Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Tyra_Situacija - labai originalus bus stalo papuosimas smile.gif

O man tai neduoda ramybes balionai. Noriu balionu su uzrasu "Mano krikstynos", bet jie Savanoriu pr. Maxima lyg tai "Balionu salis" - kainuoja 11 Lt 15 vnt, tai vienas gaunasi po 0,73 Lt. Gal kas matete kur pigiau?

Siaip tai internete benarsydama radau toki puslapi, kur galima atsisiusti siaip visokiu balioneliu ir net
http://81.7.79.35/user/
per daug as ten jo nespejau isnarsyti, bet ten balionai gerokai pigesni. Pvz., 10 cnt perlamutriniai ir t.t.
Atsakyti


aš irgi pirkau EKSTRĄ norėjau meškos šiaurėje BET nėra.
[/quote]
siaip meska siaureje labai skanus saldainiai, bet labai jau brangus, maximoj maciau 20lt/kg. tai geri bus ir extra pagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 05 07, 15:22)
Sveikos,
Mes irgi planuojame savo mažylės krikštynas. Tik priešingai, nei dauguma čia norime mažos, jaukios šventės, kur dalyvautumėm tik mažylė, mes su vyru, mūsų tėvai ir mažosios krikšto tėvai. Tačiau paskaitinėjau praeitą temą ir tikrai pasirinkau šaunių idėjų apie dovanėles, dekoracijas, kvietimus ir taip malonias smulkmenėles. Dėkui Emmy už tokią susistemintą informaciją  4u.gif 
Mes norime krikštyti Bernardinuose. Gal kas iš vilniečių ten krikštija ir jau tarėsi dėl datos? Įdomu kada yra šansų gauti laiką..  g.gif Taip pat nesugalvojame vietos, kur atšvęsti. Norime tiesiog iškilmingai paminėti tą įvykį kokiam gražiam jaukiam restorane, bet kažkaip nelenda man niekas į galvą padoraus, kur būtų ir aplinka graži ir maistas skanus ir šiaip nenuvalkiota. Būčiau dėkinga, jei kas nors iš patirties galėtų patarti kokią vietelę.


Rutyte11 ten kaip supratau užsirašius, reiktų jos pasiklaust...
QUOTE(Vaidux @ 2009 05 07, 15:26)
O man tai neduoda ramybes balionai. Noriu balionu su uzrasu "Mano krikstynos", bet jie Savanoriu pr. Maxima lyg tai "Balionu salis" - kainuoja 11 Lt 15 vnt, tai vienas gaunasi po 0,73 Lt. Gal kas matete kur pigiau?

na žinok su užrašu nesu niekur daugiau mačius, manau jie patys užrašus daro tai ir tik jie parduoda
Atsakyti
Aš taip pat Balionų šalyje teiravausi kiek kainuoja balionai su užrašu Mano Krikštynos (balto perlo spalvos). Tai pripildyti helio kad skristų jie man kainuos 8 lt /vnt. Prabangu, bet jau nieko čia nepadarysi... vis viena teks 10 vnt pirkti. (trys stalui papuošti, tada mūsų ir mano tėvų šeimai po vieną gal dar močiutei reikės, ir tada likę mašinos papuošimui).
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 06, 22:59)
As nusipirkau saldainiu EKSTRA jie yra melynos, geltonos ir zalios spalvu, jie yra su tuo blizguciu ir baltu popiereliu, tai manau tikrai gerai  :)ir tarp kitko uz kg. kazkur apie 8lt. mokejau, o del dovaneliu kitiems vaikams tai aisku galima kazka sugalvoti, bet tik ne kiekvienam po 20lt doh.gif na nebent jus labai daug tu pinigeliu atliekamu turit g.gif  smile.gif


as visada perku siuos saldainius, nereikia paciai visko nuo pradziu vynioti, pakeiti tik virsutini popieriuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 07, 13:41)
Aš taip pat Balionų šalyje teiravausi kiek kainuoja balionai su užrašu Mano Krikštynos (balto perlo spalvos). Tai pripildyti helio kad skristų jie man kainuos 8 lt /vnt. Prabangu, bet jau nieko čia nepadarysi... vis viena teks 10 vnt pirkti. (trys stalui papuošti, tada mūsų ir mano tėvų šeimai po vieną gal dar močiutei reikės, ir tada likę mašinos papuošimui).

as ir pirksiu tuos 10balionu, bet mes juos visi kartu paleisim gamtoj i dangu. vestuvems buvau 2helio balionus pririsus prie masinos tai iskart nuskrido. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 05 07, 12:13)
As ir noreciau prisijungimo duomenu. Dekui 4u.gif

Bėgu siųsti 4u.gif

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 07, 15:41)
Aš taip pat Balionų šalyje teiravausi kiek kainuoja balionai su užrašu Mano Krikštynos (balto perlo spalvos). Tai pripildyti helio kad skristų jie man kainuos 8 lt /vnt. Prabangu, bet jau nieko čia nepadarysi... vis viena teks 10 vnt pirkti. (trys stalui papuošti, tada mūsų ir mano tėvų šeimai po vieną gal dar močiutei reikės, ir tada likę mašinos papuošimui).

