Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 15:07)
Avijacija, labai gražūs darbeliai, man ypatingai tavo kuriama bižuterija patinka  wub.gif
Dėželė ir rinkinukas man asmeniškai per niūrūs  blush2.gif



Cia gi jis skirtas moterai 60 metuku tai manyciau pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 15:07)
Avijacija, labai gražūs darbeliai, man ypatingai tavo kuriama bižuterija patinka  wub.gif
Dėželė ir rinkinukas man asmeniškai per niūrūs  blush2.gif


tą rinkinuką man ir reikėjo tokį "sunkų" padaryt. Nes kam dovanosiu, tokius daiktus mėgsta. Galima sakyt truputuką net per save perlipau darydama šitą rinkinuką.
Papildyta:
aš vis pamatau Ingusia tavo avatarą ir pagalvoju apie palapinę lotuliukas.gif nu nieko susikaupsiu paskambinsiu kada ir susitarsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 13:37)
Man reikėtų arba tamsios pilkos

tamsi pilka yra toj paletėj, auksų ir sidabrų tai čia nebūna ax.gif tai galim tartis mirksiukas.gif jei nori, brūkštelk až kur tave sugaudyt galima, dažnai važinėju visur po miestą rolleyes.gif
Atsakyti
Jenifer tai jei su sokoladu atvarysi tai as turiu ko tik nori auksu, sidabru ir pilku ir bombordavu BILE TIK TERLIOTIS NORESI biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 29 balandžio 2009 - 14:23
Nu Sobieska, gal ir sutapimas,bet... matyta ta deze ax.gif
http://public.fotki....cu/foto051.html
Papildyta:
QUOTE(versus* @ 2009 04 29, 11:04)

Super dezute, kaip ir visos is sios serijos. Patinka ir skilimas 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 14:23)
Jenifer tai jei su sokoladu atvarysi tai as turiu ko tik nori auksu, sidabru ir pilku ir bombordavu BILE TIK TERLIOTIS NORESI biggrin.gif

nors ir penkis tuos šokoladus mirksiukas.gif
violence, dėkui, tada pasimūzosiu su Ingusia31, gal kitą kartelį, dėkoju labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 29, 15:29)
Nu Sobieska, gal ir sutapimas,bet... matyta ta deze  ax.gif
http://public.fotki....cu/foto051.html
Papildyta:


Taip ir man ta servetele matyta, nes is Domes ir parsitempiau, taciau darbelis buvo nematytas. O kur cia sutapimas mastau.gif
Nesupratau, tai as kaip ir negaliu naudot tokiu paciu serveteliu, ar kaip cia suprast ta namioka blink.gif
Tai pradekim viena kitai dabar prikaisiot serveteliu motyvus: begale magnoliju, begale geliu...as turejau parodyt kai kuriom savo "pievas"....
Vnz.ar tau neatrodo, kad truputi persistengei cool.gif ...neatsiziuriu Nu labai panasus darbas
user posted image
user posted image
Gal uztenka viena diena ieskot siknoj slieku, a
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 balandžio 2009 - 14:41
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 14:09)
Cia gi jis skirtas moterai 60 metuku tai manyciau pats tas  rolleyes.gif

nu gerai gerai, aš nieko ir nesakau, tik man per niūrus ir tiek. Aš kad ir būsiu 60 metų vis tiek nenorėsiu niūrių daiktų nail.gif , bet jei toks užsakymas, tada aš tyliu topsecret.gif nieko nesakau. Gražu, bet man asmeniškai patinka spalvingesni ir tiek, juk aš savo nuomonę pasakiau bebe.gif
Džiuga+ , o tau baltės rėmelis nebuvo matytas pas mane? Juk tokios pat servetkos, kokį dviratį išrasti? bicycle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 14:40
Nu jo man irgi tuoj 60 bet as kazkaip vis rozinius apatinius su pukeliais megstu lotuliukas.gif
Atsakyti
dekupaže kopijos neišvengiamos. Ypač su servetėlėm. Tai kad nėra čia ką daug ir diskutuot.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 14:40)
Nu jo man irgi tuoj 60 bet as kazkaip vis rozinius apatinius su pukeliais megstu  lotuliukas.gif

na gražu ir juodi su pūkeliais, raudoni blush2.gif (irgi su pūkeliais) lotuliukas.gif
Atsakyti