Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Labas rytas 4u.gif

pasirodau ką nuveikiau ax.gif
padekliukai ne tik kavai ar arbatai....

user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
ojej kiek groziu vel primetet bigsmile.gif

remeliai nuostabus, dezute su padekliukais thumbup.gif mano vyras laukia kol as jam rytu motyvus ant padekliuku padarysiu..ale ilgai dar lauks, nes planuose pas mane dar dezutes tongue.gif

o cia mintis nuskambejo apie meet'a blush2.gif kur, kada, pas ka, su kuo??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Džiuga+ super thumbup.gif ir dėžė ir rėmai, man tik pasvajot apie tokius darbus
kaip mano MB sako, aš dar iš gėlyčių lygio nepereinu lotuliukas.gif
va kaip tik baigiu dėžutę anytai su rožytėm, net nėr ką rodyt po tokių šedevrų
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 30, 08:26)
Dekoju, kam patiko, man ji prie sirdies labai atspalviais.Imetu dar svyturelius, kurie taip puikiai atrode ant dezuciu. Manieji ant remeliu.  ax.gif


Džiuga+, o tu čia viską pritapei? Kokiu principu? Na tiesiog man jeigu su teptuku, tai tokie švelnūs perėjimai nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 30, 10:14)
Džiuga+, o tu čia viską pritapei? Kokiu principu? Na tiesiog man jeigu su teptuku, tai tokie švelnūs perėjimai nesigauna verysad.gif

Kas ne servetele tas viskas uztapyta. Ivairiai darau, kepinele buna, teptukas vietomis, pirstu daznai taisau. As jauciu spalvine gama, atitaikau dregnuma ir tvarkau. Kazkaip matau kaip man noretusi,kad gatavas atrodytu ir darau, kol buna baigta. Daznai pilnai nesumaisau spalvu ir iskart keliomis teptuku tapau, po to dar ant virsaus koki tamsesni atspalviuka ir gaunasi.
Atsakyti
kandi labai faini padekliukai,superiski tiesiog thumbup.gif as ir kaip tik darau juos ,bet baigiu prasikeikt jau tryniau viska velniop doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 30 balandžio 2009 - 10:15
QUOTE(Kandi @ 2009 04 30, 09:29)

padekliukai ne tik kavai ar arbatai....


Jau , kad grazus tvarinukas, tai nai nai nai, spalvyte labai wub.gif

Dziuga taip pat labai verta paglostymo uz remelius thumbup.gif
Atsakyti
Faini naujieji darbeliai, ir rinkinukas mamai, toks "mamiskas".
Remeliai graziai atlikti ir padekliukai tokie... thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms tiek raštu tiek mintyse pagyrusioms mano darbuką... bus paskata dirbti vis gražiau ir geriau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
stai kokia pakabele dukrytei sumeistravau ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 30 balandžio 2009 - 11:42
Mamuk_Indriuk, kokia ryski puosni pakaba bigsmile.gif o kuo raides nupiestos? g.gif

Mano siandien nelabai vyke darbeliai -

cia bandziau Retro, man irgi po keliu dienu papildomai suskilo g.gif

user posted image

o cia noriu parodyt kaip man sutrukinejo paprastas akrilinis lakas unsure.gif (ziureti kur sirdele)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 30, 12:37)
stai kokia pakabele dukrytei sumeistravau ax.gif



bigsmile.gif Naudoti tik kaip dekoro elementa...pakabai atlikti savo paskirties nelemta biggrin.gif nevalia uzdengti tokio ryskaus grozio, kad ir graziausiais rubeliais

Masa tikrai buna gaila, kai grazus darbelis, nepriklausomai nuo taves, susigadina console.gif Bet siaip tu labai saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti