Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(baltė @ 2009 04 29, 13:33)
Merginos patarkit, ką daryt su rėmeliais? Kaip matosi, motyvai vaikiški, tai abejoju dėl sendinimo. Ką manot? Ko trūksta? Kol kas nieko nedaryta, tik motyvai priklijuoti smile.gif

[

viskas, daugiau nieko netruksta.Palik.Negadink biggrin.gif imkis ko nors kitko mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Ingusia31,2009 04 29, 09:37]
patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna ir dar tos kurios tai daro is serijos "as asas".

nu bet būna ir senbuvių tokių nesuprastų darbelių mirksiukas.gif
aš tai sutikčau, kad būtų atskirai pradedančiųjų dekupažo skyrelis, tik viena bėda - patyrusio asės, kurių patarimų mums reik, tiriausiai neužsuktų...
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 29, 13:27)
Versus - įdomi dėžutė. Kokia apkūnoka moteris joje saldainius laikyt galėtų  rolleyes.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(baltė @ 2009 04 29, 13:33)
Merginos patarkit, ką daryt su rėmeliais? Kaip matosi, motyvai vaikiški, tai abejoju dėl sendinimo. Ką manot? Ko trūksta? Kol kas nieko nedaryta, tik motyvai priklijuoti smile.gif


Viskas super..Kadangi tai vaikiški rėmeliai..tai nieko daugiau ir nedaryčiau.. smile.gif ..
Tas rausvasis..labai labai..nes nematytas toks ir mielas motyvas.. bigsmile.gif

QUOTE(MamaKa @ 2009 04 29, 13:45)
nu bet būna ir senbuvių tokių nesuprastų darbelių  mirksiukas.gif
aš tai sutikčau, kad būtų atskirai pradedančiųjų dekupažo skyrelis, tik viena bėda - patyrusio asės, kurių patarimų mums reik, tiriausiai neužsuktų...


Aš tai manau, kad nereikia atskirti..nes paskui ir nebežinosi ar tu pradedančioji, ar jau asė... lotuliukas.gif ..Jau geriau visom kartu.. smile.gif
Atsakyti
[quote=MamaKa,2009 04 29, 13:45]
[quote=Ingusia31,2009 04 29, 09:37]
patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna ir dar tos kurios tai daro is serijos "as asas".

nu bet būna ir senbuvių tokių nesuprastų darbelių mirksiukas.gif
aš tai sutikčau, kad būtų atskirai pradedančiųjų dekupažo skyrelis, tik viena bėda - patyrusio asės, kurių patarimų mums reik, tiriausiai neužsuktų...
[/quote]


va va as ta butent ir turejau galvoje kad tos senbuves kartais kaip kala vaizdu doh.gif apie naujas as nekalbu, visko pasitaiko, tai juk netrumpas kelias igyjant patirties
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 12:41)
viskas, daugiau nieko netruksta.Palik.Negadink biggrin.gif imkis ko nors kitko mirksiukas.gif

Ačiū už nuomonę. 4u.gif Gal yra dar miničių? smile.gif
Aš tai imčiausi kitko, ale vyras iš namų išvarys, poryt iš ryto išskrendam ir dabar jau gaunu pylos, kodėl nesirūpinu lagaminų turiniu ir t.t. O ir nuotaika mano tokia jau be penkių minučių atostogos... Net darbelių nebespėju sužiūrėt, bet tie meškučiai tai šauniai atrodo, ir pati dėžutė labai gyva, su savo nuotaika thumbup.gif

QUOTE(MamaKa @ 2009 04 29, 12:45)

patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna ir dar tos kurios tai daro is serijos "as asas".

nu bet būna ir senbuvių tokių nesuprastų darbelių  mirksiukas.gif
aš tai sutikčau, kad būtų atskirai pradedančiųjų dekupažo skyrelis, tik viena bėda - patyrusio asės, kurių patarimų mums reik, tiriausiai neužsuktų...

Na, žinok, nesupratau, rolleyes.gif 4u.gif o nuo kada prasideda tas "asiškumas"? Nuo mėnesio? Nuo metų? Nuo darbelių skaičiaus? Ką reiškia pažengęs? g.gif Yra naujokių ne ką prasčiau šią techniką naudojančių, taigi, mano nuomone, vienos temelės yra per akis, tik geras naujas pavadinimas, ne "pagyrų puodas" (ne visada norisi girtis, kol mokaisi), o "parodėlė" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 04 29, 11:04)
rodau dėžutę , kaip kad neseniai sakė Ingusia31 "patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna" , kur naudojau retro... :negana to, kad skilimas gavos smulkus , netolygus ir negražus , užpurškiau sintetinį įtrinimų neišdžiovinus.... doh.gif gavos apie sklilimus kažkokie pabaltavimai.... rodau, nes buvau jau prisišnekėjus , kad parodysiu...  blush2.gif :
user posted image


versus, stoju į tavo fanklubą rolleyes.gif
iš anksto prisiduodu, kad šita mergina ir jos draugėę ant dviračio yra mano planuose 4u.gif
Atsakyti
Versus - thumbup.gif Ir tas skilimas ant slaunu toks celiulitinis smulkesnis, kaip ir pagal amziu priklauso biggrin.gif Labai smagi dezute 4u.gif

Balte grazus remeliai, manau nieko jiems netruksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 08:37)
patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna ir dar tos kurios tai daro is serijos "as asas".

