Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 14:35)
violence, dėkui, tada pasimūzosiu su Ingusia31, gal kitą kartelį, dėkoju labai  wub.gif  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
As jums imesiu darba viena.... ta pati servetele is Kriese gal jau ir yra pas ka nors, gal ir ne dvi. Nu niekaip neiseis taip pat padaryti... Kodel? Ogi daugiau kurybos biski, o ne vien viska vientisai klijuot, ir problemu nebus.

Atsakyti
Nu panasuma as pirma pastebejau nes ta deze giliai iaugus i mano krauja smile.gif. Bet kazkodel dziugos zodziuose neperskaiciau jokiu agresijos pozymiu tai kam cia reguot reikia taip perdetai sudetingai. Ir as siuliau Sobieskai pakeisti taskiuku dydi bent ir tiek ax.gif tegul kartojas tie panasumai nu kam skauda.... MANE GALIT KOPIJUOTI VISOS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bile tik macytu, o ko nenoriu kad plistu kaip kiauliu gripas tiesiog nerodau niekam liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 29 balandžio 2009 - 14:49
Tiesiog paraso padruskes, vel matyti darbai, nu tai ka daryti... Nereikia pykti, deze grazi, bet ccia grazi servetele, o nieko pikto as siaip neparasiau.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 29, 15:46)
As jums imesiu darba viena.... ta pati servetele is Kriese gal jau ir yra pas ka nors, gal ir ne dvi. Nu niekaip neiseis taip pat padaryti... Kodel? Ogi daugiau kurybos biski, o ne vien viska vientisai klijuot, ir problemu nebus.

Palygink, kur buvo vientisas klijavimas, kur ne...va ir servetka cia
O gal as daugiau sugebejimu neturiu, kaip tiktai vientisai klijuot, kaip tau atrodo.Gal dar pradekim viena kita mokyti, ai...vel diskusija be galo verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 15:49)
Palygink, kur buvo vientisas klijavimas, kur ne...va ir servetka cia
O gal as daugiau sugebejimu neturiu, kaip tiktai vientisai klijuot, kaip tau atrodo.Gal dar pradekim viena kita mokyti, ai...vel diskusija be galo verysad.gif

Man labai nepatinka, kai taip reaguojama. Bet juk smagu truputi ilgiau pasedeti ir darbelis toks savitas ir vienintelis gaunasi, net ir su tom paciom servetelemis, to ir linkiu ir tau, ir kitoms. Laikau tave jau ne naujoke, todel tikrai sugebi ir geriau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 15:47)
Nu panasuma as pirma pastebejau nes ta deze giliai iaugus i mano krauja smile.gif. Bet kazkodel dziugos zodziuose neperskaiciau jokiu agresijos pozymiu tai kam cia reguot reikia taip perdetai sudetingai. Ir as siuliau Sobieskai pakeisti taskiuku dydi bent ir tiek  ax.gif tegul kartojas tie panasumai nu kam skauda.... MANE GALIT KOPIJUOTI VISOS  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bile tik macytu, o ko nenoriu kad plistu kaip kiauliu gripas tiesiog nerodau niekam  liezuvis.gif


ale kaip tave kopijuot jei pusę ir daugiau dėžės pati dapaišai lotuliukas.gif kad ir katiniukus su gėlytėm mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes tik nesipykit, cia tokai grazi taiki tema, o vis pykciai islenda. gal kitoms tikrai sunku kazka daugiau ismastyt nei uzklijuot servietele, juk ne kiekviena turim tokiu gabumu, o visos norim pasidaryti sau patinkanti darbeli. Del manes tai irgi darykit kiek sirdis geidzia mano darbus, nei as pas jus eisiu, nei jus pas mane, koks skirtumas kad kazkur Vilniuj ir kazkur Kaune pas kazka namuose stoves vienodi darbai.
as asmeniskai nesureiksminu ir pati ieskau ideju internete. blush2.gif


oi, pamirsau pagirti darbelius, ypac uistrigo dezute su zvake, remeliai ir sepetys. Superiniai darbeliai. thumbup.gif saunuoles drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 29 balandžio 2009 - 15:00
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 29, 15:57)
ale kaip tave kopijuot jei pusę ir daugiau dėžės pati dapaišai  lotuliukas.gif  kad ir katiniukus su gėlytėm  mirksiukas.gif

dirol.gif stenkites, bandykite... gal kada ir pavyks.... nors abejoju.... vacation4.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 13:47)
balte per sendinimo kusus aš dariau rėmelį su rugiagėlėmis, gali pažiūrėti kaip atrodo sendintas dvikomponenčiu, įtrintas porporina aukso spalvos


Ačiukas, gražu ir sendinta, na, bet dabar nesendinsiu, nes gi bus kaip kopija. Aš gėlyčių visokių taip pat nesu mėgėja, bet čia pagal dukrytės varduką tos gėlytės.

Ai, iš viso kažkaip tie komentarai... g.gif Sakytų, kad motyvas matytas, o ne darbas matytas, tai būtų daugiau tiesos... Tai paskui nemalonu... Aš nesu niekada lankiusis nei lenkiškame, nei rusiškame auksarankių 'saite' ir nuo nieko nesu kopijavus ir nelabai norėčiau to daryti. Ateity, jei turėsiu dar ką dekoruoti šia technika, tai spausdinsiu motyvus ir tikimybė kažką nukopijuot bus minimali. Be to ir su tapyba nesu susipykus, ir trafaretus naudoju... Na, bet kartais nesinori pritapinėt ir taip būna perkrauta servetėlė... Tai vadinasi visiai neturiu skonio ir nemoku dirbti šia technika? Ar būtina visada ilgiau pasėdėt? Dekupažas iš viso nėra menas ar superkūryba... Tai dekoravimo technika (čia mano nuomonė). Sorry, kažkaip nesusilaikiau cool.gif
Atsakyti
Žydraakę, na labai gražus retro skilimas gavosi thumbup.gif
Versus, tau taip pat labai fainai suaižėjo ir nekalbėk apie kažkokius baltumus.Kitą kart ir norėdama jų neišgausi tongue.gif
O aš prisikaičiau apie tą RETRO papildomą skilimą ir sustojau. Dariau rėmelį , kur reik taip kaip jums gavosi suskaldyti.Jau toks gražutis gavosi blush2.gif ir dabar bijau sugadinti. Bet prašosi kokio skeldėjimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 29 balandžio 2009 - 15:48
Daiktadėžė "Namas, kuriame norėčiau gyventi"
user posted image

ir dėžės vidus

user posted image
Atsakyti