Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 15:01)
mano padekliuku rinkinukas 4u.gif


Labai gražus komplektukas wub.gif Žaviuosi Mamuko Indriuko kruopštumu 4u.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas, nu super rinkinukas, tikrai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
WOW! Mamukai Indriukai kaip garzu- labai labai! Tokios niam niam spalvos smile.gif
Atsakyti

labai aciu visom,pamalonina savimeile,kai tavo darbai ivertinti blush2.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif dabar iseinu darbo atostogu,diplomas kitaip pasmaugs biggrin.gif tai grozesiuos jusu darbeliais,mielosios 4u.gif lauksiu labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 06 gegužės 2009 - 14:37
Kiek grazybiu...pakaba patiko, tokia zaismingai-smagi biggrin.gif grazi dezute, idomus trukiai gavosi, o jau padekliukai wub.gif ir arbatinukas superinis ax.gif
Atsakyti
Mamuk Indriuk jau koks grožis wub.gif pasaka thumbup.gif labai mieli, gražūs ir kruopštūs tavo darbeliai wub.gif o šis paskutinis užbūrė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu kandi aciu amura bet arbatinukas tai jau ne mano gamybos,et doh.gif biggrin.gif bet tikarai grazuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 13:40)
Nu bet ir prisiknisau prie jos doh.gif  prie dezes kartais tiek nesedziu, kiek prie tokios pindikliuskos biggrin.gif

o del ko knisaisi?:)del krastu?smile.gif)))
as tai irgi ispradziu jas mesiu galvojau...nes anksciau is gabalu darydavau, tai aplink eidavo..bet nieko..padarius daugiau istikro sistema atrandi:)paskutines ejo labai liuks:)
Atsakyti
Taip Mamukai indrukai labai čiki smile.gif turiu prisikrovusi padėkliukų ir niekaip nesugalvoju, ką su jai padaryti, o vat šia tau, kox grožis smile.gif labai suderinta smile.gif

Ačiū visoms už gerą žodį smile.gif man tas katinas ir patinka, tik gaila tekstūros nesimato, bet paprašysiu, kad perfokintų ir jau kai bus puslapiukas mūsų su Gabii_ bus galima pamatyti smile.gif

O jau sobieska TURĖK TU GĖDOS smile.gif smile.gif smile.gif tokia pakaba ir dar varai ant servetkos, žinok jos supyksta smile.gif
Atsakyti
Sobieska man toks klausimas iskilo...sakei kad va gavai ne ta, reikejo iskisti..tu nori pasakyti, kad siaip serveteliu nekaupi ir visas kurnors iskart uzdedi?:)nesergi serveteliu kaupimo liga?smile.gif))tada pavydet reikia...nes as turiu dvi dezes ir kai reikia kazko nieko neturiu:))))) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 06, 16:00)
o del ko knisaisi?:)del krastu?smile.gif)))
as tai irgi ispradziu jas mesiu galvojau...nes anksciau is gabalu darydavau, tai aplink eidavo..bet nieko..padarius daugiau istikro sistema atrandi:)paskutines ejo labai liuks:)

Krastai tai pats lengviausias dalykas buvo, jerunda...turiu savo sistema biggrin.gif Bet va visas geles kol paryskinau, bruksnelius, tekdavo pertraukas daryt , kad akys ir rankos pailsetu. Na o ant galo juodas fonas, tikrai nustodavau kvepuot, kai prie smulkiu detaliu artindavausi laugh.gif

Schrekiuke, cha, supratau, kad pataikiau i tavo skoni mirksiukas.gif

Amura, aciu 4u.gif kad likau pastebeta...po tokio Indriuko Mamuko triuskinamo laikino atsisveikinimo
Atsakyti
Nevisai rolleyes.gif bet juk ne skonyje esmė, o kox bendras vaizdas wink.gif
Atsakyti