Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai labai labai gražu, wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif pagyrimai visokeriausi.
Atsakyti
aciu lachese 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 03 gegužės 2009 - 23:50
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 05 03, 21:34)
Sveikos  smile.gif
Mano balerina...


nu kokia grazi dezute wub.gif kokios spalvos ryskios bigsmile.gif o ant kokio popieriaus spausdintas motyvas? g.gif mane suzavejo tas ryskumas bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
"masininis dvikomponentis blizgus lakas" - kas čia per daiktas?


o dėželė tai nereali (man)....
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 05 03, 22:34)
Mano balerina...

bigsmile.gif o jei... wub.gif vunderbaaaar, cool...net inastrancine kalba atsiminiau...likau apzaveta
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles savo pasto dezei naudojau masinini dvikomponenti laka, kadangi ji jau kabo pas mane prie vartu , tai kad butu atspari aplinkos veiksniam ir nepakistu. Jis italiska kazkoks. Lakas+kietiklis. Likutis jei lieka sukieteja.Pasidaro kaip zelatina.Labai akis grauzia kai lakuoji, dirbama su juo tik lauke arba labaiiiiiiii gerai vedinamuose patalpose.Tai tiek. aciukas uz ivertinimus rolleyes.gif
Atsakyti
Kvartetas, abi dėžutės labai orginalios ir išbaigtos wub.gif
Jenifer patiko arbatinė 4u.gif
Mėja Kamėja,- dėžutė nereali 4u.gif wub.gif
Rodau ir aš dovaną mamai,- teko pakartotinai įgyvendint ankstesnę idėją su mamos mėgsamiausiu motyvu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 04, 09:33)

Rodau ir aš dovaną mamai,- teko pakartotinai įgyvendint ankstesnę idėją su mamos mėgsamiausiu motyvu:

bigsmile.gif kirto ankstesne dezute i pasirdzius, kaip ir pastaroji wub.gif Grazuole....
Atsakyti
Kokios grazios dezutes! Ir Versus* ir Urupejos ir Kamejos_Mejos balerina tai isvis nokautas bigsmile.gif


cia mano "akmeneliai" blush2.gif na as nzn kame vistik reikalas Artmanijos lakas skyla mikro vistiek (zr desini auskariuka), fenais jokiais nesildau sad.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
per plonai turbut tepate smile.gif sendintoja
Atsakyti
Tai kad cia ne sendintojas o normalus lakas blink.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už įvertinimą smile.gif
QUOTE(efauto @ 2009 05 04, 00:56)
... o ant kokio popieriaus spausdintas motyvas?  g.gif mane suzavejo tas ryskumas  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Naudojau paprastą 0,9 mm spausdinimo popierių (spausdinta su lazeriniu spausdintuvu), dekupažo popierių (širdutės yra iškilusios) bei raudoną juostelę smile.gif

QUOTE(versus* @ 2009 05 04, 09:33)
Rodau ir aš dovaną mamai,- teko pakartotinai įgyvendint ankstesnę idėją su mamos mėgsamiausiu motyvu:

Versus, graži dėžutė wub.gif laukiu ir aš kol atsiūs šitą servetėlę, žadu dukterėčiai daryti krikštadėžę, man tie angeliukai tokie mieli smile.gif

QUOTE(Maša @ 2009 05 04, 10:41)

Tie atsiradę lūžiai, kaip tik padarė, tavo bižuteriją vienetiniu darbu 4u.gif Ir norėdamam pati nepakartosi smile.gif
Atsakyti