Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai, gal turit patarimų...

QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 16, 01:55)
As "Maximoj" kazkada pirkau  g.gif
Papildyta:

Man irgi ta kauke visai patiko pries kokius 2 metus, kai isbandziau. Dabar radau ir naudoju zymiai geresniu priemoniu  rolleyes.gif

o kokias priemnones naudoji?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 16, 13:04)
o kokias priemnones naudoji?

Dabar "TIGI" naudoju, o kaukiu esu bandziusi ivairiu ivairiausiu ir dauguma ju pralenke "GAIA" ax.gif
Atsakyti
as uzsimusdama ieskau to Garnier aliejuko - niekur nerandu doh.gif Patikrinau visas Maximas, buvau dvejose IKI. Gal kuri matete, ar tikrai jo yra Stoties IKI? g.gif
Atsakyti
as jau nebezinau ka daryt su plaukais,kuo daugiau naudoju priemoniu,tuo jie baisesni pas mane,issiplovus gerai atrodo tik viena diena po to atsikelus jie kaip siaudai,siurkstusmneina sutvarkyt,o purskiu tik gliss kur purskikli ir aliejuka dedu biski,bet baisu ziuret noriu tigi pabandyt bet nijau nes ziuriu ne visom jis patinka
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 17, 08:06)
as jau nebezinau ka daryt su plaukais,kuo daugiau naudoju priemoniu,tuo jie baisesni pas mane,issiplovus gerai atrodo tik viena diena po to atsikelus jie kaip siaudai,siurkstusmneina sutvarkyt,o purskiu tik gliss kur purskikli ir aliejuka dedu biski,bet baisu ziuret noriu tigi pabandyt bet nijau nes ziuriu ne visom jis patinka

O tu dedi ant plaukuciu pasildyta alieju vietoj kaukes?
Kai mano plaukai buvo sviesinti as kazkada naudojau Gliss kur purskikli, toks rozinis vandenelis, bet man jisai visiskai nepadejo schmoll.gif O dar ir sampunus, balzamus Gliss kur dazytiems plaukams....jokio poveikio nemaciau. Panten pro-V didesni poveiki dare, nei Gliss kur. Savo plaukucius isgelbejau tik darydama alyvuogiu aliejaus kaukes.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 17, 08:38)
O tu dedi ant plaukuciu pasildyta alieju vietoj kaukes?
Kai mano plaukai buvo sviesinti as kazkada naudojau Gliss kur purskikli, toks rozinis vandenelis, bet man jisai visiskai nepadejo  schmoll.gif  O dar ir sampunus, balzamus Gliss kur dazytiems plaukams....jokio poveikio nemaciau.  Panten pro-V didesni poveiki dare, nei Gliss kur.  Savo plaukucius isgelbejau tik darydama alyvuogiu aliejaus kaukes.

as dar tik viena karta alieju uzdejau ir nepasildyta nezinojau kad reik sildit,gerai o ka naudot kad plaukai kasdien einant i darba gerai atrodytu?vat ir dabar tvarkau ir nervai ima tik vakar issiploviau jie jau kaip neplauti,kazkokie nutriuse,nu anksciau taip nebuvo
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 17, 08:47)
as dar tik viena karta alieju uzdejau ir nepasildyta nezinojau kad reik sildit,gerai o ka naudot kad plaukai kasdien einant i darba gerai atrodytu?vat ir dabar tvarkau ir nervai ima tik vakar issiploviau jie jau kaip neplauti,kazkokie nutriuse,nu anksciau taip nebuvo

Galima ir nepasildyta, bet pasildytas labaiu issikverbia i plaukus. Issitepi visus plaukus, gausiau tepi ant plauku galu, uzsidedi koki maiseli arba duso kepurele, uzrisi siltu ranksluosciu ir laikai kokias 3-4 valandas arba palieki per nakti.
Reikia taip daryti reguliariai, po vieno karto rezultato tikrai nepamatysi. Ricinos aliejus dar riebesnis buna, gal jis labiau padetu g.gif
Man dar labai padedavo L'Oreal kauke geltonam arba raudonam indelyje. Laikydavau ja 10-15 minuciu ant slapiu plauku. O pries plaudama plaukus istepdavau sausiems plaukams skirtu balzamu - dar sausus plaukus isepi balzamu, palaikai 15 minuciu, paskui isplaudavau iprastai sampunu ir tada dedavau kauke. Labai daug kantrybes ir laiko reikia, kad atgaivint plaukucius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 17 kovo 2008 - 09:04
QUOTE(pandutė @ 2008 03 17, 09:06)
as jau nebezinau ka daryt su plaukais,kuo daugiau naudoju priemoniu,tuo jie baisesni pas mane,issiplovus gerai atrodo tik viena diena po to atsikelus jie kaip siaudai,siurkstusmneina sutvarkyt,o purskiu tik gliss kur purskikli ir aliejuka dedu biski,bet baisu ziuret noriu tigi pabandyt bet nijau nes ziuriu ne visom jis patinka


Yra dar tokios Lorealio kapsulės gaivinančios plaukams, kaip serumas. Man rodos iš serijos dažytiems plaukams, labai liux thumbup.gif Man kažkada labai padėjo. Jų arba kirpyklose būna, arba reikia parsisiūst per kokias braškes.
Dar yra toks Naturalmente gleizas- a'la žele Taip pat labai maitina ir atgaivina, bet šito jau kaina gali kandžiotis, bet gal gali su kuo pasidalint.
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 17, 10:06)
as jau nebezinau ka daryt su plaukais,kuo daugiau naudoju priemoniu,tuo jie baisesni pas mane,issiplovus gerai atrodo tik viena diena po to atsikelus jie kaip siaudai,siurkstusmneina sutvarkyt,o purskiu tik gliss kur purskikli ir aliejuka dedu biski,bet baisu ziuret noriu tigi pabandyt bet nijau nes ziuriu ne visom jis patinka


na, tai gali isbandyti maza kieki. Malena kosmetikos isparduotuveje pardavineja
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 17, 00:56)
as uzsimusdama ieskau to Garnier aliejuko - niekur nerandu doh.gif  Patikrinau visas Maximas, buvau dvejose IKI. Gal kuri matete, ar tikrai jo yra Stoties IKI? g.gif

Apie koki tu cia aliejuka kalbi? Gal toks apvalioj zalioj persisvieciamoj bonkutej su dozatorium? Jie atrodo 3 ar 4 rusiu yra: dazytiems, nepaklusniems ir atrodo garbanotiems ir dar kazkokiems plaukams....nepamenu doh.gif Jei apie sita, tai as jau visus metus jo nerandu.....turbut is prekybos isimtas....net Bukareste as jo neradau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 19 kovo 2008 - 22:03
QUOTE(dovzil @ 2008 03 20, 00:03)
Apie koki tu cia aliejuka kalbi? Gal toks apvalioj zalioj persisvieciamoj bonkutej su dozatorium? Jie atrodo 3 ar 4 rusiu yra: dazytiems, nepaklusniems ir atrodo garbanotiems ir dar kazkokiems plaukams....nepamenu  doh.gif  Jei apie sita, tai as jau visus metus jo nerandu.....turbut is prekybos isimtas....net Bukareste as jo neradau sad.gif


taip taip, apie sita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 19, 22:10)
taip taip, apie sita ax.gif

Tikrai jo nebera verysad.gif Cia buvo megstamiausia priemone mano garbanelems.... angel_sadangel.gif
Atsakyti