Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Pinavija Nuostabioji, tavo rėmelis labai meniškas, tikrai labai patiko wub.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės,
Kandi padėkliukai ne tik kavai ir arbatai labai jau nuostabūs, pažiūrėjus taip ir traukia pokeriuką sumesti clap_1.gif
Mamukas Indriukas pakabėlė dukrytei labai labai patiko, net nesinori uždengti tokio grožio rūbeliais 4u.gif
Maša labai patiko tavo segė 4u.gif
Džiuga + rėmeliai tokie romantiški, primena pajūrį ploja.gif
Pinavija nuostabioji rėmelis nuostabus 4u.gif
Jenifer kaip pirmoji lėkštė, tai visai gerai gavosi thumbup.gif Tik nesupratau ar ji ovali ar apvali, nes vidus ovalus, o išorė lyg ir apvali g.gif
Jei ir kieno nors darbelį praleidau, atsiprašau, tikrai visų nuoširdžiai patiko ax.gif
Atsakyti
Paveiksliukas dekupažinis popierius. Lėkštė apvali, o paveiksliukas ovalus, sąminingai taip dariau, nes paveiksliukas labai patiko blush2.gif
Na dar idėsiu ką pagaminau anytai:
user posted imageuser posted image
user posted image
O čia mano arbatinė. Pagaliau itryniau, tik dar nelakavau, pasirodau ir už foto kokybę iš anksto atsiprašau blush2.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Rytoj arbatinę perfotografuosiu prie dienos šviesos jei spėsiu, nes ne tai visai atrodo kaip yra realiai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 30 balandžio 2009 - 21:24
Jenifer: man labai patiko tavo žvakės...O naudojai specialius...niu taip gražu man (labai patinka gėlės)...
Atsakyti
Džiuga+labai saunus remukai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 04 30, 22:19)
Jenifer: man labai patiko tavo žvakės...O naudojai specialius...niu taip gražu man (labai patinka gėlės)...

Dėkoju, taip, naudoju specialius žvakėms dekoruoti skirtus klijus. Man jie visai patinka ax.gif Beja, tai vienos žvakės abi pusės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 30 balandžio 2009 - 22:37
Džiuga, puikiai wub.gif
Pinavija Nuostabioji, būtų fantastinis rėmelis, jei tik perėjimai subtiliau būtų išspręsti... ax.gif
Jennifer, gražios dovanos mamoms wub.gif 4u.gif
Tai vis tik kuo įtrynei atbatinę?
Beje, o dailūs nertiniukai po žvakių lėkštelėmis - taip pat Tavo rankų darbas?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 04 30, 22:48)

Jennifer, gražios dovanos mamoms  wub.gif 4u.gif
Tai vis tik kuo įtrynei atbatinę?
Beje, o dailūs nertiniukai po žvakių lėkštelėmis - taip pat Tavo rankų darbas?

Ačiū wub.gif Arbetinei įtrinti bėgau pirkti aliejinių dažų į raštinių prekių parduotuvę, deja, ji ko gero šiandien dirbo tik iki 17h, nespėjau. Gi užvažiavau paskui į maximą nupirkti anytai žvakė dekoravimui ir netyčia radau ten aliejinių dažiukų. Man reikėjo (kaip patarėte) baltos ir juodos, tai ten jos buvo, pasiėmiau ir itryniau sumaišyta pilka spalvyte blush2.gif
Servetėlės mano, seni darbeliai,jų pilnas stalčius ir visi kampai tongue.gif Dabar nutariau pasikeisti visas, bet pirmos pradėtos nerti niekaip nebaigiu, dar gi ir karoliukais nutariau padekoruoti doh.gif Kiek aš tik idėjų neturiu savuose namuose ką dekoruoti, kaži ar gyvenimo pakaks lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas - pakabele super. Is karto gali kurti Facebooke savo fanu kluba - manau butu pilnas pasekeju biggrin.gif
Pinavija Nuostabioji - idomus remelis, bet pritariu, kad butu dar ispudingesnis, su subtilesniais perejimais cool.gif
Jennifer - anytele turetu but labai patenkinta. Kad tik visos anyteles sugebetu ivertinti tokias nuostabias marcias kaip mes... (Cia nepasikuklinau).
Atsakyti
QUOTE(Sirse666 @ 2009 04 30, 23:15)
Jennifer - anytele turetu but labai patenkinta. Kad tik visos anyteles sugebetu ivertinti tokias nuostabias marcias kaip mes... (Cia nepasikuklinau).

Na kaip įvertins taip, svarbu kad ne atmestinai padariau. Žinau kad vėl paklaus: čia tu darei? Bet supratimo neturi kaip tai daroma ir kaip tie daiktai atrodė iki tol... tongue.gif Bet juk ne kiekvienas ir turi tai žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 30 balandžio 2009 - 23:20
QUOTE(Sirse666 @ 2009 05 01, 00:15)
Mamukas Indriukas - pakabele super. Is karto gali kurti Facebooke savo fanu kluba - manau butu pilnas pasekeju  biggrin.gif


biggrin.gif niu reik idomumo deliai pamegint biggrin.gif aciu sirse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2009 05 01, 05:41)
Supratau, Baltoms varnoms ne vieta, čia riejasi ir kopijuoja tik savos  lotuliukas.gif
Zyliuko įžeisti nenorėjau, sorry.

Paprastas Varnos dekupažas.


Norėčiau tos su irisais... thumbup.gif
Labai gražūs...Lyg gyvi... wub.gif
Atsakyti