Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Aga @ 2009 04 29, 21:23)
Man jau tas laikas eina ketvirti metai gal kokie g.gif Kas mane nervina, tai noris greito rezultato, o čia nesigauna, tai jau man bėda blush-anim-cl.gif

Šiaip ir aš tokia, man visur viskas turi gautis greitai(nu ne visai visur blush2.gif ) ir gerai (čia jau visur thumbup.gif ). Bet va pamačiau netyčia dekupažuotą rėmelį, be galo patiko, jau kursuose apsiseiliojusi klijavau servetkas. Kažkaip tikrai radau savo, man tai tolygu meditacjai wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 21:27
o man tai ir visai greitai cia viskas gaunasi... bigsmile.gif
as irgi noriu greit ir graziai ir originaliai. Siaip dar prie viso to prideciau, kad ir pigiai, tik kad ne taip pigiai cia einasi tongue.gif
Atsakyti
Džiuga+, super wub.gif
Atsakyti
[quote=Džiuga+,2009 04 29, 17:16]

Labai gražu...
Atsakyti
Gabii, tos dvi pakabytės wub.gif liuks 4u.gif
Man kažkaip vis dar nesigauna taip pilnai apdekoruot gražiai pakabą unsure.gif Kažkaip neišmąstau, ką veikt su ta servetėle, kad gražiai visą pakabą apklijuot doh.gif
Atsakyti
sveikutes... na va, reikia ir man savo vakarinius sedevrus istraukti doh.gif bandziau pirma karta dekoruoti remelius, kazkaip daug sunkiau gaunasi, nei tikejausi doh.gif
user posted image

ir mazas rinkinukas mamos dienai ....
user posted image

laukiu, pastabeliu ir kritikos bigsmile.gif
Atsakyti
zilee, man gražu. Tik gal vestuvinės nuotraukos į taip dekoruotą rėmelį asmeniškai nedėčiau. Bet šiaip, man - be priekaištų. Antras rinkinukas irgi gražus, pinky toks mirksiukas.gif O aplink gėlytes čia lyg baltumas, kas tai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 30, 08:55)
zilee, man gražu. Tik gal vestuvinės nuotraukos į taip dekoruotą rėmelį asmeniškai nedėčiau. Bet šiaip, man - be priekaištų. Antras rinkinukas irgi gražus, pinky toks  mirksiukas.gif  O aplink gėlytes čia lyg baltumas, kas tai?  blush2.gif

po ranka dazniausiai pasitaikiusi nuotrauka tongue.gif

tas baltumas- aplink dapiesti, tarsi sesialiavimas... foto nesimato, bet jis tarsi toks iskiles gavosi, ir stengiausi jo iki galo nenuslifuoti ....
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 04 30, 08:09)
po ranka dazniausiai pasitaikiusi nuotrauka  tongue.gif

tas baltumas- aplink dapiesti, tarsi sesialiavimas... foto nesimato, bet jis tarsi toks iskiles gavosi, ir stengiausi jo iki galo nenuslifuoti ....

Suptratau mirksiukas.gif
Taip ir pagalvojau dėl baltumo, gražu thumbup.gif
Atsakyti
Dekoju, kam patiko, man ji prie sirdies labai atspalviais.Imetu dar svyturelius, kurie taip puikiai atrode ant dezuciu. Manieji ant remeliu. ax.gif
user posted image
Atsakyti
eina sau rėmeliai fantastikų fantastika smile.gif labai gražu smile.gif nu labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif na ir dėžutė taip pat fatastishin smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 30, 09:26)
Dekoju, kam patiko, man ji prie sirdies labai atspalviais.Imetu dar svyturelius, kurie taip puikiai atrode ant dezuciu. Manieji ant remeliu.  ax.gif

atrodo lyg butu nutapyti wub.gif
Atsakyti