Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

estete, tavo Afrika wub.gif myyyyliu Afrika labai wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Po tokiu groziu ir rodytis nedrasu...keleta paprastu darbeliu 4u.gif

Vazonas tetai:
user posted image

Buteliukas dovanu:
user posted image

Smulkme, pagrazinau smilkaline:
user posted image
Dekoruota is abieju pusiu, sendinta tik is virsaus

Ir kede:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 04, 14:39)

visi darbeliai nuostabus,bet jau ta kede..... wub.gif
Atsakyti
Noriu paklausti. Gal klausimas jums ir nuskambes kvailai, bet as esu tik pradedancioji, del to turiu daug klausimu. Ar galima bandyti dekupazo technika dekoruoti stalo pavirsiu? Ar nebus beprasmis darbas, nes greitai viskas bus nukrapstyta?
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 04, 14:39)


Šaunūs darbeliai, bet kėdė pačių pačiausia thumbup.gif Ir dar pavadinčiau "Mylimiausiam svečiui" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir man estetes afrika labai wub.gif , taip pat amuros kede patiko ir versus dezute su angelais labai labai miela wub.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Net karsta pasidare nuo afrikos saulelydzio kaitros ir atograzu zalumos kedutes thumbup.gif
Atsakyti
Oho..kiek grožybių.. rolleyes.gif ..Labiausiai estetės Afrika įstrigo.. bigsmile.gif


QUOTE(Hytka @ 2009 05 04, 14:42)
Noriu paklausti. Gal klausimas jums ir nuskambes kvailai, bet as esu tik pradedancioji, del to turiu daug klausimu. Ar galima bandyti dekupazo technika dekoruoti stalo pavirsiu? Ar nebus beprasmis darbas, nes greitai viskas bus nukrapstyta?


Na kaip pradedančiąjai..nerekomenduočiau pradėti nuo stalo..Dekoruoti aišku galima ir tinkamai viską padarius niekas nieko neturėtų nukrapštyti..bet aš pradėčiau nuo paprastesnių dalykų..Aš irgi pradedančioji..nu bet iki stalo..man dar oi kaip toli.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
As dabar padekla bandau papuosti. Stalas butu tik ateityje. Siaip dairausi namuose daiktu, kuriuos galeciau papuosti. Del to man kilo tokia mintis, galvojau uzklausiu, ar puoseleti sia minti toliau, ar ne... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2009 05 04, 16:02)
As dabar padekla bandau papuosti. Stalas butu tik ateityje. Siaip dairausi namuose daiktu, kuriuos galeciau papuosti. Del to man kilo tokia mintis, galvojau uzklausiu, ar puoseleti sia minti toliau, ar ne...  ax.gif


Nu tai aišku dekoruotas stalas visada gražu..Jei turi gražių minčių, pasitiki savo jėgom..tai pirmyn.. 4u.gif ..Aš irgi rezgu mintį stalą dekoruoti..bet man dar baisu..tai kai būsiu tikra savo jėgom..ir tiksliai žinosiu kaip noriu, kad stalas atrodytu, negadinant bendro vaizdo..tai ir dekoruosiu.. ax.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 04 gegužės 2009 - 15:11
Salne, as irgi dar palauksiu, pasipraktikuosiu, graziu serveteliu paieskosiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 05 04, 15:41)
visi darbeliai nuostabus,bet jau ta kede..... wub.gif



QUOTE(argutiene @ 2009 05 04, 15:45)
Šaunūs darbeliai, bet kėdė pačių pačiausia  thumbup.gif  Ir dar pavadinčiau "Mylimiausiam svečiui"  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif



QUOTE(Marincik @ 2009 05 04, 15:52)
Ir man estetes afrika labai wub.gif , taip pat amuros kede patiko  ir versus dezute su angelais labai labai  miela wub.gif  thumbup.gif  smile.gif



QUOTE(Maša @ 2009 05 04, 15:54)
Net karsta pasidare nuo afrikos saulelydzio kaitros ir atograzu zalumos kedutes  thumbup.gif


Aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif smagu kad patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 04 gegužės 2009 - 15:22