Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(sobieska @ 2009 04 23, 20:49)
Laikau spygas, sendink-papasakosi koks rezultatas gausis bigsmile.gif

būtinai...
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 21:46)
Nu jo, kas bus tas bus, einu sendinti.
Celiulito nebijau, vat, vakar taip pilingu su aliejumi nuo celiulito nusišveičiau, uh  biggrin.gif  Supper  thumbup.gif
Kalorijas jau reikės prisižiūrėti, nes jaučiu kad kažkas nebe taip  tongue.gif

nu cia dabar kas...:)kas ten gali buti ne taip?:)atvesk i susitikima visa maista, as uz tave pavalgysiu:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 21:03)
nu cia dabar kas...:)kas ten gali buti ne taip?:)atvesk i susitikima visa maista, as uz tave pavalgysiu:))))

ok, atvešiu atvešiu, nepergyvenk lotuliukas.gif
Šiaip nesiskundžiu dideliu apetitu ar ėdrumu, tik kad esu neabejinga saldumynams blush2.gif
Atsakyti
ne, tai as ir nesakau kad edrune:)))o saldumynai taip...nieko skanaus..geriau jau mesyte:)))

o kas tau ten del sendinimo?kad sakai negerai, jog plevele uztepei?juk galima ant jos sendinti laisvai...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 21:12)
ne, tai as ir nesakau kad edrune:)))o saldumynai taip...nieko skanaus..geriau jau mesyte:)))

o kas tau ten del sendinimo?kad sakai negerai, jog plevele uztepei?juk galima ant jos sendinti laisvai...

Skanu saldumynai, oi skanu, mėsytė irgi nieko, po jų bigsmile.gif

nu saunų laką tundra užvariau doh.gif
bet jau sendinu. jei tu sakai kad bus gerai, tada nusiraminu ir pyragą į šoną padedu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 balandžio 2009 - 21:14
QUOTE(Maša @ 2009 04 23, 18:36)
Amura, grazus egzotiskas butelys...



QUOTE(Zlata @ 2009 04 23, 20:16)
Man butelaitis kazkodel labai patiko  mirksiukas.gif



QUOTE(Purpurol @ 2009 04 23, 21:44)
Amura, tavo butelys super  wub.gif


Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Purpurol tavo abu laikrodziai labai patiko wub.gif visi darbeliai grazus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 23, 22:19)


Paprastutes, bet labai mielos pakabeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 23, 22:14)
Skanu saldumynai, oi skanu, mėsytė irgi nieko, po jų  bigsmile.gif

nu saunų laką tundra užvariau  doh.gif
bet jau sendinu. jei tu sakai kad bus gerai, tada nusiraminu ir pyragą į šoną padedu  lotuliukas.gif

aisku gali deti, juk ant sendinimo daugma isvis ir deda sendinima.man tas lakas normalus.pirmu sluoksniu isvis nera ko svitrinti..man asmeniskai plevele neina, kai gerai isdziuve..nzn gal as stebuklinfa svitrini popieriu turiu:)))
Atsakyti
Jennifer, zinok pasibandziau siandien ta idea decoupage wink.gif tai va skilimai gavosi grazus, nors gal ir smulkoki(kaip mini sottile), itryniau su ruda patina, kadangi trukiu grioveliai labai smulkus, tai kai nuvalinejau pertekliu beveik issivale ir is grioveliu, nepurskiau niekuo, o iskart lakavau su su "PATINA VARNISH..", tai kai didesni to lako sluoksni uzdejau - patina kaip ir issiliejo, o kur po truputi patapsnojau(nesiekit su izymia fraze), tai kaip ir normaliai. tai nusprendziau, kad gal reikia nupurksti jau po patinos itrynimo ir pries galutini lakavima. na, ryt pameginsiu toki varianta, ziuresiu kas gausis. tai tiek naujienu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 23, 21:41)
Jennifer, zinok pasibandziau siandien ta idea decoupage wink.gif tai va skilimai gavosi grazus, nors gal ir smulkoki(kaip mini sottile), itryniau su ruda patina, kadangi trukiu grioveliai labai smulkus, tai kai nuvalinejau pertekliu beveik issivale ir is grioveliu, nepurskiau niekuo, o iskart lakavau su su "PATINA VARNISH..", tai kai didesni to lako sluoksni uzdejau - patina kaip ir issiliejo, o kur po truputi patapsnojau(nesiekit su izymia fraze), tai kaip ir normaliai. tai nusprendziau, kad gal reikia nupurksti jau po patinos itrynimo ir pries galutini lakavima. na, ryt pameginsiu toki varianta, ziuresiu kas gausis. tai tiek naujienu  rolleyes.gif

Taip taip, jo ir turi gautis tokie kaip sottile skilimai, tokie subtilūs, bet man be galo patiko, kad toks nu nemoku pasakyti efektas ale antique, kaip pati minėjai, lyg už stiklo.
Dėkui už išsamų paaiškinimą, galėtum ir vaizdinę medžiagytę įkelti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 21:39)
aisku gali deti, juk ant sendinimo daugma isvis ir deda sendinima.man tas lakas normalus.pirmu sluoksniu isvis nera ko svitrinti..man asmeniskai plevele neina, kai gerai isdziuve..nzn gal as stebuklinfa svitrini popieriu turiu:)))

ant sendinimo sendinimą? Kažko nesupratau blink.gif
Pirmas tai dar dar sluoksnis, bet jei jau daugiau, tai nusilupa unsure.gif
Atsakyti
O gal galit kas placiau papasakoti apie retro sendinima, medziagas ir t.t ?smile.gif
Atsakyti
Jennifer - oi:))))ant lako sendinima:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 21:43)
man pakabos tavo patinka..nes as panasiais darau:)))ir senai...tik kodel tu sonu nedazai?:)cia tik siaip....klausimas:)

dekui,Gabii,na man grazi visai ta medzio faktura ir cia man jos visai tinka,bet dabar darau dazytas mirksiukas.gif melynaja,ir su paukstykais buvau dazius,bet man tas medis grazus tose kitose pakabose,gaila nuotraukose taip neatrodo kai kur ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2009 04 23, 22:37)
Mamukai Indriukai, nu man visai nieko nerodo...

nu regis rodo dabar 4u.gif

ai,beje Gabii parodyk savasias smalsu pasidare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 23 balandžio 2009 - 22:36