Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

[quote=estetė,2009 05 07, 09:52]
Atsiųsiu prisijungimo duomenis į AŽ mirksiukas.gif


ir as noreciau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 07, 16:10)
as ir pirksiu tuos 10balionu, bet mes juos visi kartu paleisim gamtoj i dangu. vestuvems buvau 2helio balionus pririsus prie masinos tai iskart nuskrido. verysad.gif



musu praktika rodo, kad helio balionai netikes reikalas masinoms puosti doh.gif nuleke per 10 minuciu, o kiti susprogo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 07, 16:35)
Prisijungimą persiųsiu  4u.gif

Nežinau ar ir mes sulauksime tamsos, bet pavakarę, kai visiems nusibos užstalėj sėdėt, bus smagi atrakcija  rolleyes.gif

Jūsų mergytės boružėlinė dėžutė kitą savaitę bus baigta, planuokit kelionę į Kauną  mirksiukas.gif

aciuks.gif

rolleyes.gif turim užsilikusių porą žibintų reiks pabandyti paleisti kokią popietę cool.gif kažin ar skris, jei prikabinsiu keletą lapelių su svečių palinkėjimais? niekas nebandėt? g.gif

bigsmile.gif thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 05 07, 17:40)
Cituoju is SM:
Keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 daliasvil@gmail.com kaina 3 lt/vnt (+siuntimas į vilnių 10 lt 19 vnt)

dėkui už pavadavimą cool.gif


ką tik grįžom iš siuvėjos atsiėmėm mažosios suknelę bigsmile.gif nereaaaaali, o skryyyybėliukas thumbup.gif tik va kad ji jo nenusitraukinėtų doh.gif


Šventėm 20 žmonių pas ramazį vilniuje šiaip vieta man patiko labai, maistas nieko bet be jokių lietuviškų baltų mišrainių daugiau matyt gruziniškas, šašlai buvo ir šonkauliukai kepti, jei nesumeluosiuapie 80 lt žmogui. nuoma 500 (kad uždaro kavinę). Vietoj buvom 14 val tai išsėdėjom iki vėlumos apie 9-10 pradėjom skirstytis tik.
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 07, 17:31)
musu praktika rodo, kad helio balionai netikes reikalas masinoms puosti  doh.gif  nuleke per 10 minuciu, o kiti susprogo  schmoll.gif


Teks tada kažką kitą galvoti... kaip tą mašiną papuošti. Gal tiesiog paprastais baltais balionais? Gal nenulakstys?
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 07, 18:54)
Teks tada kažką kitą galvoti... kaip tą mašiną papuošti. Gal tiesiog paprastais baltais balionais? Gal nenulakstys?

o kam tau heliniai, aš kažkaip mąstau kad oro paprasti laiko prie veidrodėlių o važiuojant plaikstosi, nebūtina kad kai sustoji kad styrotų aukštai g.gif

mes mašinos tai nepuošim blush2.gif na kad nebūtų kaip vestuvės, nes to užrašo "mano krikštynos" nesimatys važiuojant ax.gif tai kad nebūtumėm kaip jaunieji biggrin.gif
Atsakyti
ESTETE man patiko tavo darbeliai, per kiek laiko padarytum vaikiska dezute tokia kaip "mylimai duktereciai" as noreciau padovanoti savo kristadukrai... smile.gif
Atsakyti
Oho žiūriu koks sambrūzdis bigsmile.gif Man jau kuo artyn viskas, tuo baisyn... doh.gif Mums beliko tik porą savaitėlių, bet kiek dar darbelių ojojoi....
Saldainių popierėliai, įsakymai krikštatėviams, šampano etiketės padarytos. Dabar belieka prisėsti prie saldainių vyniojimo g.gif ką tik pabandžiau pirmąjį suvynioti, na galiu pasakyti reikia įgūdžių ir čia tongue.gif o tai rankelės kažko nesigraibo. O laukia du kilai meškų šiaurinių.
Niekaip nesugalvoju ką dėti į lauknešėlius prie saldainių ax.gif
Kelias savaites skaičiau visas kelių metų forumo temas apie šventes ir tiek daug info prisirinkau kad dabar net nežinau ką atsirinkti doh.gif bigsmile.gif
Per šį savaitgalį reikia visas smulkmenas susiruošti, o kitą savaitę pabaigti su scenarijumi rolleyes.gif
Diskutuojate apie mašinos puošimą. Aš planuoju puošti, tik dar nesugalvojau nieko originalaus. Blogiausiu atveju jei laiko pritruks, tai derės ir kaspinai, kurie yra nupirkti ax.gif
Tik sakykit ar jūs planuojate po bažnyčios į gamtą važiuoti ?g.gif jei taip kokius žaidimus ten žaisite. Vestuvėse aš suprantu kai būna pulkas jaunimo, o čia publika įvairi ir žaidimai tokie ne prie ko.Vat dėl užsiėmimų ten man dar galvą skauda doh.gif Aišku aš pati negalėsiu pravesti, nes dirbsim su fotografe, bet ką kitiems tuo laiku veikti g.gif Reikia kažką vistiek sugalvoti ir įpareigoti užimti svečius.
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 07, 19:18)
O laukia du kilai meškų šiaurinių.


kur pirkaiiiiiiiiiiiiiii???? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 07, 18:20)
kur pirkaiiiiiiiiiiiiiii????  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Kadangi žinojau kad ką jau ką bet saldainius tikrai darysiu nupirkau dar kai buvo akcija maximoj visą savaitę(ar ne kovo pradžioj). Tada labai pigiai gavosi ax.gif
Atsakyti


rolleyes.gif turim užsilikusių porą žibintų reiks pabandyti paleisti kokią popietę cool.gif kažin ar skris, jei prikabinsiu keletą lapelių su svečių palinkėjimais? niekas nebandėt? g.gif

as bandysiu paleisti su palinkejimais visu sveciu, bet gaila jog neaukstai kyla...
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 07, 19:29)
Kadangi žinojau kad ką jau ką bet saldainius tikrai darysiu nupirkau dar kai buvo akcija maximoj visą savaitę(ar ne kovo pradžioj). Tada labai pigiai gavosi  ax.gif

aga tada tai buvo.... o dabar niekur nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 07, 18:35)

as bandysiu paleisti su palinkejimais visu sveciu, bet gaila jog neaukstai kyla...


kaip tai nekyla? g.gif gal žibintai žibintams nelygu, bet man kiek teko regėti tai dingsta tolumoje rolleyes.gif
gal kas bandėte žibintus pirkti piro.lt ? ax.gif
Atsakyti