Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 21:48)
Taip taip, jo ir turi gautis tokie kaip sottile skilimai, tokie subtilūs, bet man be galo patiko, kad toks nu nemoku pasakyti efektas ale antique, kaip pati minėjai, lyg už stiklo.
Dėkui už išsamų paaiškinimą, galėtum ir vaizdinę medžiagytę įkelti  mirksiukas.gif


ner uz ka mirksiukas.gif tikiuosi, kad anors pravers mani informacija ax.gif
na, dedu foto, tik ji neryski man dabar gavosi schmoll.gif bet esme vistiek matosi wink.gif rytoj perdarysiu ir perfotkinsiu mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 23 balandžio 2009 - 22:36
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 21:25)
purpurol, nerealūs darbeliai, mane irgi be galo sužavėjo laikrodis su stalčiuku, bet ką čia kalbėti, viskas laaabai gražu  wub.gif
mergytės, sos, reikia labai Jūsų pagalbos, kartojuosi kaip ir Dekupažo temoje, nes labai reik doctor.gif
padekoravau vazoniką, nulakavau saunų laku vieną kartą ir dabar sugalvojau, kad norėčiau kantuką pasendinti, tik galvoju ar galiu? dvikomponenčiu?
Labai dėkoju iš anksto  4u.gif


Yra tokia sendinimo priemonė VERNICE SCREPOLANTE, kuria reikia sendinti būtent ant lako (reikalingi kokie 4-5 lako sluoksniai) tada tepi sendinimą, įtrini ir vėl gali lakuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytelis,
Ačiū mergytės už patarimus bei atsakymus. Pasendinau, nieko blogo nenutiko, bet kažkaip aš negražiai užtepiau sendintoją, antrą sluoksnį, jis man nubėginėjo, tai nelabai esu patenkinta, na, bet kai itryniau, tai gal visai ir nieko, kartais ir norėdamas taip nepadarysi, o čia nenorint gavosi tongue.gif
Atsakyti
Tai ar nors kas papasakos apie retro sendinima? as jau nzn kelinta syki klausiu, bet cia jokio ats smile.gif
Panikes, kurios lb gerai nusimanot papasakokit smile.gif
Papildyta:
Labas rytas jenifer, tai va db tu man papasakok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 24, 09:17)
Tai ar nors kas papasakos apie retro sendinima? as jau nzn kelinta syki klausiu, bet cia jokio ats smile.gif
Panikes, kurios lb gerai nusimanot papasakokit smile.gif
Papildyta:
Labas rytas jenifer,  tai va db tu man papasakok smile.gif


Aš niekada jo net čiupinėjus nesu ir negaliu papasakoti, bet Dekupažo temoje ilgai diskutuota apie jį buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 24 balandžio 2009 - 08:20
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 20:43)
man pakabos tavo patinka..nes as panasiais darau:)))ir senai...tik kodel tu sonu nedazai?:)cia tik siaip....klausimas:)


O kaip jūs taip idealiai apklijuojat visą pakabos paviršių g.gif Pagal pakabą išsikerpat pirma servetėlę ir klijuojat ar kaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 24, 09:21)
O kaip jūs taip idealiai apklijuojat visą pakabos paviršių g.gif Pagal pakabą išsikerpat pirma servetėlę ir klijuojat ar kaip rolleyes.gif

jei pamatytum kaip as klijuoju:)))))as apklijuoju su daug atsikisusiais krastais.,.tada sonai apeinami su skalpeliniu peiliuku ir su svtriniu..tada dazoma sonai..pas amne puse pakabu , to kurios ornamentines - su dazytais sonais, puse, kur kazkoks vaizdas - darau uzlenkimus ir sonus pritapau...o issikirpineti lygiai kazkaip nelabai prasmes yra, juk servetele tai pleciasi.plius jei padejus pakaba apibresi, tai visvien uzdejus gaunasi didesne nei reikia...
siaip tai tikrai nesunku.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 24, 09:26)
jei pamatytum kaip as klijuoju:)))))as apklijuoju su daug atsikisusiais krastais.,.tada sonai apeinami su skalpeliniu peiliuku ir su svtriniu..tada dazoma sonai..pas amne puse pakabu , to kurios ornamentines - su dazytais sonais, puse, kur kazkoks vaizdas - darau uzlenkimus ir sonus pritapau...o issikirpineti lygiai kazkaip nelabai prasmes yra, juk servetele tai pleciasi.plius jei padejus pakaba apibresi, tai visvien uzdejus gaunasi didesne nei reikia...
siaip tai tikrai nesunku.

jo as ir klijuoju taip visa sevetele,kai klijai gerai nudziuna,su tuo statybiniu peiliuku apipjaunu,jei reik paslifuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 24 balandžio 2009 - 08:37
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 24, 08:17)
Tai ar nors kas papasakos apie retro sendinima? as jau nzn kelinta syki klausiu, bet cia jokio ats smile.gif
Panikes, kurios lb gerai nusimanot papasakokit smile.gif
Papildyta:
Labas rytas jenifer,  tai va db tu man papasakok smile.gif

oi, aš apie retro tai nieko nežinau, nemačiusi ir nečiupinėjusi jo. Neseniai sendinti viską pradėjau, tai sottile, dvikomponentis ir vienkomponentis mano draugai, dabar tik susižavėjau aliejinio pagrindo dvikomponenčiu blush2.gif
patarčiau šitą klausimą iškelti dekupažo temoje, ten manau daugiau sulauksi atsakymų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 24, 08:26)
jei pamatytum kaip as klijuoju:)))))as apklijuoju su daug atsikisusiais krastais.,.tada sonai apeinami su skalpeliniu peiliuku ir su svtriniu..tada dazoma sonai..pas amne puse pakabu , to kurios ornamentines - su dazytais sonais, puse, kur kazkoks vaizdas - darau uzlenkimus ir sonus pritapau...o issikirpineti lygiai kazkaip nelabai prasmes yra, juk servetele tai pleciasi.plius jei padejus pakaba apibresi, tai visvien uzdejus gaunasi didesne nei reikia...
siaip tai tikrai nesunku.


QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 24, 08:37)
jo as ir klijuoju taip visa sevetele,kai klijai gerai nudziuna,su tuo statybiniu peiliuku apipjaunu,jei reik paslifuoju mirksiukas.gif


Dėkui mergytės 4u.gif

Aš tiesiog pagalvojau apie tokį variantą, kad pagal pakabą iškirpti lygiai servetėlę, paskui pakaba nutepti klijais, išdžiovinti, dėti servetėlę ir palyginti su lygintuvu per sviestinį popierių. Tuomet juk neturėtų servetėlė jau temptis g.gif
Atsakyti
o kam taip sunkiai.plius atsiranda problemu lakuojan t dazniausiai, kai uzdedi taip servetele.bet aisku gali ir sitaip meginti.nors man sis klijavimo budas tai ne prie sirdies.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 24, 09:41)
o kam taip sunkiai.plius atsiranda problemu lakuojan t dazniausiai, kai uzdedi taip servetele.bet aisku gali ir sitaip meginti.nors man sis klijavimo budas tai ne prie sirdies.


Na aš dar nė karto taip nemėginau. O kokios problemos lakuojant atsiranda?
Atsakyti