Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

tiesa, čia naudotas dovanų popierius, tad savikaina šio proketėlio yra minimali, tik pašveisti teko nemažai smile.gif ir kojos perdžytos baltai,
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 04, 23:48)
štai visoms apie stalus galvojančioms smile.gif siūlau nenusismulkinti su motyvais , ir nebijoti, aišku pietų ažuolinio stalo negadinkite, bet tokį kaip mano nuotraukoje , seną, rusišką laisvai galit pamėginti be baimės, čia lakuota jachtiniu laku , koku tris kartus. Niekas jo nesaugo, pas tėvus sode stovi ir puikiai laiko, jau treti metai.

Laaabai thumb_yello.gif atrodo bigsmile.gif O tas jashtinis lakas nepadelto (kokios jis firmos ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 05, 00:23)
tiesa, čia naudotas dovanų popierius, tad savikaina šio proketėlio yra minimali, tik pašveisti teko nemažai smile.gif ir kojos perdžytos baltai,

Sauniai atrodo, o kiek pamenu to stalo ir kedziu pavirsius tikrai ne dovanele, isivaizduoju, kad buvo ka veikt. Pasikartosiu, labai savitai graziai atrodo.Pagarba 4u.gif

Dziuga fainuoliska dezute mirksiukas.gif
Atsakyti
Ritux, aciu, issamu aprasyma 11 psl paskaityk mirksiukas.gif
Atsakyti
O is kur jus tokiu visokiausiu serveteliu randat?
Atsakyti
Ačiū visoms, kam patiko 4u.gif Kas kada turite kritikos, labai laukiu rolleyes.gif

Pabandžiau papuošalus ir aš padaryt čia vieną dieną ax.gif tongue.gif
Auskarai tinka visoms, o va apyrankėlę nusipirkau internetu mažutę lotuliukas.gif Tinka tik panelytei. Tie auskarai nuostabiai juodaplaukei mėlynakei, tiesiog neįtikėtinai.

user posted image
Atsakyti
Labai dailūs papuošaliukai, auskariukų kraštai gražiai sutvarkyti wub.gif

O štai mano romantiškoji komodėlė papuošalams rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=estetė,2009 05 05, 10:52]

4u:
Labai daili komodele, as niekaip nesumastau ka su tom orhidejom, o cia puikiai. 4u.gif Tik man siek tiek per ryskus seseliukas zalias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiuga+: 05 gegužės 2009 - 10:03
Dziuga+, nepriekaistingai nuostabus papuosalai, si servetele puiki

Estete, graziausia komoda kokia esu macius bigsmile.gif swoon.gif
Atsakyti
Estete, visi darbeliai tokie švelnūs ir jaukūs wub.gif
Įspūdį paliko Mašos ir Džiugos papuošaliukai - po balioną kiekvienai 4u.gif 4u.gif
Visų darbelių jau neišvardinsiu, bet tikrai kasdien atrandu kažką gražaus ax.gif

O štai čia mano dėžutė mamai (mamų dienai dariau, bet tik dabar įkeliu blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 05 gegužės 2009 - 10:46
QUOTE(estetė @ 2009 05 05, 10:52)
O štai mano romantiškoji komodėlė papuošalams  rolleyes.gif

Estete, tik nesupyk, bet man tas seselis aplink visa motyva nesiziuri, nors tu ka...butu fantastiska komodele...bet ir padirbejai is peties mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina Les @ 2009 05 05, 11:40)


O štai čia mano dėžutė mamai (mamų dienai dariau, bet tik dabar įkeliu  blush2.gif )


Graziai paguldei "bobas su tulpem" ir geletas pagrindas pats tas...vel kimbu prie seseliu biggrin.gif ...kazkokia bjauri siandien...skauda saules nubuciuotas lupas, gal todel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 05, 11:54)
Graziai paguldei "bobas su tulpem" ir geletas pagrindas pats tas...vel kimbu prie seseliu biggrin.gif ...kazkokia bjauri siandien...skauda saules nubuciuotas lupas, gal todel biggrin.gif


Nieko baisaus biggrin.gif Gali kibti - pastabos man tik i nauda, nes dar labai nedaug darbeliu esu padariusi ir gal nevisada teisingai parenku spalvas tongue.gif Bet realybeje seseliai svelniau ziurisi, kai bendras vaizdas yra biggrin.gif

Atsakyti