Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

As nusipirkau saldainiu EKSTRA jie yra melynos, geltonos ir zalios spalvu, jie yra su tuo blizguciu ir baltu popiereliu, tai manau tikrai gerai :)ir tarp kitko uz kg. kazkur apie 8lt. mokejau, o del dovaneliu kitiems vaikams tai aisku galima kazka sugalvoti, bet tik ne kiekvienam po 20lt doh.gif na nebent jus labai daug tu pinigeliu atliekamu turit g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 06, 21:59)
As nusipirkau saldainiu EKSTRA jie yra melynos, geltonos ir zalios spalvu, jie yra su tuo blizguciu ir baltu popiereliu, tai manau tikrai gerai  :)ir tarp kitko uz kg. kazkur apie 8lt. mokejau, o del dovaneliu kitiems vaikams tai aisku galima kazka sugalvoti, bet tik ne kiekvienam po 20lt doh.gif na nebent jus labai daug tu pinigeliu atliekamu turit g.gif  smile.gif


aciu uz nuomone ax.gif na as po 20 lt mokejau maximoj, bet 50 proc atgavau maximos pinigiukais, tai gavosi puse kainos blush2.gif
Atsakyti
ligita33, kad jau nupirkot, tai duokit.. negi pasidesit ir Kaledu lauksit smile.gif be to, vaikai yra vaikai - jiems tikriausaii bus labai malonu, kad juos prisimine ir palepino
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 05 06, 23:22)
ligita33, kad jau nupirkot, tai duokit.. negi pasidesit ir Kaledu lauksit smile.gif be to, vaikai yra vaikai - jiems tikriausaii bus labai malonu, kad juos prisimine ir palepino

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 05 06, 20:42)
o kaip dabar būtų galima pamatyti?

Atsiųsiu prisijungimo duomenis į AŽ mirksiukas.gif
Aš vakar užsakiau lininius rūbelius savajam vyrukui. Ačiū Ligita33, bet radau Kaune, tai man patogiau smile.gif
Ir dar sugalvojau padaryti "Benuko lobį". Trumpai... Kadangi mes užsisakėm svečių namus ir turėsim labai daug ploto prie upės, galvoju nupirkti auksinių šokoladinių medalių, kompiuteriu atspausdinti daug skirtingų sentencijų ir prikabinti ant kiekvieno medalio po vieną. Tuos medalius išmėtyti po teritoriją ir kai jau nusibos svečiams sėdėti už stalo, eiti ieškoti lobio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 07, 08:52)
Atsiųsiu prisijungimo duomenis į AŽ  mirksiukas.gif
Aš vakar užsakiau lininius rūbelius savajam vyrukui. Ačiū Ligita33, bet radau Kaune, tai man patogiau smile.gif
Ir dar sugalvojau padaryti "Benuko lobį". Trumpai... Kadangi mes užsisakėm svečių namus ir turėsim labai daug ploto prie upės, galvoju nupirkti auksinių šokoladinių medalių, kompiuteriu atspausdinti daug skirtingų sentencijų ir prikabinti ant kiekvieno medalio po vieną. Tuos medalius išmėtyti po teritoriją ir kai jau nusibos svečiams sėdėti už stalo, eiti ieškoti lobio  rolleyes.gif

thumbup.gif gera idėja. O pas mus biški sustreikavo viskas, vyrui gana ženkliai sumažino atlyginimą tai jis sako gal palaukim arba jei krikštijam tai tik minimaliausiomis išlaidomis verysad.gif bet gi vis tiek norisi ir fotografo ir pasipuošti ir keletą svečiū pasikviesti, dar plius dovanėlės krikštatėviams. Nu niekaip nesugalvoju ką čia dabar daryti
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 06, 22:08)
aciu uz nuomone  ax.gif na as po 20 lt mokejau maximoj, bet 50 proc atgavau maximos pinigiukais, tai gavosi puse kainos  blush2.gif

