Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Shrekiuke, rėmelis - super 4u.gif
Atsakyti
Niu panos pasigailėtumėt manęs blush2.gif Tiek puslapių prirašėt......aš antra para guliu lovytėj ,sergu....vis prilekiu pasižiūrėt kaip gyvenat.
Ai registruojuos naujuose nameliuose 4u.gif
Nebežinau ar akelės man nerodo......ar kaip čia yra ,bet puse darbų jūsų man nerodo....vat ir nieko negaliu komentuoti.
Matau tik Shrekiukės gražią lėkštę thumbup.gif Ir rėmelį thumbup.gif Nu vsio einu toliau sirgt doh.gif
Atsakyti
Shrekiuke, lėkšte wub.gif man labai patiko tavo idėja dėl gėlių išdėstymo, taip kitoniška ir traukianti akį.
Rėmelis be komentarų, skiriu first.gif
Estete, turint tokį stalelį visai nesinorės lipti iš lovos biggrin.gif padėklas thumbup.gif matosi, kad įdėtas darbas vertas rezultato smile.gif
Amura, gražus ir toks egzotiškas butelis 4u.gif
Grite, linkiu greičiau pasveikti ir papildyti auksarankių gretas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 23 balandžio 2009 - 15:21
Prisidedu prie visų išsakytų nuomonių. Ypač dailus shrekiukės rėmelis. O aguonos taip išdėstytos man patiko, tik drugelių per daug (ir vieno man regis ten užtektų). smile.gif

Oi, mergaitėsm, pamažu blėsta entuziazmas, nes jau pradedu svajot apie atostogas (po dviejų savaičių skrendam į šiltus kraštus), ten prisižiūrėsiu visokių egzotikų, gal grįžus tada bus puikių naujų minčių... Nes dabar kotais tinginukas apėmė (bet neilgam tongue.gif ).
Atsakyti
Ačiū už namelius....
Aguonos.........Schrekiuke........Nukeipau pamačius... Žodžių...
(tikiuosi, kad lituanistų nėra ir daugtaškiai bus suprasti)
Atsakyti
Nauji namuciai, nauji darbai smile.gif
p.s pykit , nepykit merginos, bet tikrai uzrakintoj temoje buvo labai nesmagu skaityti tu ivairiapusisku diskusiju, kurios kyla dek kazkokio vieno komentaro ir t.t. Praeina net noras rodytis darbeliais ir pan. verysad.gif
Cia ateiname juk pasigrozeti darbais, kazka susizinoti, o dabar ieini ir skaitai diskusijas, man jos tokios vaikiskos atrodo, lyg kokiu paaugliu. doh.gif
Tikrai pritariu, kad karstakosems reiktu atskiro puslapiuko g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linkejimai is Palangos

Oras pasakiskas ir zmoniu ner, tip top kaip Estetes padekle thumbup.gif

Srekiuke, ziuriu ziuriu darbelius, vyras sako atsuk atgal ta lekste thumbup.gif zinant mano vyra cia diiidelis komplimentas lotuliukas.gif grazu

Amura, grazus egzotiskas butelys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 23 balandžio 2009 - 16:37
Aš ne į temą rolleyes.gif bet kartoju žinutę iš servetėlių temos, gal daugiau kas pamatys blush2.gif
bet labai labai labai reikia šių poros servetėlių
gal kas turit? (naudojos sobieskos albumu blush2.gif nepyk mirksiukas.gif )
user posted image
user posted image
man reiktų to didesnių 33x33 formato, bet ir 25x25 imčiau smile.gif
labai reikia, neradau jų niekur Kaune sad.gif

Sobieska, matau nėr albume pas tave jos su žvaigždutėm, bet gal vigi talkintum? rolleyes.gif blush2.gif :rolleyes


Balte, nežinau ar tau atsakė kas, bet tas trijų stalčiukų dėžutes galima pirkti urmo bazėje mirksiukas.gif kiek pamenu, tu kaunietė rolleyes.gif raudonam pasaže smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 04 23, 16:58)
Ačiū už namelius....
Aguonos.........Schrekiuke........Nukeipau pamačius... Žodžių...
(tikiuosi, kad lituanistų nėra ir daugtaškiai bus suprasti)


doh.gif ..Gal jau užteks.. doh.gif ..Nes darosi visai nebeįdomu ir nuobodu.. 4u.gif
Atsakyti
Registruojuos ir as naujoj temukej 4u.gif

Man butelaitis kazkodel labai patiko mirksiukas.gif

As va sia savaite po pokalbius del darbo vaikstau, ir siandien viena apturejau, tai va rankos atrodo nebedreba, vakare bandysiu ir as pasidekupazint...O tai vakar nakti nusiraminimui koldunus 3 valandas dariau biggrin.gif Bet sitas menas cia netinka pasirodymui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 23 balandžio 2009 - 18:46
QUOTE(violence @ 2009 04 23, 18:08)

Sobieska, matau nėr albume pas tave jos su žvaigždutėm, bet gal vigi talkintum?  rolleyes.gif  blush2.gif  :rolleyes

Tikrai pagelbeciau , bet po viena liko...zvilgtelk cia www.ziiz.lt gal uztiksi, nes nemaza gerio turi prisikaupusi
Atsakyti