Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Džiuga+, nu super tavo namas wub.gif . Toks įspūdis, kad čia tik tapyba. O gal taip ir yra bigsmile.gif ?
Atsakyti
Vau kokui graziu darbeliu pilna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ikelsiu ir as savo remeli,dezute ir pakaba..niek oispudingo,bet malonu daryt juos ir tiek..

http://public.fotki....es/0001033.html
Atsakyti
Kiek graziu darbu bigsmile.gif Sobieska, Versus*, Jennifer, Dziuga+ , Avijacija 4u.gif po baliona kiekvienai uz grozi

O as si karta nevykusi darba parodysiu... zodziu sugalvojau pusseserei gimtadienio proga padekoruot stai tokia spintele

user posted image

viskas buvo ok kol nepradejau lakuot...ogi lakavau cia daznai minimu jachtu laku, nes spintele gyvena balkone. Pradejau zinoma nuo stalvirsio...ir lakas per pora minuciu eme ir pagelto verysad.gif zodziu maudziausi tirpiklyje nieko nenusieme tai emiau ir ant virsaus nudaziau baltai...teko uzdazyt daug grazaus vienkomponencio skilimo, ir rasta vietom su tirpikliu nutryniau lauk...

zodziu va kas gavosi. Nelakuota. Gal patarsit, ka daryt g.gif

user posted image

va gal ryskesne nuotrauka:

user posted image

nelabai gal matosi cia ne as fotografavau unsure.gif

Ingusia31 aciu blush2.gif

va dar aiskiau:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 29 balandžio 2009 - 18:02
oj kokia grazi daiktadeze smile.gif
Atsakyti
Maša - kitaip zinok ir nebus su jachtiniu sintetiniu...jis labai smarkiai geltonuoja.
jei nori issaugoti baltuma - rekomenduoju ta ima laka, kur cia anksciau snekejau.jis akrilinis, bet skirtas lauko darbam - tikrai atsparus ir puikiai laikys tavo spintele.o cia tavo vietoje daugiau pazaisciau su tais lapais.dariau pakaba su jais, tai kad pagyvinti uzdejau spalvotus drugelius vietomis.atrodo labai gerai - gyva, smagi ir kartu ne perryski:)tavo spintelei turetu labai tikti.
einu paieskosiu foto mazdaug kaip atrodo.
Papildyta:
http://picasaweb.goo...149105702732018
na butu kazkas tipo i ta pakaba su zaliais lapais...foto gal nelabai vykus, bet mazdaug apie ka kalbu.
ir tau sendinimo kaip ir nereikia, tik spalvotu , gyvu drugeliu arba dar kazkas gali buti, kas priduotu akcenta.nes dabar tokia truputi vargse atrodo:)ir liudna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 29 balandžio 2009 - 18:17
Aciu Gabii - beje labai "skanios" pakabos bigsmile.gif

Ant sios dezes ten kur balta palikta stoves geles balkonines, tai padariau tik kraste ornamenta. As drugeliais pagyvinau visa siena prie kurios stovi sita deze blush2.gif tik nuotraukos neturiu. Reiks drugeliu paderint ax.gif
Atsakyti
tai va - nedek ju daug kelis imesk, isipaisys i ta siena su drugeliais:)ir galima zalio niekur nebedeti , tik kazka spalvoto dar tupdyti ant tu vietu kur jau eina tie lapai:)
Papildyta:
Džiuga+ - labai idomi ir smagi deze 4u.gif
Atsakyti
Džiuga man tavo dėžutė labai patiko. Man ta servetėlė taip Airiją ir vienas atostogas primena, kad ir aš ją užsisakiau ir labai laukiu...O dėžutė tavo...Nu taip tiesiai man į širdį wub.gif Nu labai...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 04 29, 15:38)
Ačiukas, gražu ir sendinta, na, bet dabar nesendinsiu, nes gi bus kaip kopija. Aš gėlyčių visokių taip pat nesu mėgėja, bet čia pagal dukrytės varduką tos gėlytės.

