Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

mardže, baltai pavydžiu dėl puikių krikštynų mirksiukas.gif 4u.gif

merginos, gal kuri turite popierinių angeliukų schemų? g.gif ax.gif
Atsakyti
O kur sladianius ir kvietimus spausdinat Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 06, 11:28)
Sveikinimai pasirinkus datą  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 06, 13:30)
mardže, baltai pavydžiu dėl puikių krikštynų  mirksiukas.gif  4u.gif

merginos, gal kuri turite popierinių angeliukų schemų?  g.gif  ax.gif

turiu vieną iš sm,
user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 06 gegužės 2009 - 12:35
QUOTE(estetė @ 2009 05 06, 08:12)

Mes muzikantų nesamdome, klausysim kompaktų, tik va kokią muziką parinkti dar negalvojau, kaip manot, kokia tiktų?  g.gif



manyciau, jei daugiau vaiku bus tai sukit vaikiskas meliodijas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir jau data turime 08.15 clap.gif zmoniu siai dienai apie 40 rolleyes.gif del muzikantu, as tai visai noreciau, na dar pabandysiu vyra prikalbinti laugh.gif planuoju daryti BALTAS krikstynas, tik pats sunu bus melsvos spalvytes kostiumeliu is lino, o visi sveciai baltai apsirengia... thumbup.gif turetu graziai ziuretis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 06, 13:45)
Mes ir jau data turime 08.15  clap.gif zmoniu siai dienai apie 40  rolleyes.gif  del muzikantu, as tai visai noreciau, na dar pabandysiu vyra prikalbinti  laugh.gif planuoju daryti BALTAS krikstynas, tik pats sunu bus melsvos spalvytes kostiumeliu is lino, o visi sveciai baltai apsirengia... thumbup.gif turetu graziai ziuretis rolleyes.gif



o kur jūs švęsit, jei nepaslaptis? mes būsim apie 25 žmones ir nežinau kur visus burti vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 04, 21:39)
as taip pat noreciau saldainiu popiereliu to sablono  blush2.gif  jei galima atsiuskite i[COLOR=yellow] klaviatura30@one.lt  4u.gif  busiu dekinga  mirksiukas.gif




gal ir man galite atsiųsti ineta@post.skynet.lt
Atsakyti
Laba diena

Emmy, ar jūs sukūrėte albumą kur dedat savo darbelius? Jai taip atsiųskit prisijungimo duomenis smile.gif , o tai kai korteles per e paštą išsiųsti netelpa. Ir instrukcijas sudėsiu ten.
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 06, 14:43)
manyciau, jei daugiau vaiku bus tai sukit vaikiskas meliodijas  lotuliukas.gif

Vaikų tik 3 bus, tai manau, į suaugusiuosius reikės orientuotis rolleyes.gif
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 06, 14:45)
Mes ir jau data turime 08.15  clap.gif zmoniu siai dienai apie 40

Oho kiek žmonių, kaip per vestuves bigsmile.gif

QUOTE(mardže @ 2009 05 06, 18:36)
Emmy, ar jūs sukūrėte albumą kur dedat savo darbelius? Jai taip atsiųskit prisijungimo duomenis  smile.gif , o tai kai korteles per e paštą išsiųsti netelpa. Ir instrukcijas sudėsiu ten.

Aš siūlyčiau kitos temos pradžioje parašyti, kad turime lobių skrynelę fotki.com, o už saldainį galime pasakyti ir prisijungimo duomenis ax.gif
Atsakyti
Aš siūlyčiau kitos temos pradžioje parašyti, kad turime lobių skrynelę fotki.com, o už saldainį galime pasakyti ir prisijungimo duomenis ax.gif
[/quote]



o kaip dabar būtų galima pamatyti?
Atsakyti
labutes
atsispausdinau as tuos saldainiu popieriukus wordu... tai visa laime, kad tik 1 lapa... ir ka jus manote... Birzuose neradau pirkti jokiu saldainiu "tipo ananasinis", kad butu suvyniotas doh.gif visi tuose maisiukuose... nu amn tai labai ne estetiskai atrodo, kai saldainis iskart i paprasta popieriu suvyniotas schmoll.gif patarkit, kur gauti tu saldainiu, kad butu suvynioti, kaip pvz "Raudonoji aguona"...
vis dar nesugalvoju, kokias dovaneles dovanot sveciams. randu arba vienokias 4 vienodas, arba kitokias...bet 11 vienodu (tiek seimu bus) nera nieko schmoll.gif
dar man kazkaip ne taip atrodo dovanot 1 angeliuka, kai krikstynos dvynuku g.gif

niu bukit geros, patarkit man kazka... maisiukus tai jau nupirkau, bet ka i juos idet neturiu schmoll.gif verysad.gif

esu nupirkus vaikams dovanas apie 20lt suma kiekvienam (iv.zaislai)...kazkur paskaiciaukad reikia...o dabar abejoju, ar man jas tiems vaikams duot... nu kaip ir ne KAledos... nu bet vaikams juk skaudu, kai kazkas dovanu gauna, o jie nieko... tai ka daryt/??
laukiu patarimu ir kritiku blush2.gif
Atsakyti