Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Mergos, joptararai, baikite viena diena. Dekupazo forumas vienas is bjauriausiu landyniu darosi. Amzinas tiesu ieskojimas. Kuri kaip nuo ko kas kur ka mate ko nemate panasia prikopijavo ta pacia panaudojo....... feeeeeee schmoll.gif
Toks vaizdas, ka dne mamos, ne moterys, o tikros davatkos cia renkasi.
As ta deze dariau pries gerus pusantru metu, maciau panasia lenku puskapiuke pries kokius du metus... gaila nespejau zaisliuku kalediniu nufotkinti, irgi kaip deze buvo gigantiski bumbulai raudoni su baltais taskuciais ir salikuotais kepuriuotais meskinais... blush2.gif Tiesa,o deze buvo trys, dar pas viena drauge lekiau trukstamu servetku susigrazinti, nes paskutinei pritrukau. O viena namuciuose liko. Saugo graziausius kaledinius zaisliukus.

Dar sakiau i dekupazininkiu suvaziavima iskepsiu visom fainuolem lasisini pyraga, savo megstamiausia. O dabar jau galvojau ar isvis vaziuoti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2009 04 29, 21:24)
Mergos, joptararai, baikite viena diena.
Dar sakiau i dekupazininkiu suvaziavima iskepsiu visom fainuolem lasisini pyraga, savo megstamiausia. O dabar jau galvojau ar isvis vaziuoti. verysad.gif

Dome nesinervuok, viskas gerai mirksiukas.gif Tu tik iskepk pyraga as pati kaip nors iki taves daleksiu biggrin.gif atsivesiu savo deze, ir realiai palyginsim...gal fotikas rodo sukcius. Man tai tikrai juokas ima, ir kuo toliau tuo labiau...taigi linksminkimes
Atsakyti
Ai, man jau nejuokinga. verysad.gif
Nesuprantu kas jums visoms ( nu bent jau daliai jusu) pavydas, pyktis ar siaip PMS.

Nera nuotaikos, tai ir sedekite siknas surauke, o ne kitom nuotaikas gadinkit. tongue.gif KAPISH?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domė: 29 balandžio 2009 - 20:58
nu nu,gal jau pakaks? bent jau geltonus žodžius rašykite jei nemokate jų rinkti. nebedarykime visiško šiukšlyno mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 21:02
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 22:01)
nu nu,gal jau pakaks? bent jau geltonus žodžius rašykite jei nemokate jų rinkti. nebedarykime visiško šiukšlyno  mad.gif

Gerai, tu musu taikos balandi oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 21:10)
Gerai, tu musu taikos balandi oro_buckis.gif

angel.gif yahoo.gif
AČIŪ
Atsakyti
Aš tai kaip nuotaika nekokia, galvoju reik įlyst čia, pasidraskymų paskaitinėt, prašluot su šluota, ir neklystu, visad randu ką šluot. Ir tūkstantį pirmą kartą klausiu, kas jums darosi? Kodėl pvz. nesidrąsko mezgėjos, megzdamos šalius vienodus, sijonus, va VS modelį nusinėrė koks pusšimtis, ko nesidrąsko kiti, kur auskariukus panašius susiveria. O čia vos ne tema - išplėšk akis kitam doh.gif Nu gėda turėtų būti. Nenori, kad tave kopijuotų - nedėk viešai nuotraukų, tokia realybė. Kai yra nuo ko, visad atsiranda kas pasižiūrės, nukopijuos, patobulins, ar prasčiau padarys. O jūs kaip vištos čia kudakuojat kudakuojat, ne tema, o kažkoks pasidrąskymas...
Papildyta:
Maša, pakeisk rankenėles, Senukuose po 3 Lt tikrai gražių yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 04 29, 22:12)
Aš tai kaip nuotaika nekokia, galvoju reik įlyst čia, pasidraskymų paskaitinėt, prašluot su šluota,

Tikrai labai gėda blush2.gif Nu karštos mes moterys, degtukai...bet taisomės, taisomės.Kyla barniai, bet trumpalaikiai biggrin.gif Sakyčiau progresuojam
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 04 29, 21:15)
Aš tai kaip nuotaika nekokia, galvoju reik įlyst čia, pasidraskymų paskaitinėt, prašluot su šluota, ir neklystu, visad randu ką šluot. Ir tūkstantį pirmą kartą klausiu, kas jums darosi? Kodėl pvz. nesidrąsko mezgėjos, megzdamos šalius vienodus, sijonus, va VS modelį nusinėrė koks pusšimtis, ko nesidrąsko kiti, kur auskariukus panašius susiveria. O čia vos ne tema - išplėšk akis kitam doh.gif Nu gėda turėtų būti. Nenori, kad tave kopijuotų - nedėk viešai nuotraukų, tokia realybė. Kai yra nuo ko, visad atsiranda kas pasižiūrės, nukopijuos, patobulins, ar prasčiau padarys. O jūs kaip vištos čia kudakuojat kudakuojat, ne tema, o kažkoks pasidrąskymas...
Papildyta:
Maša, pakeisk rankenėles, Senukuose po 3 Lt tikrai gražių yra ax.gif

jau baigėme, baigėme (tikiuosi ilgesniam laikui). Gi visos didžios menininkės esame, autorines teises reikės išsipirkinėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jo, aš irgi vis svajoju menininke patapt, servetėlių jau dėžutė visa prikaupta, jau kaip kleptomanė baliuose pamačius jas. Nu bet vis nesiryžtu, vis laiko trūksta, nors kažkada kursai buvo, nieko nepamenu, nepasitikiu savim doh.gif Nu bet gražu, nu nors tu ką norėčiau mokėt blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 04 29, 21:19)
Nu jo, aš irgi vis svajoju menininke patapt, servetėlių jau dėžutė visa prikaupta, jau kaip kleptomanė baliuose pamačius jas. Nu bet vis nesiryžtu, vis laiko trūksta, nors kažkada kursai buvo, nieko nepamenu, nepasitikiu savim doh.gif Nu bet gražu, nu nors tu ką norėčiau mokėt blush-anim-cl.gif:

viskam ateina savas laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Man jau tas laikas eina ketvirti metai gal kokie g.gif Kas mane nervina, tai noris greito rezultato, o čia nesigauna, tai jau man bėda blush-anim-cl.gif
Atsakyti