Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

o man labai gražūs daikčiukai su meškinais thumbup.gif
Atsakyti
urupeja2, man meskiai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
shrekiuke, žalia meile tvirtai įsimylėjau katiną, ūsais laiką matuojantį...Ir jo žalias akis, ir rėmo žalumą... (Ingusia, žinau, žinau...na, nors kartą leisk tylomis prasmukti su šia meile...) lotuliukas.gif
Vis sugrįžtu ir sugrįžtu jo pažiūrėti, mirkteliu žaliu mirksiuku ir...na, labai jau jis patinka wub.gif Toks piliosopinis laikrodukas...tiksintis paukšteliui aukso vertės laiką...Nors...šis rainas egzempliorius, panašu, ne grobuoniškos prigimties, draugingas toks ax.gif

urupeja2, gražūs darbai, tik gal agresyvokas fonas... g.gif
Atsakyti
urupeja grazus meskuciu remeliai ir komodele 4u.gif
Atsakyti
Labai nervavo sita servetele, reikejo kuom skubiau ja panaudoti biggrin.gif , mat ja per klaida idejo vietoj kitos man norimos. Gyvenime pati nebuciau tokios pirkusi...va kokia gavosi pakaba rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 12:00)
Labai nervavo sita servetele, reikejo kuom skubiau ja panaudoti biggrin.gif , mat ja per klaida idejo vietoj kitos man norimos. Gyvenime pati nebuciau tokios pirkusi...va kokia gavosi pakaba rolleyes.gif
user posted image

gerai kad ir idejo,nes grazi pakaba gavos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 12:11)
gerai kad ir idejo,nes grazi pakaba gavos drinks_cheers.gif

Kai viska paryskinau, tai gal ir nieko, nes siaip ji tokia blankesne, teko kaip mozaika sudeliot gelytes i vieta rolleyes.gif
Atsakyti
o kur tuos burbuliukus perkat ant pakabu? unsure.gif
Atsakyti
Labai simpatiškų "pribumbasų" pakabėlėm ir ne tik yra "im deco". Kartais maksimoj perku per nuolaidas (prisipirkau paukščiukų ir zuikių-kiaušinių)...Buvo tokių drugelių metalinių (vis pasiknisu kai nuolaidos)...O toliau fantazuoju...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 12:00)
Labai nervavo sita servetele, reikejo kuom skubiau ja panaudoti biggrin.gif , mat ja per klaida idejo vietoj kitos man norimos. Gyvenime pati nebuciau tokios pirkusi...va kokia gavosi pakaba rolleyes.gif


Nagi liuks pakaba gavosi.. thumbup.gif ..Ir servetėlė visai graži..turėtum jos dabar atsiprašyti.. biggrin.gif ..nes tikrai pakaba graži gavosi.. bigsmile.gif
Atsakyti
dezute smulkmenelems
mamai mamos dienos proga smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 13:37)
Nagi liuks pakaba gavosi.. thumbup.gif ..Ir servetėlė visai graži..turėtum jos dabar atsiprašyti.. biggrin.gif ..nes tikrai pakaba graži gavosi.. bigsmile.gif

Nu bet ir prisiknisau prie jos doh.gif prie dezes kartais tiek nesedziu, kiek prie tokios pindikliuskos biggrin.gif
Atsakyti