Brangu, manau šviečiantys žibintai efektingiau rolleyes.gif
Viena mintis - nusiperki šviečiančių žibintų (1 vnt. apie 6Lt) - šeimoms padalini po vieną ir po markerį, ant žibinto kiekviena šeima užrašo palinkėjimą ir visi paleidžiami į dangų wub.gif
ARBA
Nuperki vieną DIIIIIIIIIIIIIIDELĮ žibintą, visiems padalini po markerį, kad surašytų palinkėjimus ir paleidi į orą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 05 07, 14:22)
Mes irgi planuojame savo mažylės krikštynas. Tik priešingai, nei dauguma čia norime mažos, jaukios šventės, kur dalyvautumėm tik mažylė, mes su vyru, mūsų tėvai ir mažosios krikšto tėvai.

Taip pat nesugalvojame vietos, kur atšvęsti. Norime tiesiog iškilmingai paminėti tą įvykį kokiam gražiam jaukiam restorane, bet kažkaip nelenda man niekas į galvą padoraus, kur būtų ir aplinka graži ir maistas skanus ir šiaip nenuvalkiota. Būčiau dėkinga, jei kas nors iš patirties galėtų patarti kokią vietelę.

mes taip pat planuojam tokią nedidukę kompaniją kviesti drinks_cheers.gif

šitą dilemą ir mes sprendžiame, bet kolkas nelabai sėkmingai, nes dėl 10 žmonių salės ar kavinės nenorim nuomoti schmoll.gif Vilniuje manau daugiau pasirinkimo nei mūsų provincijoje g.gif doh.gif viena mamytė rašė, kad Belmonte visai padori kaina buvo mirksiukas.gif apie 30 lt žmogui cool.gif

Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 05 07, 16:16)
Bėgu siųsti  4u.gif

Viena mintis - nusiperki šviečiančių žibintų (1 vnt. apie 6Lt) - šeimoms padalini po vieną ir po markerį, ant žibinto kiekviena šeima užrašo palinkėjimą ir visi paleidžiami į dangų  wub.gif

ax.gif gal ir man tuo pačiu galima būtų 4u.gif

thumbup.gif šita mintis man labai patinka, bet jei krikštynos perpiet, o po to pietūs restorane, tai nemanau, kad mes tamsos ten sulauksime mastau.gif tai šviesiu paros metu, jie neatrodys taip įspūdingai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 07 gegužės 2009 - 15:21
QUOTE(Vijuke @ 2009 05 06, 23:22)
ligita33, kad jau nupirkot, tai duokit.. negi pasidesit ir Kaledu lauksit smile.gif be to, vaikai yra vaikai - jiems tikriausaii bus labai malonu, kad juos prisimine ir palepino



QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 07, 09:38)
tai jau dabar kai nupirkote tai zinoma, kad dovanokite mirksiukas.gif juk skirta tiems vaikiukams, jie tikrai apsidziaugs thumbup.gif


aciu uz patarimus mergaites 4u.gif

maximoj tikrai radau "Extra saldainiu"...o meska siaureje yra tik pakeliais ir siai dienai kg kaina apie 26 lt
dabar bandau vyniot... aciu onelei ax.gif o tai visus vienodus jei padarysiu kaip atrodys, ar visai liuks?
sian pabaigiau apeit visas parduotuvikes Birzuose ir nenusipikau angeliuku. emmy, jei nesunku, duok man dar karta tos moteriskes Panevezy tel Nr. gal dar ji man spetu pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 07, 17:20)
ax.gif  gal ir man tuo pačiu galima būtų  4u.gif

thumbup.gif  šita mintis man labai patinka, bet jei krikštynos perpiet, o po to pietūs restorane, tai nemanau, kad mes tamsos ten sulauksime mastau.gif tai šviesiu paros metu, jie neatrodys taip įspūdingai  unsure.gif

Prisijungimą persiųsiu 4u.gif
Nežinau ar ir mes sulauksime tamsos, bet pavakarę, kai visiems nusibos užstalėj sėdėt, bus smagi atrakcija rolleyes.gif
Jūsų mergytės boružėlinė dėžutė kitą savaitę bus baigta, planuokit kelionę į Kauną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 07, 16:30)
sian pabaigiau apeit visas parduotuvikes Birzuose ir nenusipikau angeliuku. emmy, jei nesunku, duok man dar karta tos moteriskes Panevezy tel Nr. gal dar ji man spetu pagaminti.

Cituoju is SM:
Keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 daliasvil@gmail.com kaina 3 lt/vnt (+siuntimas į vilnių 10 lt 19 vnt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 07 gegužės 2009 - 15:41
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 07, 15:10)
as ir pirksiu tuos 10balionu, bet mes juos visi kartu paleisim gamtoj i dangu. vestuvems buvau 2helio balionus pririsus prie masinos tai iskart nuskrido. verysad.gif


cia dar galite paziureti, man kai reikejo balionu tai su uzrasu kaskas apie 0,50 centu kainavo
Atsakyti