Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Gema 2 @ 2009 04 24, 18:20)
o as parodysiu darbeli kuris tikrai uzimtu 1 vieta jei butu tokia kategorija : maziausiai pastangu pareikalaves darbukas  biggrin.gif
/manobatusepetys-vi.jpg[/img]cia Kauno Jazz sventes proga  biggrin.gif visiems grazaus savatgalio. susitiksim Jazz'uose smile.gif

man viskas grazu kas jazzova thumbup.gif fainiai dabar jum Kaune ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 24 balandžio 2009 - 18:18
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 04 24, 15:54)
biggrin.gif
antras dublis  biggrin.gif


Auskariukai nuostabūs, kaip tikri drugeliai plasnotų ploja.gif
Atsakyti
Aurelija_ma, man laaabai gražu... Čia sottile ar aliejinis? Nelabai suprantu, nes bais gražiai spindi, arba jau man akyse viskas spindi lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandymas : biggrin.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
labukas visom. snd labai mazai darbeliu. o as atlekiau parodyti savo bandymus mikrodekupaze. ai galvojau , kad cia ner kas veikti.... o pasirodo viskas zymiai sudetingiau biggrin.gif
user posted image
o va sitoji su rozies ziedeliu, bet foto jo neina iziuret blush2.gif (gal todel kad dabar fotkijau g.gif , o ne ryte)
user posted image
paskutinioji katik katik visiskai sviezia tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 24, 23:01)
labukas visom.  snd labai mazai darbeliu. o as atlekiau parodyti savo bandymus mikrodekupaze. ai galvojau , kad cia ner kas veikti.... o pasirodo viskas zymiai sudetingiau biggrin.gif


Foto labai jau miniatūrinės..o taip norisi viską aiškiau pamatyti... blush2.gif
Atsakyti
tuoj idesiu , jei netingesit ilyskite i mano parasiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 24, 23:06)
tuoj idesiu , jei netingesit ilyskite i mano parasiuka smile.gif


Nu va..pamačiau..Labai gražu.. rolleyes.gif ..Ypač raudonoji man patiko.. ax.gif
Atsakyti
Ideciau ir as, bet nemoku sad.gif
Atsakyti
Ačiū už idėjas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2009 04 24, 23:57)
Ideciau ir as, bet nemoku sad.gif


Nuotraukų įkėlimas 4u.gif
Atsakyti
aciukas kas brukstelejo ka 4u.gif biggrin.gif
Jennifer jei cia apie mano auskariukus tai acius biggrin.gif 4u.gif bet ne sotile ir ne aliejinis, lakas tik , arba ne to klausi, arba as ne ta atsakiau biggrin.gif
Atsakyti