Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 06, 16:07)
Sobieska man toks klausimas iskilo...sakei kad va gavai ne ta, reikejo iskisti..tu nori pasakyti, kad siaip serveteliu nekaupi ir visas kurnors iskart uzdedi?:)nesergi serveteliu kaupimo liga?smile.gif))tada pavydet reikia...nes as turiu dvi dezes ir kai reikia kazko nieko neturiu:))))) biggrin.gif

Sergu ir dar kaip sergu, bet va-vienos mielos, grazios, mano pacios issirinktos,vnz.mano skonio, o pastaroji buvo man primesta, tik vieta uzeme, nes neisikomponavo ji mano vizijoj...bet pasirodo pataikiau jai vieta ax.gif
Atsakyti
nu bet visvien..jei visos tavo skonio gerai...man tai jos grazio daznai kol neatgula i deze:))))
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 16:01)
mano padekliuku rinkinukas 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image



nu fantastiskas darbas 4u.gif thumbup.gif
baltas pavydas man dabar
ar ilgai uztrukote kol padarete?
Atsakyti
Sveikutės,

Esu naujokė.Norėčiau prie jūsų prisijungti. Užsikrėčiau ,,dekupažo,, liga,esu savamokslė todėl kyla nemažai klausimėliųsad.gif
Darbeliai Jūsų nuostabūs! Gražu!
Atsakyti
QUOTE(daiskrė @ 2009 05 06, 17:22)
nu fantastiskas darbas  4u.gif  thumbup.gif
baltas pavydas man dabar
ar ilgai uztrukote kol padarete?

aciu labai 4u.gif na teko pasedet prie jo nemazai,sunkiausiai tuos krastelius lygiai padaryt buvo smile.gif kreipkites i mane tu,jauciuos dar labai jauna zodziui jus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif cia tipo irgi dekupazas... mano pirmas blynas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 06, 19:34)
blush2.gif  cia tipo irgi dekupazas... mano pirmas blynas


Oho...Prašom daugiau papasakoti, kas tai..iš ko, ir su kuo....nes labai gražu.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 06, 19:34)
blush2.gif  cia tipo irgi dekupazas... mano pirmas blynas

kas tai? kas ana tokia?
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 05 06, 19:39)
kas tai? kas ana tokia?


lotuliukas.gif ..Nu Maša..makaulizuok mus.. biggrin.gif ..
Atsakyti
na as net nzn kaip cia pavadint... zodziu nuejau i LeCarte i kursus...ten vadina "porceliano efektas"... imasi skaidri plevele panasi kaip skaidrem, spec klijai, dekupazinio popieriaus gele, klijuoja popieriu prie pleveles, kaitina ant zvakes ir i kempinele kol karsta ispaudzia su mediniais pagaliukais uzapvalintais smile.gif nuo karscio plevele susigarankslija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 06 gegužės 2009 - 18:46
QUOTE(Maša @ 2009 05 06, 19:43)
na as net nzn kaip cia pavadint... zodziu nuejau i LeCarte i kursus...ten vadina "porceliano efektas"... imasi skaidri plevele panasi kaip skaidrem, spec klijai, dekupazinio popieriaus gele, klijuoja popieriu prie pleveles, kaitina ant zvakes ir i kempinele kol karsta ispaudzia su mediniais pagaliukais uzapvalintais smile.gif nuo karscio plevele susigarankslija smile.gif


Oho..kaip įdomiai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 19:48)
Oho..kaip įdomiai.. g.gif

aga cia kazkas naujo thumbup.gif
Atsakyti