Ai, iš viso kažkaip tie komentarai...  g.gif Sakytų, kad motyvas matytas, o ne darbas matytas, tai būtų daugiau tiesos... Tai paskui nemalonu... Aš nesu niekada lankiusis nei lenkiškame, nei rusiškame auksarankių 'saite' ir nuo nieko nesu kopijavus ir nelabai norėčiau to daryti. Ateity, jei turėsiu dar ką dekoruoti šia technika, tai spausdinsiu motyvus ir tikimybė kažką nukopijuot bus minimali. Be to ir su tapyba nesu susipykus, ir trafaretus naudoju... Na, bet kartais nesinori pritapinėt ir taip būna perkrauta servetėlė... Tai vadinasi visiai neturiu skonio ir nemoku dirbti šia technika? Ar būtina visada ilgiau pasėdėt? Dekupažas iš viso nėra menas ar superkūryba... Tai dekoravimo technika (čia mano nuomonė). Sorry, kažkaip nesusilaikiau cool.gif

Ai, kopija. Nu ne kopija, mano fonas tamsesnis ir ne į tą pusę gėlytės pakrypusios, drugeliai bei bitutės taip pat lotuliukas.gif
Nedarykime komedijų merignos. Kas kaip nori tas taip daro, kas nori datapo, kas nenori net nešešėliuoja, man pvz. pagal nuotaiką, užeina va kad noriu dailininke pabūti ir tapau apsimūzojusi visa iki ausų, nenoriu, minimliai padarau, man taip gražu. Iš kitos pusės suprantu ir Sobieską, jau ant jos vos ne plagiatorės etiketę bandoma užkabinti. Na bet ir tau Sobieska, nereikėtų taip aštriai reaguoti.
Įkvėpk giliai, užsidėk kumštines pirštines(kad negalėtum rašyti), pasėdėk kelias minutes, pagalvok ir nurimsi. Neverta nervuotis biggrin.gif
"Mano pasas žalias, kur noriu važiuoju" lithuania.gif
neterškime temelės, nusiraminame, rodome savo kūrinukus, patariame bei giriame ar peikiame(saikingai tongue.gif ) group.gif
Atsakyti
Ikeliu ir as savo darbeli, ne sedevras, kaip kai kuriu asiu, bet mano koridoriui pats tas biggrin.gif
user posted image
Mergaites, gyvenkime draugiskai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 20:03)
bandoma užkabinti. Na bet ir tau Sobieska, nereikėtų taip aštriai reaguoti.
Įkvėpk giliai, užsidėk kumštines pirštines(kad negalėtum rašyti), pasėdėk kelias minutes, pagalvok ir nurimsi. Neverta nervuotis  biggrin.gif

Yes ser pioneers.gif zinojau, zinojau...reikejo ir taskiukus keturkampus padaryt ir meskinus atskirt su nzirklem ir dapiest letenas, nu kad butu nenuleistos o pvz.pakeltos i virsu laugh.gif Is tikro nepykau, o tik juokas paeme, kad net i sodyba isvariau, ale koki gera darba nuveikiau, tai nai, nai, nai cool.gif
Beje Dziugos dezute nerealiai grazi, man dar iki jos oi kaip toli...smagu, kai zmogus turi sugebejimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 balandžio 2009 - 19:51
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 19:49)
Yes ser pioneers.gif  zinojau, zinojau...reikejo ir taskiukus keturkampus padaryt ir meskinus atskirt su nzirklem ir dapiest letenas, nu kad butu nenuleistos o pvz.pakeltos i virsu laugh.gif  Is tikro nepykau, o tik juokas paeme, kad net i sodyba isvariau, ale koki gera darba nuveikiau, tai nai, nai, nai  cool.gif
    Beje Dziugos dezute nerealiai grazi, man dar iki jos oi kaip toli...smagu, kai zmogus turi sugebejimu

Nu va kaip gerai thumbup.gif
Nėra to blogo kas neišeitų į gerą mirksiukas.gif
Atsakyti