Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Nu sakes kiek groziu vel pavaret! Bet jau Masos gaminukas tai isvis superinis!
Kokia idomi technika, varge varge, vel knietes ismeginti...
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 05 06, 22:23)
ką tu supranti  hihihi.gif
o kas nelabai? rimtai? kodėl? man ji pačiausia iš visų dėžių biggrin.gif šiaip aš dar ir fotkint nemoku biggrin.gif


hihihi.gif suprantu tiktai tiek, kad man "triesk..." spalva nipatinka, vat jei butu kitas fonas...arba eik i fotografu kursus dirol.gif
Atsakyti
pasirodau, ka savo mazajam dziaugsmeliui sumeistravau smile.gif
taupykle, i kuria dabar esam priversti sumest visus pinigelius, nes kitaip apima pyktis vaika biggrin.gif
user posted image

Atminimu knygele:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 06 gegužės 2009 - 21:35
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 21:26)
hihihi.gif suprantu tiktai tiek, kad man "triesk..." spalva nipatinka, vat jei butu kitas fonas...arba eik i fotografu kursus  dirol.gif

šiaip ten auksas lotuliukas.gif neva dar patryntas berods ir ochros buvo, nu jo trystelėta biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Masa -ogo kaip cia interesnai...Nieko nesupratau kaip ten padaryta, bet grazu labai 4u.gif
Papildyta:
O cia as dar puodo pabaigoj su savo pakaba pasivaidensiu...Tinka visai mano odiniam svarkeliui hihihi.gif
user posted image user posted image

O cia nors ir nedekupazas bet parodysiu kaip buna kai nesigauna dekupazas..dariau anytos buteli gerus 4 kartus ir nieko taip ir nepadariau doh.gif ..atvaziavo sesuo ir va... nutape..Dabar jau gaila anytai atiduot wub.gif
user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
aciu visoms uz pagyras ir patarimus as nebandziau dar tokio daikto kaip marmuro dazai gal reik isbandyt g.gif a taupykle su meskuciu ir saulegrazom labaiiiiiii miela. Laikrodis grazus mirksiukas.gif Deltos dezutes spalvos kazkaip man ir keista ji pasirode spalva blush2.gif atsiprasau uz savo nuomones isreiskima, bet cia dalinames savo patarimais ir pastebejimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 05 06, 22:52)
šiaip ten auksas  lotuliukas.gif neva dar patryntas berods ir ochros buvo, nu jo trystelėta biggrin.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu gerai, tegul buna auksas


O meskio nuo uzrasu knygutes koks zvilgsnis pritrenkiantis, vnz.fain mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 06, 22:07)
  a taupykle su meskuciu ir saulegrazom labaiiiiiii miela. 


aciu ax.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 22:29)

O meskio nuo uzrasu knygutes koks zvilgsnis pritrenkiantis, vnz.fain mirksiukas.gif



dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 05 07, 00:06)


Butelis afigienas biggrin.gif faini katinukai wub.gif
Atsakyti
Zlata thumbup.gif ir pakabos ir sesers ne dekupažas 4u.gif
Atsakyti
Zlata labai grazus katinai thumbup.gif

aciu smile.gif vakar nespejau atsakyti i klausimus:

QUOTE(nieko @ 2009 05 06, 19:19)
Geras thumbup.gif  labai grazu.
o kokia cia plevele dedasi?

cia paprasta plevele, kaip skaidrem arba irisant spirale virseliams

QUOTE(lebut @ 2009 05 06, 19:54)
Nerealiai gražu  4u.gif  Čia gal segė?


cia kaklo papuosalo (karoliu) fragmentas as isdidinau butent gele kad geriau matytusi

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 06, 21:11)
Labai gražu  smile.gif
Mano manymu labai tokiam darbelio palengvinimui tiktų marmuro dažai  blush2.gif
urupeja2  wub.gif


o ka su tais dazais daryt blush2.gif g.gif

kazkas dar klause apie paskirti... na papuosalams, apurankems, sagems, segtukams i plaukus , dekupazintoms dezutems (prispandorinti su karstais klijais ir vualia), labai graziai priklijuot prie porcelianiniu indu baltu, pvz cukrines kokios... ant remeliu labai grazu (na siais atvejais geles mazesnes daryt...) ant buteliu irgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 07 gegužės 2009 - 07:28
QUOTE(Maša @ 2009 05 07, 07:27)
o ka su tais dazais daryt  blush2.gif  g.gif

Na pati nesu bandžiusi, tiesiog mačiau kas gaunasi su jais ir maždaug kaip tai daroma. Reikia pripilti kokių norima spalvų marmuro dažų (nepamenu į vandenį ar kur,galiu usžinoti jei ką domina tiksliau), tada į tą indą kišamas daiktas kurį norima nuspalvinti jais ir ištraukiama, jis pasidengia tų dažų plėvele. Na nufotrkinsiu šiandien pvz. kas daryta su jais ir idėsiu kaip atrodo. Bent jau iš foto, atrodo labai panašus efektas kaip tavo naujojo darbelio lapų, bet sakyčiau gal būtų mažiau darbo, ar tiesiog paįvairinimui pakeitimui panaudoti. Tikiuosi aiškiai parašiau nu ir gal ne visi ne į temą blush2.gif
O kaži kur Ingusia31 dingo??? g.gif
Atsakyti