Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(versus* @ 2009 04 29, 11:04)
rodau dėžutę , kaip kad neseniai sakė Ingusia31 "patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna" , kur naudojau retro... :negana to, kad skilimas gavos smulkus , netolygus ir negražus , užpurškiau sintetinį įtrinimų neišdžiovinus.... doh.gif gavos apie sklilimus kažkokie pabaltavimai.... rodau, nes buvau jau prisišnekėjus , kad parodysiu...  blush2.gif :


Oi, kokios mielos leškutės..Ir jokių pabaltavimų, jokių negerumų nematau..Man tokia simpatiška dežutė..o jau moterytė tokia be kompleksų..Super.. 4u.gif
Atsakyti
Versus nezinau kas tau ten kur baltavo bet man labai patiko tavo dezute del to kad ji "ne geleta" ir ypac sauniai suderinai servetele ir paveiksliuka (speju kad butent tokia kombinacija)
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 04 29, 11:04)
rodau, nes buvau jau prisišnekėjus , kad parodysiu...  blush2.gif :
Sobieka gražūs meškiai  wub.gif čia dekupažinis popierius ?? rolleyes.gif

Nu kokia faina bobelka, labai laukiau kada parodysi...nu fotkej tai man grazu, tokie neiprasti skilimai ir apacia dryzuota liuks atrodo...

O meskinai tai is servetkos, truputuka auksciau parodziau ja, zvilgtelk mirksiukas.gif
Atsakyti
versus cia tai jau mano stilius thumbup.gif desimt balu thumbup.gif
Atsakyti
Sobieska - labai grazus meskiai.

Versus - sharminga dezute, ir foto viskas atrodo su ja tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Sirse666 @ 2009 04 29, 12:21)
Sobieska - labai grazus meskiai.


ACIU 4u.gif Zinau, kad meskiai grazus, tikrai ne as juos piesiau, na tiktai vienam kepure ir salika dapiesiau, kad graziau isikomponuotu ax.gif ...o kaip pati dezute, tskant technika dirol.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
oi kokie gražūs darbai wub.gif niekada nesidomėjau šita technika, bet kai prisižiūrėjau bigsmile.gif net apsalau rolleyes.gif
Atsakyti
Va man kiek papildomai daskilinejo RETRO.Nu per daug akiu nepjauna, pakankamai stambus liko ax.gif

user posted image

oi doh.gif ne i ta tema idejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 balandžio 2009 - 11:38
Sobieska, dezute labai grazi wub.gif ypac gerai atrodo tie meskinai ant isgaubtos dezutes, tokie rubuiliukai rolleyes.gif
Atsakyti
Versus - įdomi dėžutė. Kokia apkūnoka moteris joje saldainius laikyt galėtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 29, 13:07)
Sobieska, dezute labai grazi  wub.gif ypac gerai atrodo tie meskinai ant isgaubtos dezutes, tokie rubuiliukai  rolleyes.gif

ACIU 4u.gif ....aha, tokie pavalge biggrin.gif
Atsakyti
Merginos patarkit, ką daryt su rėmeliais? Kaip matosi, motyvai vaikiški, tai abejoju dėl sendinimo. Ką manot? Ko trūksta? Kol kas nieko nedaryta, tik motyvai priklijuoti smile.gif

user posted image
Atsakyti