Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(laukine @ 2009 05 06, 13:38)
dezute smulkmenelems
mamai mamos dienos proga smile.gif


O foto galėtų būti ir šiek tiek didesnė.. blush2.gif ..nes nelabai tas visas grožis matosi.. blush2.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 13:40)
Nu bet ir prisiknisau prie jos doh.gif  prie dezes kartais tiek nesedziu, kiek prie tokios pindikliuskos biggrin.gif


Na gerai, gerai..neatsiprašinėk tu jos.. biggrin.gif ..Ji greičiausiai pati dabar tau dekoja, kad tu ją visgi panaudojai..ir dar pagražinai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 13:47)
Na gerai, gerai..neatsiprašinėk tu jos.. biggrin.gif ..Ji greičiausiai pati dabar tau dekoja, kad tu ją visgi panaudojai..ir dar pagražinai.. ax.gif

Va cia jau arciau tiesos thumbup.gif

Labai idomus skilimas, jei nepaslaptis su kuo sendinta dezute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 13:40)
Nu bet ir prisiknisau prie jos doh.gif  prie dezes kartais tiek nesedziu, kiek prie tokios pindikliuskos biggrin.gif

gryna tiesa thumbup.gif doh.gif bet as jau sistema situ pakabeliu atradau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 05 06, 13:38)
dezute smulkmenelems
mamai mamos dienos proga smile.gif



Man kažkaip tas baltas blynas akis drasko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 05 06, 14:37)
Man kažkaip tas baltas blynas akis drasko g.gif


Kaip patartumėt taisyti? Man, kaip naujokei, įdomu būtų (nors ir ne ant mano darbelio) patarima išgirsti 4u.gif
Atsakyti
Aš gal šešėliuočiau ir pritapyčiau panašia spalva kaip kampai...Žinau tą servetėlę, ji mažuma su auksu (pas mane bent jau)...Bet gal patyrusios kažką pasiūlys...Aš pati dar tik mokausi ir vaikštau į kursus..
Atsakyti
mano padekliuku rinkinukas 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
o arbatinukas irgi mirksiukas.gif
O juostytė paklijuota kaip?
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 15:01)
mano padekliuku rinkinukas 4u.gif

Jau matau, kad labai fainas rinkinukas, beje , virsytas gerooookai lukescius. thumbup.gif Siusk, adresa zinai mirksiukas.gif biggrin.gif

O prie arbatinuko irgi prikisai nagucius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 15:09)
Jau matau, kad labai fainas rinkinukas, beje , virsytas gerooookai lukescius. thumbup.gif  Siusk, adresa zinai mirksiukas.gif  biggrin.gif

O prie arbatinuko irgi prikisai nagucius bigsmile.gif

thumbup.gif ne prie arbatinuko nekisau nieko,tokius arbatos namuose pirkau seniai jau,o juostele klijavau su lipalu po to uzlakavau
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 15:01)
mano padekliuku rinkinukas 4u.gif


Eina sau, kaip gražu.. blink.gif ..Toks jausmas, kad ten viskas nupiešta, o ne servetėlė užklijuota.. rolleyes.gif ..Fainas komplektukas labai.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 15:19)
Eina sau, kaip gražu.. blink.gif ..Toks jausmas, kad ten viskas nupiešta, o ne servetėlė užklijuota.. rolleyes.gif ..Fainas komplektukas labai.. 4u.gif

aciu,salne daug dusios idejau i ji 4u.gif
Atsakyti