Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

masa dekui 4u.gif raideles tai klijuotos,tokios pustos,kaip lipdukai tokie guminiai ale tokie mirksiukas.gif
sobieska thumbup.gif po kolkas ji pas mus ant lentynos kaip paveiksliukas stovi blush2.gif laukiam kada i darzeli eisim tada nesimes,girsimes ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 30 balandžio 2009 - 12:02
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 30, 12:37)
stai kokia pakabele dukrytei sumeistravau ax.gif


Kokia grazi wub.gif Gal gali isduoti paslapti kur tuos priedelius gauni prie pakabu, siuo atveju gelyte ta?
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 30, 13:02)
Kokia grazi  wub.gif Gal gali isduoti paslapti kur tuos priedelius gauni prie pakabu, siuo atveju gelyte  ta?

aciu 4u.gif o gelytes artmanijoj pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už vakarykščius komplimentus babūlei, nors, iš tiesų ji nelabai verta jų.. blush2.gif darbelis nedžiugina dėl techninių dalykų... verysad.gif , kurių nuotraukoj nesimato...
va kas smagiai gavos , tai pasendint babukės celiulitines leškutes dvikomponenčiu "skilęs kiaušinio lukštas" smile.gif buvau nusipirkus , kai mažai ką nutuokiau apie dekupažą ir tik dabar pritaikiau, nes skyla labai smulkiai smile.gif
estete, idėja joje laikyti saldainius superinis dietos planas lotuliukas.gif drinks_cheers.gif nors , vyras kai pamatė dėžutę, klausė, ar čia ne Algirdas Mykolas rolleyes.gif , sakau, ką nematai, kad čia Pamela??? lotuliukas.gif
Džiuga+ labai orginali, neįprastai graži daiktadėžė ir rėmeliai labai labai wub.gif man ta servetėlė labai patinka smile.gif
Mamuk Indriuk labai visada viską iki menkiausių smulkmenų suderini ir apgalvoji wub.gif kokia graži ir išbaigta pakabėlė, tikrai nevalia tokio grožio uždengti drabužiu 4u.gif
kandi labai faini padėkliukai wub.gif tokie vyriški, noris ant jų viskio stiklinė pastatyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 30 balandžio 2009 - 12:53

versus aciu man tavo darbeliai taip pat imponuoja 4u.gif
Atsakyti

user posted image

user posted image


Atsakyti
sveikos mergytes.

Labai labai grazus visu darbeliai o ypac istrigo padekliukai wub.gif ir Pinavijos remelis. Ar tik ne tu darei tuos dziazovus vazonus? nu istrige man jie...Nr 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gema 2 @ 2009 04 30, 18:28)
sveikos mergytes.

Labai labai grazus visu darbeliai o ypac istrigo padekliukai wub.gif ir  Pinavijos remelis. Ar tik ne tu darei tuos dziazovus vazonus? nu istrige man jie...Nr 1  smile.gif

ačiū, džiazai mano ax.gif
Atsakyti
Linkiu visoms gero laiko su teptuku rankoje, gražių darbelių arba tvarinukų (sobieskos žodelis thumbup.gif )... smile.gif angel.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 04 30, 19:36)
Linkiu visoms gero laiko su teptuku rankoje, gražių darbelių arba tvarinukų (sobieskos žodelis thumbup.gif )... smile.gif  angel.gif  oro_buckis.gif

o ko cia taip,kur sobieska dingo? unsure.gif g.gif
Atsakyti
Nu labai gražūs darbeliai mergytės thumbup.gif Negalėčiau nei vieno išskirti, ir rėmeliai su švyturiais, ir padėkliukai "ne tik kavai ir arbatai", ir pakabėlė, ir kitas rėmelis, ir... atleiskite jei kurios darbelio nepaminėjau, labai labai patiko biggrin.gif
Pasirodau ką padariau savo mamukui blush2.gif
user posted image
pirma mano lėkštė ir pirmas bandymas ant stiklo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 30, 18:42)
o ko cia taip,kur sobieska dingo? unsure.gif  g.gif

Sobieska į sodybą ko gero išlėkė, kažką buvo minėjusi, jug ilgasis savaitgalis thumbup.gif
Atsakyti
Jenifer: kas čia per paveiksliukas (niu iš ko)...
Atsakyti