Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Sveikutės,
Norėčiau parodytį darbelį blush2.gif , kuris pradžioje buvo nevykęs, bet paskui paėmiau ir panaudojau klaidas ir gavosi visai nieko.... ax.gif
user posted image
Papildyta:
O kėdės gražumėlis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kikutis: 04 gegužės 2009 - 15:37
Ilgam zvilgsnis sustojo ties Afrika biggrin.gif ir pritariu....turi kede savo šarmo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kikutis @ 2009 05 04, 16:40)
/Norėčiau parodytį darbelį  blush2.gif , kuris pradžioje buvo nevykęs, bet paskui paėmiau ir panaudojau klaidas ir gavosi visai nieko.... ax.gif

Fainuoliska dezute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 04, 16:10)
Nu tai aišku dekoruotas stalas visada gražu..Jei turi gražių minčių, pasitiki savo jėgom..tai pirmyn.. 4u.gif ..Aš irgi rezgu mintį stalą dekoruoti..bet man dar baisu..tai kai būsiu tikra savo jėgom..ir tiksliai žinosiu kaip noriu, kad stalas atrodytu, negadinant bendro vaizdo..tai ir dekoruosiu.. ax.gif ..


Pas mane stalas taip pat mintyse...bet taip kaip jį noriu padaryt...netinks mano virtuvėje doh.gif
Atsakyti
kikutis, sobieska aciu mergaites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai grazus darbeliai thumbup.gif

O man labai netiketas sprendimas ta dezute su balerina drinks_cheers.gif

o kede - cia krakadailas - mylimiausiam sveciui gazdinti? biggrin.gif )))
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2009 05 04, 19:15)
o kede - cia krakadailas - mylimiausiam sveciui gazdinti?  biggrin.gif )))


Aha biggrin.gif
Atsakyti
Ogo kiek cia groziu bigsmile.gif
Kedute tai superine thumbup.gif
Masa - sagiukai nerealus, labai labai noreciau visu kiek maciau 4u.gif
Ta afrikos dezele ir laikrodukas mhhh grazu wub.gif
Ir balerina labai ryski ir isskirtine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 04 gegužės 2009 - 20:17
Mergytės papuošalinė. Norėjosi išbandyti nėrinius tongue.gif Atsiprašau, truputį viršus blogai matosi.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Džiuga+ - daili papuošalinė, neperkrauta, ir dėžutė pati labai gražios formos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 04, 22:54)
Mergytės papuošalinė. Norėjosi išbandyti nėrinius  tongue.gif Atsiprašau, truputį viršus blogai matosi.


Labai miela.. bigsmile.gif ..Tokia tikra mergaitiška..kukli, lengva, jauki.. rolleyes.gif
Atsakyti
štai visoms apie stalus galvojančioms smile.gif siūlau nenusismulkinti su motyvais , ir nebijoti, aišku pietų ažuolinio stalo negadinkite, bet tokį kaip mano nuotraukoje , seną, rusišką laisvai galit pamėginti be baimės, čia lakuota jachtiniu laku , koku tris kartus. Niekas jo nesaugo, pas tėvus sode stovi ir puikiai laiko, jau treti metai.
Atsakyti
Oi koks fainas virtuves komplektas, tikrai super atrodo thumbup.gif
Atsakyti