Masa neprisiruosiu vis taves pagirti bet man visi tavo darbeliai paskutiniai pauosaliukai labai labai net ir ta skilusi monro  thumbup.gif
Papildyta:
Jenifer TP aliejiniai daziukai gan pikti todel neapsigauk jie tokie sausoki ypac sottile megsta apvozoti bet aliejinis vatos yamponelis padeti istaiso. Jau geriau pas Meno muzoje nusikalk koki rinkinuka is maziau spalvyciu bet juk jei reiks kokios atspalvines negi nesusimakaluosi nieko
P.S. mano akys jau sviesios, todel labai tikuos kad sokolada jau turi pasiruosus smile.gif.

na tai aš tada su savo dėže ir aliejiniais dažais pas tave ateisiu, kas be ko ir šokoladu su čili blink.gif padėsi gal įtrinti??? blush2.gif Nu gi aš žalias, prašome ant manęs nepykti labai ax.gif
Bet kad to laiko blyn striukai. Ryt laukiu svečių, vakar langus valiau ir labai nesisekė man viskas aplamai vakar schmoll.gif Šiandien Everestą turiu lyginimo, ryt vakare ar poryt išvažiuojame, šeštadienį dirbu, sekmadienį motinos diena, pirmadienį dirbui. Tai jei antradienį tartumėmės? g.gif
Papildyta:
QUOTE(violence @ 2009 04 29, 08:43)
hihihi.gif tai važiuok į šilainius biggrin.gif
kokios spalvos tau reikia?  rolleyes.gif turiu paletę tą iš TP, mielai galiu duoti kokios spalvos reikia  mirksiukas.gif tiek tu ten ir tesunaudosi, o pabandžius apsispręsi ar tinka tau šitie ar geraiu kokybiškesnius pirkti  mirksiukas.gif
o ir aš juo greičiau baigsiu, kad geresnių įsigyčiau  biggrin.gif

Man toli Šilainiai, nebent į erbį susiruoščiau blush2.gif ir mašiniuką ribotai turiu, sakiau viskas ,man nors kokį trantuką, bet prašome nuprikti mažą mašiniuką, užteks man čia kaip nabagei tongue.gif
Ačiū už gera širdį. Man reikėtų arba tamsios pilkos arba sidabrinės (aš taip manau).Norėjau pasirodyti jau pabaigtą dėžutę, bet kad man čia tiek problemų su ja, tai gal parodyti nebaigtą, patartumėte kokia spalvyte trinti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 04 29, 10:04)
Žydraake superinis skilimas, gal gali plačiau papasakoti kaip tepi sluoksnius, maždaug kokio storio , kokia kryptim?? susidirbau praeitą savaitę nerealiai su visais dvikomponenčiais: retro, aplikraftu....  verysad.gif laimei užteko sveikos nuovokos, bent sotilę ant pliauskos bandyt.....  verysad.gif


Nu ką aš galiu pasakyti...pagyrėt padėkliuką, sėdžiu ir toks jausmas, kad jis dar man ant akių toliau skyla blink.gif Gal čia todėl, kad padėkliukas, pastačiau puodelį, gavo svorio...

Tai va, tepiau abu sluoksnius pirštu, be jokios aiškios krypties, visaip tepliojau sukiojau, kad lako sluoksniai tolygiai pasidengtų. Pirmą sluoksnį tepiau tiek, kad per jo baltumą net nesimatė servetėlės motyvo. Nu taip nepagailėjau, nes norėjau gilesnių įtrūkimų, nors kai sutrūkinėjo, tai pagalvojau, kad galėjo būti ir gilesni. Antro sluoksnio tepiau šiek tiek ploniau nei pirmo, pirštu, tarp kitko - jis gana gražiai pats išsisklaidė ant padėkliuko.

Vyras juokiasi, iš kur pas mane tiek ryžto skaitinėt apie tuos lakus lotuliukas.gif O aš jau antrą savaitę ramybės neturiu, vis skaitau apie lakus, vis ieškau, kuris gi neskatins Retro tolimesnio skylimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 04 29, 08:46)
aciuks.gif  Servetėles pirkau Norfos parduotuvėje, parduoda pakeliais. Turiu jų daugiau, jei Vilniuje, galėčiau pasidalinti, pasikeisti  ax.gif

Ne nu, Vilnius, ko gero kraustysiuosi lotuliukas.gif
Teks vis dėl to susikaupti ir važiuoti į Šilainius (norfa, erbis TP)
Papildyta:
Sobieska thumbup.gif thumbup.gif niam niam biggrin.gif laaabai gražu.
versus* dėželė nereali, nu tos motriškos man tokios fainos.... Laabai gerai laikyti saldainius, taip ir stovėtų jie joje..... Taupymo programa arba "mano lieknėjimo istorija" Aš galėčiau savo praeities foto užsidėti, būtų ko gero panašu lotuliukas.gif
balte per sendinimo kusus aš dariau rėmelį su rugiagėlėmis, gali pažiūrėti kaip atrodo sendintas dvikomponenčiu, įtrintas porporina aukso spalvos
user posted image
O suolo draugė darė rėmelį su tokiu pačiu motyvu kaip t avo pirmasis, tik dėjo visą aplinkui ir fonas gelsvesnis buvo. Man sendintas tomis pačiomis priemonėmis irgi labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 13:48
nu ir aš pribaigiau savo rinkinuką biggrin.gif

user posted image

visą šitą gėrį krausiu čia
user posted image

o čia va šiaip feliotavas mini dekupažas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Avijacija, labai gražūs darbeliai, man ypatingai tavo kuriama bižuterija patinka wub.gif
Dėželė ir rinkinukas man asmeniškai per niūrūs blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 14:07