tai jau dabar kai nupirkote tai zinoma, kad dovanokite mirksiukas.gif juk skirta tiems vaikiukams, jie tikrai apsidziaugs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 06, 19:19)
Aš siūlyčiau kitos temos pradžioje parašyti, kad turime lobių skrynelę fotki.com, o už saldainį galime pasakyti ir prisijungimo duomenis  ax.gif


gerai ax.gif
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 06, 21:56)
vis dar nesugalvoju, kokias dovaneles dovanot sveciams. randu arba vienokias 4 vienodas, arba kitokias...bet 11 vienodu (tiek seimu bus) nera nieko  schmoll.gif
dar man kazkaip ne taip atrodo dovanot 1 angeliuka, kai krikstynos dvynuku  g.gif

niu bukit geros, patarkit man kazka... maisiukus tai jau nupirkau, bet ka i juos idet neturiu  schmoll.gif  verysad.gif


hm... o tai kokių angeliukų papigiai nerasi? mano keramikė iš panevėžio po 3 lt darė, juos dėsiu į maišelius + krikštukės saldainių (parodysiu vėliau) ir viskas....
maišelis + angeliukas + keli saldainiai (tiesa angeliukas su užrašais pvz. Petraičiams)
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 06, 22:59)
As nusipirkau saldainiu EKSTRA jie yra melynos, geltonos ir zalios spalvu, jie yra su tuo blizguciu ir baltu popiereliu, tai manau tikrai gerai  smile.gif

aš irgi pirkau EKSTRĄ norėjau meškos šiaurėje BET nėra.
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 06, 21:56)
labutes

esu nupirkus vaikams dovanas apie 20lt suma kiekvienam (iv.zaislai)...kazkur paskaiciaukad reikia...o dabar abejoju, ar man jas tiems vaikams duot... nu kaip ir ne KAledos... nu bet vaikams juk skaudu, kai kazkas dovanu gauna, o jie nieko... tai ka daryt/??
laukiu patarimu ir kritiku  blush2.gif



Nu nemanau,kad vaikams reiketu tooookiu dovanu blink.gif Uztektu po kinder kiausini ar muilo burbulu.Ypac smagu butu vaikams muilo burbulai ( ir suauge labai noriai juos pucia biggrin.gif ) ir nuotraukoms graziu kadru " prisigaugytumet". Dar del dovanu visiems sveciams, kur man reiketu kisti tuos angeliukus g.gif as ju visai nenoreciau gauti. Manau uztektu saldumynu laukneselio.Cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 07, 08:52)
Atsiųsiu prisijungimo duomenis į AŽ  mirksiukas.gif




As ir noreciau prisijungimo duomenu. Dekui 4u.gif
Atsakyti
Na va, galiu parodyti kokius papuošimus stalui sumeistravau. Taip pat naudosiu kaip jau ir minėjau baltas kriauklytes ir baltus stiklinius akmenėlius. Dar prie stalo kojų pririšiu tris baltus balionus su užrašu Mano Krikštynos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Mes irgi planuojame savo mažylės krikštynas. Tik priešingai, nei dauguma čia norime mažos, jaukios šventės, kur dalyvautumėm tik mažylė, mes su vyru, mūsų tėvai ir mažosios krikšto tėvai. Tačiau paskaitinėjau praeitą temą ir tikrai pasirinkau šaunių idėjų apie dovanėles, dekoracijas, kvietimus ir taip malonias smulkmenėles. Dėkui Emmy už tokią susistemintą informaciją 4u.gif
Mes norime krikštyti Bernardinuose. Gal kas iš vilniečių ten krikštija ir jau tarėsi dėl datos? Įdomu kada yra šansų gauti laiką.. g.gif Taip pat nesugalvojame vietos, kur atšvęsti. Norime tiesiog iškilmingai paminėti tą įvykį kokiam gražiam jaukiam restorane, bet kažkaip nelenda man niekas į galvą padoraus, kur būtų ir aplinka graži ir maistas skanus ir šiaip nenuvalkiota. Būčiau dėkinga, jei kas nors iš patirties galėtų patarti kokią vietelę.
Atsakyti