Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

dar karta noreciau paklaust is kur rast tokiu iskirtesniu serveteliu?
Atsakyti
Sobieska, mano manymu, Tavo paukštukams būtų neprošal subtilesnės spalvos furnitūra...Ką manai?

shrekiuke, labai patiko laikrodis...tikiuosi, paukštukui jis dar daug laiko atmatuos... mirksiukas.gif

rimute7, kad suspurdėjo širdis, pamačiusi nuorodas...Betgi sendinimo dar negriebėm... mirksiukas.gif Drąsiau, Rimut!
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 05, 21:05)
Tai va kur taip ilgai pradingus buvai, saskrydyje su "bitutemis".Meginai vienkomponenti ant sepecio suvaldyt...po truputuka, po zingsneli ir pamatysi kaip paimsi uz nasru mirksiukas.gif


Ačiū, Sobieska 4u.gif . Juk reikėjo kažko rimto imtis, nes pamačiau, kad "trūksta proto" ir priemonių savamokslei! Sendinimo kursai dar prieš akis, bet Krakle jau bandau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 05 05, 21:32)
Sobieska, mano manymu, Tavo paukštukams būtų neprošal subtilesnės spalvos furnitūra...Ką manai?


Nieko nemanau, as dar euforijoj nuo pagyru lotuliukas.gif O jei rimtai geltonas/auksinis tikrai geriau ziuretusi, bet neturiu, artimiausiu metu i savo schopingo sarasiuka bus itraukta ir fornitura. Aciu uz pastebejima mirksiukas.gif
Atsakyti


rimute7, kad suspurdėjo širdis, pamačiusi nuorodas...Betgi sendinimo dar negriebėm... mirksiukas.gif Drąsiau, Rimut!
[/quote]
Bitute 4u.gif wub.gif . Tiek visko turiu padaryt, išbandyt, įgyvendint !!! Ir reikėjo čia man į senatvę po tuos kursus trankytis lotuliukas.gif thumbup.gif .
Dėkui už kantrybę ir viską , ko išmokei 4u.gif wub.gif .

Papildyta:
QUOTE(marga-mirga @ 2009 05 05, 20:59)
Šepetys su vienkomponenčiu darytas?

Taip, su Crakle. Gražiau būtu, jeigu dažų spalvos būt kontrastingesnės, tačiau prie šepetėlio dar dekupažinsiu veidrodi ir šukeles, tai tamsiai nenorėjau dažyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 05 05, 21:22)
dar karta noreciau paklaust is kur rast tokiu iskirtesniu serveteliu?

Dekupazo parduotuvese ju apstu, tik pasiruosk uz 1 vnt.sumoketi 1 lt. Internetu galima parsisiusti, i panu parasus atkreipk demesi, kartais jos ten prisiduoda biggrin.gif Yra atskira tema serveteliu uzsakymams ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2009 05 05, 13:56)
Mano laikrodukas smile.gif kaip gaila, kad skubėjau padovanoti ir pati nenusipiškinau smile.gif tai čia atsiųsta foto smile.gifuser posted image

kazkaip praslydo pro akis:)))
nenufotografavai katino???:)nu turetu buti labai labai geda:)))
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 05 05, 21:41)
Ir reikėjo čia man į senatvę po tuos kursus trankytis lotuliukas.gif  thumbup.gif .


lotuliukas.gif tai kada, jei ne link senatves tuom uzsiimineti, tu galvoji dekupazas tik plenciukams skirta atrakcija,a
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 05 05, 20:41)
Bitute 4u.gif  wub.gif . Tiek visko turiu padaryt, išbandyt, įgyvendint !!! Ir reikėjo čia man į senatvę po tuos kursus trankytis lotuliukas.gif  thumbup.gif .

Na jau, na jau, senatvė...Čia tik joms, jauniklėms, taip gali atrodyti, o mes pačios bene senos?
Labai smagu už kiekvieną moterį, kuri dekupažo pagalba atranda daugiau džiaugsmo, skiria daugiau laiko maloniam buvimui, darnai su savim ir savo brangiaisiais...O tų dėžučių...o tada ir dėžutės gerai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 05 05, 22:10)
Na jau, na jau, senatvė...Čia tik joms, jauniklėms, taip gali atrodyti, o mes pačios bene senos?
Labai smagu už kiekvieną moterį, kuri dekupažo pagalba atranda daugiau džiaugsmo, skiria daugiau laiko maloniam buvimui, darnai su savim ir savo brangiaisiais...O tų dėžučių...o tada ir dėžutės gerai... ax.gif

O jei kokie teisingi zodziai drinks_cheers.gif tikrai uz tai pasiulyciau isgert biggrin.gif
Atsakyti
truputuka vasarisko dvelksmo smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
paprasta pjaustymo lentute ax.gif
user posted image
Papildyta:
dovanele mazajam Vakariui 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
meskuciai valdo thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
nu ir pridejau darbeliu gal nesupyksit kad sitiek vietos uzemiau 4u.gif jei leisit veliau dar pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 06, 00:41)
truputuka vasarisko dvelksmo smile.gif
nu ir pridejau darbeliu gal nesupyksit kad sitiek vietos uzemiau 4u.gif jei leisit veliau dar pasirodysiu  blush2.gif

Dek ir kuo daugiau mirksiukas.gif , o jau komodele, o jau meskuciu dezute...ne , vistik komodele labiausiai wub.gif ir dievinu tokias plytas biggrin.gif
Atsakyti