip visada aciuks.gif SM už idėjas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 08, 11:26)
O cia idomus kampas- krize... ar jums neatrodo, kad brangi svente tokiu metu pati savaime yra neskoningas dalykas. Puota maro metu?  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

neturiu ką pasakyt, toks juokas suėmė, o dar ŠILKAS už 20 Lt thumbup.gif gera kaina, net turguj tokių kainų nėr.
Atsakyti
Merginos turiu laikrastuko sablona Worde kam reikia parasykit emailus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 11:20)
Merginos turiu laikrastuko sablona Worde kam reikia parasykit emailus mirksiukas.gif


bigsmile.gif Jau išsiunčiau, kurios kreipėsi.

g.gif Emmy, gal galima prisijungimo duomenis prie mūsų "lobių skrynelės"?
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 07, 23:45)
musu mamoms auksarankems manau butu visai nesudetinga toki pasigaminti  smile.gif user posted image


Laaaabai panasus jau gaminami mirksiukas.gif thumbup.gif ,idesiu saldainiu -soskiu,saldainiu su pupu atvaizdais,dar kelis skanumynus ir bus ale lauktuves sveciams rolleyes.gif .Nemazai ateis pasveikinti prie baznycios g.gif ,tai kazin,ar geriau ir atejusiems pasveikint tokius maiselius iteikt,ar kaip per vestuves-turet krepselyje sampano,palaidu saldainiu....Kaip patarsit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 08, 11:20)
Merginos turiu laikrastuko sablona Worde kam reikia parasykit emailus mirksiukas.gif


delukas@one.lt 4u.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(indrius78 @ 2009 05 08, 11:27)
Laaaabai panasus jau gaminami mirksiukas.gif  thumbup.gif ,idesiu saldainiu -soskiu,saldainiu su pupu atvaizdais,dar kelis skanumynus ir bus ale lauktuves sveciams rolleyes.gif .Nemazai ateis pasveikinti prie baznycios g.gif ,tai kazin,ar geriau ir atejusiems pasveikint tokius maiselius iteikt,ar kaip per vestuves-turet krepselyje sampano,palaidu saldainiu....Kaip patarsit? g.gif


thumbup.gif aš ko gero vešiuosi keletą į krepšiuką kokį susidėjusi ir prie bažnyčios, nes vaikų žada būti rolleyes.gif o ir suaugusiems manau malonu bus, kad apie juos pagalvojo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 08, 11:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

neturiu ką pasakyt, toks juokas suėmė, o dar ŠILKAS už 20 Lt  thumbup.gif  gera kaina, net turguj tokių kainų nėr.



Ok, ten buvo ne silkas, ten buvo sunkus storas audinys is tu, kurie skirti vestuvinems suknelems. (Jei atvirai- nepamenu, kiek kainavo). Kokia geda, koks juokas, iki nukritimo. doh.gif As nupirkau. Mama- beje, Kauno skiautininkiu vade, - pasiuvo. Tai vat vel tas atvejis- jei ji butu emus rodyt "klase" su ta skraiste, tai nebutu nieko gero, o minimalizmas ir subtilumas suteike prabangos. Klase ji parode dovanotuose pataleliuose. tongue.gif Ar galeciau dabar pirkti silko skraistes vaikui- oi, galeciau. Ar pirksiu- ne. Paimsiu ta pacia skraiste, su kuria tiek graziu prisiminimu.

O del svaistymosi pinigais- gi nerasiau, kad pasitaupytumet. Ne mano pinigai, ne mano reikalas. Tik is sono tai truputi juokinga, kai zmones uzdirba vos po kelis tukstantelius, o kelia festivalius su baliu muzikantais. blush2.gif Bet ka as zinu, gal cia mano problema. Mes kitaip pinigus skaiciuojam gal. Mes patys sitos sventes islaidu nepajusim, ir labai nepajustume, net jei jos butu desimt kartu didesnes. Ka bandau pasakyti doh.gif , kad ne pinigu kiekis svarbiausia tokias sventes organizuojant. O baliuku muzikontus tikrai geriau pakeisti kokybiskais irasais. 4u.gif (man tie muzikontai tai is paauksuotu zvakiu serijos... unsure.gif )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 08 gegužės 2009 - 11:13